Stranica 36 od 39 PrviPrvi ... 263435363738 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,751 do 1,800 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1751

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Dobrooooo jutroooo cure,
    Upravo radjen test,imamo dvije crtice
    Čestitam chicha

  2. #1752

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 28.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 53.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 48.dc +
    angie_88~~~~~~~~~~ 42.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 32.dc +
    jagodicabobica~~~~~~~25.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~15.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~8.dc
    Andydea123~~~~~~~~~ 3.dc

    Jučer mi je umrla jako bliska osoba tako da nemojte zamjeriti ako ove dane ne budem redovita s listom.

  3. #1753
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Chicha ajme! Cestitam od srca!

    EmaG. Moja sucut...

  4. #1754

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ema,Jagodicabobica hvala vam...
    Ema moja sućut i drzi se,misli na sebe i bebu.

  5. #1755
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Aaaa cestitam ❤️

  6. #1756

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaa cestitam ❤️
    hvalaaa

  7. #1757
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jesi bila kod doktora? Koliko si trudna cca?

  8. #1758
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    wooowww chica kaj je rekao ginekolog? evo nam trostrukog odbrojavanja

  9. #1759
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ema zao mi je ,moje saucesce, drzi se

  10. #1760

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi bila kod doktora? Koliko si trudna cca?
    4+3,da bila sam...tek u ponediljak i sridu mi beta...za sad samo folna....ne zeli mi dat progesterone na pamet...ne mogu vam opisat strah i taj grc,cilo vrime imam filing da cu procurit,svako malo grceve,ne znam jel to normalno il nije....ne sjecam se da sam to u prvoj trudnoći imala?itko?

  11. #1761

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Otvorite vi novo odbrojavanje svakako dok sacekamo moj uzv...ne zelim se previse veselit kao pretprosli mjesec s biokemijskom...ne mogu vjerovat kako mi se uvukao neki strah u kosti...

  12. #1762
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    4+3,da bila sam...tek u ponediljak i sridu mi beta...za sad samo folna....ne zeli mi dat progesterone na pamet...ne mogu vam opisat strah i taj grc,cilo vrime imam filing da cu procurit,svako malo grceve,ne znam jel to normalno il nije....ne sjecam se da sam to u prvoj trudnoći imala?itko?
    to je sasvim normalno tako mi je bilo i u prvoj i sada nije radio uvz ?

  13. #1763

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Nije odmah je rekla da se nista nece vidjet i da nema smisla...

  14. #1764
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Otvorite vi novo odbrojavanje svakako dok sacekamo moj uzv...ne zelim se previse veselit kao pretprosli mjesec s biokemijskom...ne mogu vjerovat kako mi se uvukao neki strah u kosti...
    znam i meni prosla bila biokemijska i bilo me je strah uzasno. sve ce biti ok.

  15. #1765
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znas i sama da ne mozes nista utjecati hoce ili nece. Grcevi su normalni. Samo pokusaj sad kad god dodju strahovi okrenuti na pozitivne misli. Znam da je meni lako govoriti, i znam, da cete meni isto morati govoriti jedan dan drzim fige za svee ❤️

  16. #1766
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Znas i sama da ne mozes nista utjecati hoce ili nece. Grcevi su normalni. Samo pokusaj sad kad god dodju strahovi okrenuti na pozitivne misli. Znam da je meni lako govoriti, i znam, da cete meni isto morati govoriti jedan dan drzim fige za svee ❤️
    bravo ,potpisujem svaku rijec .. i kod biokemijske crta nije tako jaka i tamna.. barem kod mene nije bila, i svijetlila je svakim danom sve vise.

  17. #1767

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Cure, cestitam vam svima od srca. Sto se mene tice, nisam javila jer nisam stigla na forum, ali evo ja sam danas 6dc. Pa kada budete mijenjali da stavite. Ovaj mjesec su samo kontrole kod mene, odlucila sam napraviti pauzu od mjesec dana psihicku. Ako sto bude, Bogu hvala, ali mislim da su sanse jako male dok ne rijesim sve pretrage. A vama ekipa sretno i cuvajte seee

  18. #1768
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Chica, ne znam iz iskustva ali znam s ovog foruma da u su pocetku trudnoce normalni grcevi i pobadanja i svakakve boli. Svasta se dole desava i to je sve okej, sad naravno i puno vise sve dozivljavas jer osluskujes. Ja mislim da i bolje da nisi radila uzv jer stvarno tako rano te moze samo zbedirati ono sto nisi vidjela, umj. da te umiri ono sto si vidjela. Samo hrabro i pozitivno, ako imas onih jeftinih testova doma, pisni jedan svaki drugi dan. Iako kod tih kineza varira jacina crte od testa do testa pa sam ti mozda dala i los savjet... Ma nemoj nis pisati! Zaokupi se necim kolko god mozes.

    Ja sam jucer navecer (14dpo) pisnula Gravignost mini, i nista. Tako da mi sad preostaje nadati se da ce mi brisevi biti sterilni da u 5om mj mogu na hsg.

    Kak su nase trudnice?

  19. #1769
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Chica, ne znam iz iskustva ali znam s ovog foruma da u su pocetku trudnoce normalni grcevi i pobadanja i svakakve boli. Svasta se dole desava i to je sve okej, sad naravno i puno vise sve dozivljavas jer osluskujes. Ja mislim da i bolje da nisi radila uzv jer stvarno tako rano te moze samo zbedirati ono sto nisi vidjela, umj. da te umiri ono sto si vidjela. Samo hrabro i pozitivno, ako imas onih jeftinih testova doma, pisni jedan svaki drugi dan. Iako kod tih kineza varira jacina crte od testa do testa pa sam ti mozda dala i los savjet... Ma nemoj nis pisati! Zaokupi se necim kolko god mozes.

    Ja sam jucer navecer (14dpo) pisnula Gravignost mini, i nista. Tako da mi sad preostaje nadati se da ce mi brisevi biti sterilni da u 5om mj mogu na hsg.

    Kak su nase trudnice?
    Ako test 14dno minus trebala bi danas dobiti M , nisi jos dobila???? Ako ne dode napravi za par dana opet test

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #1770
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa trebala bi dobiti 31.3. to bi bilo 28dc (odnosno 1dc jel...) A ovulaciju sam uhvatila na lh peak, i osjetila. E sad, dal ce doci ipak malo ranije ne znam, ali obicno su mi rane O (oko 12dc) a ciklusi oko 28dana...

  21. #1771
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pa trebala bi dobiti 31.3. to bi bilo 28dc (odnosno 1dc jel...) A ovulaciju sam uhvatila na lh peak, i osjetila. E sad, dal ce doci ipak malo ranije ne znam, ali obicno su mi rane O (oko 12dc) a ciklusi oko 28dana...
    mislim kad imas peak na lh trakici da O nastupa tek za dan ili dva, ako se ne varam ha? po tome bi ti 14dpo bio na 28 dc .. meni uvijek nakon 14 dana stigne M tj tocno na 14 dpo dode

  22. #1772
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Uhvatila sam ja peak na 11dc, 12dc je bila jos tamnija, taj dan posljepodne me pocela boliti ljeva strana (na kojoj je bio par dana prije folikul od 16mm) i 13dc je bila svjetlija. Najcesce luteinska faza je 14 dana, ali u principu 10-16 tako da nis cudno da je meni mozda 16dana. Problem je jedino kad je luteinska faza kraca, onda moze stvarati problem u ostvarivanju trudnoce ja mislim. Isto kao i kad O nastupi prerano, odn. kad je prva faza (endometrijska?) Kratka.
    A meni su ciklusi 26-30 dana, al vrte se ugl. oko 27-28.

    Ali ne varas se Viki, peak u biti ne pokazuje ovulaciju, nego ju nagovjesta.

  23. #1773
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kako ste nam sve? Chicha kako ide?

  24. #1774
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ste nam sve? Chicha kako ide?
    Sve postarom[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #1775
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja prijavljujem danas 2.dc.
    Nisam se razrocarala, to sam obavila s negativnim testom, tako da sam ocekivala.
    Predivan je dan, nadam se da imate priliku malo setati, hvatati sunce, opustiti se i uzivati u Nedjelji!

  26. #1776
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tesko je vidjeti m ili neg test, al barem se blizi opet vrijeme za novi pokusaj

  27. #1777
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prijavljujem danas 2.dc.
    Nisam se razrocarala, to sam obavila s negativnim testom, tako da sam ocekivala.
    Predivan je dan, nadam se da imate priliku malo setati, hvatati sunce, opustiti se i uzivati u Nedjelji!
    zao mi je.
    dan je ljep ali ja sam u stresu, sutra malena ide na op. krajnika

  28. #1778

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Cure,ja sam ok,al samo ok...i dalje u grču,nikako se ne mogu opustit.ujutro beta,javim vam rezultate.

  29. #1779
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Chicha totalno te razumijem. Ja cu biti u grcu vjv dok ne rodim hahaahah. Jedva cekam cuti betu. To te mozda barem mrvicu opusti

  30. #1780
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,ja sam ok,al samo ok...i dalje u grču,nikako se ne mogu opustit.ujutro beta,javim vam rezultate.
    drzim fige

  31. #1781
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure,jutro! Cestitam svim plusicima i zelim vam ugodne i skolske trudnoce. Evo ja jutros zvala ginekologa,u cetvrtak idem kod njega. U petak me zabolio lijevi jajnik i bol je bila tako jaka da nisam mogla nista nego leci. U subotu se bol pojacala tako da me bolilo i na straznjoj strani,ja pretpostavila da je bubreg,a onda se prosirilo na lumbalni dio u ledima. Danas je puno bolje ali svakako zelim prekontrolirati jajnike. Pitat cu ga jel mi moze pratiti ovulacije,kad mogu vaditi ponovno spolne hormone i moze li mi on dati neku terapiju za uspjesno zacece. Jer vrijeme ide a nista tom mom ginu nije zurno. Isto tako,imam od lani uputnicu za HSG pa bi i to nevoljno ali ipak napravila. Problem je sto mi gin radi 2 dana u tjednu i pretrpan je poslom,ali on to sve polako i nazalost nisam u mogucnosti ici kod drugog. Jos se mislim kako bi najbolje bilo da mi da uputnicu za MPO pa da to polako pocnem rijesavati. Do sada sam i ja sve polako,jer sam se nadala prirodnoj T ali do nje ne dolazi. I da vas pitam,jeli vas soc.gin vama daje duphastone,progesterone i te slicne lijekove ili kako? Zbunjena sam jer mi nikada nije spomenuo neku takvu terapiju lijekovima. Mislim da bi morao biti u mogucnosti. Kako je s vama situacija?

  32. #1782
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,jutro! Cestitam svim plusicima i zelim vam ugodne i skolske trudnoce. Evo ja jutros zvala ginekologa,u cetvrtak idem kod njega. U petak me zabolio lijevi jajnik i bol je bila tako jaka da nisam mogla nista nego leci. U subotu se bol pojacala tako da me bolilo i na straznjoj strani,ja pretpostavila da je bubreg,a onda se prosirilo na lumbalni dio u ledima. Danas je puno bolje ali svakako zelim prekontrolirati jajnike. Pitat cu ga jel mi moze pratiti ovulacije,kad mogu vaditi ponovno spolne hormone i moze li mi on dati neku terapiju za uspjesno zacece. Jer vrijeme ide a nista tom mom ginu nije zurno. Isto tako,imam od lani uputnicu za HSG pa bi i to nevoljno ali ipak napravila. Problem je sto mi gin radi 2 dana u tjednu i pretrpan je poslom,ali on to sve polako i nazalost nisam u mogucnosti ici kod drugog. Jos se mislim kako bi najbolje bilo da mi da uputnicu za MPO pa da to polako pocnem rijesavati. Do sada sam i ja sve polako,jer sam se nadala prirodnoj T ali do nje ne dolazi. I da vas pitam,jeli vas soc.gin vama daje duphastone,progesterone i te slicne lijekove ili kako? Zbunjena sam jer mi nikada nije spomenuo neku takvu terapiju lijekovima. Mislim da bi morao biti u mogucnosti. Kako je s vama situacija?
    Meni moj da klomifen ali duphaston nece nikako...a trebao bi i to dati posto klomifen tanji endom.i pila sam klomifen tri mjeseca a do trudn.ne dolazi... I vise ga nezelim ni piti...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1783
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Duphaston, odnosno progesterone sam ja dobivala samo uslucaju krvarenja. Tj prijeteci pobačaj. Nista prije nisam dobila. Do sad 2 x trudna. Prvi spontani, drugi exica

