Ja živim na zadnjem katu bez lifta i kada ja moram dovući sve gore nije mi lako. Uglavnom to radi MM tj. ja u većini slučajeva kupujem no on se uvijek spusti i odnese stvari gore.

A što mislite koliko joj treba za kupiti hranu za jedan okej ručak plus popratni troškovi i da ima neku mjesečnu zaradu ? Koliko mislite da bi to bila računica na tjednoj bazi za tri osobe.