Pa ne znam bas.
Ako bi materijal kostao cc 30 kn za tri obroka tada bi nabava materijala i kuhanje po obroku ( tj. Po rucku, ne po obroku) ispalo 20 kn .
Pa ne znam bas.
Ako bi materijal kostao cc 30 kn za tri obroka tada bi nabava materijala i kuhanje po obroku ( tj. Po rucku, ne po obroku) ispalo 20 kn .
Posljednje uređivanje od sirius : 28.10.2018. at 15:52