  34. #1784
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure,jutro! Cestitam svim plusicima i zelim vam ugodne i skolske trudnoce. Evo ja jutros zvala ginekologa,u cetvrtak idem kod njega. U petak me zabolio lijevi jajnik i bol je bila tako jaka da nisam mogla nista nego leci. U subotu se bol pojacala tako da me bolilo i na straznjoj strani,ja pretpostavila da je bubreg,a onda se prosirilo na lumbalni dio u ledima. Danas je puno bolje ali svakako zelim prekontrolirati jajnike. Pitat cu ga jel mi moze pratiti ovulacije,kad mogu vaditi ponovno spolne hormone i moze li mi on dati neku terapiju za uspjesno zacece. Jer vrijeme ide a nista tom mom ginu nije zurno. Isto tako,imam od lani uputnicu za HSG pa bi i to nevoljno ali ipak napravila. Problem je sto mi gin radi 2 dana u tjednu i pretrpan je poslom,ali on to sve polako i nazalost nisam u mogucnosti ici kod drugog. Jos se mislim kako bi najbolje bilo da mi da uputnicu za MPO pa da to polako pocnem rijesavati. Do sada sam i ja sve polako,jer sam se nadala prirodnoj T ali do nje ne dolazi. I da vas pitam,jeli vas soc.gin vama daje duphastone,progesterone i te slicne lijekove ili kako? Zbunjena sam jer mi nikada nije spomenuo neku takvu terapiju lijekovima. Mislim da bi morao biti u mogucnosti. Kako je s vama situacija?

  35. #1785
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Sorry,pobjegao mi post 2 puta. Znaci,ja mogu ginu spomenuti i neke lijekove da mi da? Lakse bi mi bilo kad bi on to prepisivao nego me za svaku stvar slao po bolnicama. svakako,prvo cu traziti ponovno spolne hormone.

  36. #1786
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,ja sam ok,al samo ok...i dalje u grču,nikako se ne mogu opustit.ujutro beta,javim vam rezultate.
    Cekamo betu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #1787

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cekamo betu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

    Beta 4458

  38. #1788

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Beta 4458
    Pola mi poruke ne posalje...moguca blizanacka,ujutro uzv.
    Jel itko imao ovako visoku betu na 5+0

  39. #1789
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Beta 4458
    woow koja beta .moja je na 4+3 bila 750

  40. #1790
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Pola mi poruke ne posalje...moguca blizanacka,ujutro uzv.
    Jel itko imao ovako visoku betu na 5+0
    Ja ... Ali trojkice bili

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #1791

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    woow koja beta .moja je na 4+3 bila 750
    Mislis da je previsoka?bas sam u strahu...

  42. #1792

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ... Ali trojkice bili

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube jel ostao jedan plod ili?

  43. #1793
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Mislis da je previsoka?bas sam u strahu...
    ma ne mislim, mozda je tvoja implantacija bila prije nego moja, puno urednih ttudnoca je sa vecom betom, ustvari nije toliko bitno kolika je nego dali se pravilno dupla

  44. #1794
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Beta 4458
    Chicha,drzim fige da je sve u redu i da te ceka prekrasno razdoblje i slatko iscekivanje bebice/a.

  45. #1795
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Chica, drzim fige i s nestrpljenjem iscekujem izvjestaj s uzv-a.

    Adydea123, da li je partner radio spermiogram? Meni ginekolog isto nije htio nista obaviti dok nije muz rjesio sgram. A i svakako ce ti to trebati.

  46. #1796
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Cure... Kak mi se cini da niko listu ne vodi...
    Ja bi cak i preuzela, ali se iskljucivo preko mobitela javljam pa bolje da netko drugi mozda

  47. #1797
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube jel ostao jedan plod ili?
    Ni jedan...ali ne brini ...nismo isti

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #1798
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube jel ostao jedan plod ili?
    Definitivno, da ides na uzv sada vec bi vidilo se na tako veliku betu... Moj vidio tri gestac.unutra u matern.i mene to tjesilo da unutra na mjestu a onda za tjedan dana kucali srceki

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #1799
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube jel ostao jedan plod ili?
    Ja bi na tvom mjestu otisla na hitnu i rekla da imam bolovi i oni bi napravili uzv odmah... To sam ja...

    Kad inace trebas kod gin.???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #1800
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Chica, drzim fige i s nestrpljenjem iscekujem izvjestaj s uzv-a.

    Adydea123, da li je partner radio spermiogram? Meni ginekolog isto nije htio nista obaviti dok nije muz rjesio sgram. A i svakako ce ti to trebati.
    Da,radio je i sve je ok. Kod mene su spolni hormoni poviseni. Tj,ukupni testosteron,prolaktin, DHEA-S i androstendion. Za to nisam dobila nikakvu terapiju. I od tad je proslo skoro 2 godine ( zato bi to ponovno vadila). Zato i pitam jeli on moze dati neku terapiju kao soc.gin bez da me salje po bolnicama?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •