Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pusenje i zarenje u prsima?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,043

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Pokusala sam cak i od prijatelja uzet cigar i isto zarenje se dogadja, evo ne pusim zadnjih par dana i ne boli ali uzasno mi fali jutarnja kafa i par cigara koji su mi fkt ono ceif kojeg se nebih rijesila ako mislim bas ne moram. Skroz cudno sto mi moze biti s par cigara dnevno. Sto mislite jel moze biti problem zarenje iz trbuha? Kome da se obratim uopce ...

    Opća praksa, a moguće da ćeš dalje dospijeti i kod gastrića. Jel' te žari i kad jedeš luk, češnjak? Gdje te točno žari? Ako je ono između rebara, tipa dlan poviše pupka i još malo više - mogao bi ti to bit i gastritis. Pogotovo ako to sve radiš bez da išta pojedeš - nego rukneš odmah kavu i cigaretu. Za gastritis su kava i cigareta koma.

    Ako te žari jednjak - mogao bi bit refluks. Znači, opet koloplet gastro problema.

    Možda ti opća prepiše antacid (controloc itd.). Mislim da controloc možeš kupiti i OTC (bezreceptno). On se pije barem 14 dana za osjetit neko poboljšanje.

    Ali, kad te jednom počne žarit, često to bude kronično i moguće da ćeš ipak završit na rješavanju od pušenja u nekom srednjoročnom scenariju jer nije ti rješenje stalno rokat tablete.

    Sretno! Odi dr-u, sigurno ti može pomoći.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 09.04.2019. at 16:16

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •