Možda bi bilo dobro da krenem ispočetka...Počelo je prije 15 godina,kad počinju nagli proljevi.Svi nalazi uredni,kolonoskopija,gastroskopija,sve,sve ok.Tada mi je to teško padalo i teško sam se mirila sa tim,sada sam se naviknula.Život mi se ograničio (kretanje samo gdje u blizini ima wc),ali držim se.Dalje se javila anemija..,pa ciste na zubima,a zbog toga alopecija areata...Imala par teških godina kada sam s teškom mukom sakrivala ćelave djelove.Krugovi se ponovo javljaju s vremena na vrijeme.Danas idem zubaru,ali ovako ću ubrzo ostati bez svih zubi.Riješim se ciste na jednom,ona se javi na drugom,pa na trećem...I na štitnoj imam ciste,ali su hormoni u redu.Imam 41 godinu i valunge.S ginekološke strane sve u redu,hormoni u redu.Napade panike,histerije,depresije,samo se svađam,...Umor,nevjerovatan umor,bezvoljnost.Nekad mi se ne živi više,toliko sam umorna od svih tih osjećaja panike,tuge,straha...Toliko sam umorna da saplićem nogama kad hodam,vučem noge,zapinjem...Bole me leđa,i gornji i donji dio,a naročiti donji dio.Ne spavam kako treba već godinama.Fizikalne nisu pomogle,emng u redu,jedva sam izganjala magnetnu.Boli me donji dio,udara mi u desnu nogu....Ima toga još...Čini mi se da sam luda,ne znam više gdje da idem.Osjećam se kao hipohondar,sve me boli,a svi nalazi dobri...Imate li kakav savjet?

Sumljala sam na menopauzu,čak ima i tema,ali nije,ništa nije...Hašimoto?A hormoni štitne u redu(štitna je blago uvećana i prošarana cistama)...