Pokazuje rezultate 1 do 50 od 61

Tema: Testiranje na darovitost u vrticu

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,867

    Početno

    BB identična situacija je bila kod nas.
    Izabrano je par djece koju su tete smatrale darovitima i samo ta djeca su išla na testiranje.

    Isto se radilo poskrivećki. Ta radionica je na kraju imala ukupno nekih 15-20 djece iz cijelog vrtića.

    Netransparentno je i bezveze je što nažalost nisu sve tete kompetentne procijenit koje dijete odskače jer najčešće se svodi na to da obraćaju pažnju koje dijete brže slovka, čita i sl. A toliko je drugih područja.

    Ni moji nisu odabrani a recimo za L.imam i papire da je darovita jer smo išli privatno kod Sever zbog ranijeg upisa u školu.

    Za F. jednostavno znam da je darovit, no ni on nije bio u odabranima. Mojoj djeci je jača strana matematika, brojke, prostorno podr, logika, a to tete baš i ne primjećuju.Još ako dijete nije nametljivo i glasno, ne primjeti ga se. Dobre i iskusne tete bi ipak trebale.

    Zato bi bilo pravedno da ih testiraju sve i da stvarno oni s najboljim rezultatom dobiju priliku za tu extra radionicu.

    No nemoj da te to ždere, u školi sve ispliva. Ako je dijete darovito, prije ili kasnije to će doći do izričaja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.10.2018. at 13:07

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •