Eh, tako nam je pao grah... Nisam sigurna da bih mogla to stalno raditi, jer rad s djecom koja imaju teškoće nije lagan ni jednostavan. Naučile smo od muke, krpale doma rupe koje je ostavio sustav neprilagođen djeci s teškoćama, a često i djeci bez posebnih smetnji, ali malo sporijima...
Čokolada je dobro rekla, trebalo bi pojačati edukaciju učitelja u tom smjeru. Iz aviona se vidi da im to nedostaje, a nisu ni senzibilizirani za rad s djecom koja na bilo koji način odstupaju od prosjeka.






(da mi je tako pao grah, na srecu nije, i ja bih kao vi)
Odgovori s citatom
Čak joj je i štoperica postala mila kad je prvi matem. diktat dobila 1.
