-
Ispričavam se ali post se nije u cijelosti objavio!
Zadnji puta kada me dr na hitnoj pregledala nije sigurna dali se vidi plod što me zbunilo. Te me posla na kontrolu za tjedan dana. Krvarenje je prestalo ali briga je i dalje tu.
Pitanje je kada se prvi put plod može očekivati vidjeti na uzv dali je netko imao slična iskustva zanima me vaše mišljenje?
-
Osoblje foruma
Betu nisi vadila i pratila?
-
Ne niti jednom mi nisu vaditi krv od sva tri pregleda što sam bila. Što me je jako iznenadilo. Sve je u redu po njihovom. Iako sam doktoricu na hitnoj pitala kako je to moguće da se ne vidi plod ona mi je samo rekla da pričekam i za 1 tj kontrola. Krvarenje je stalo. Bogu hvala ali bojim se samo da nije trudnoća bez ploda na što mi dotična nije mogla dati odgovor. Iako se molim da bude sve u redu i vjerujem da je začeće nastupilo kasnije po svima simptomima jednostavno sam zbunjena.
-
Osoblje foruma
Na osnovu cega je ginekolog potvrdio trudnocu u trajanju 5 tjedana?
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma