Pomagajte!

Dakle, od skroz opuštene mene, zadnjih par dana došlo je do luđakinje. Odjednom se oko svega brinem i ne znam koji me vrag tjerao na guglanje i proučavanje svega i svačega.

Našla sam po internetu par stvari na koje se treba misliti, a na koje ja naravno nisam mislila. Recimo, torba sa svim i svačim što bi mi moglo zatrebati. Igla i konac, tablete protiv bolova, flasteri, šminka, špangice, najlonke. Jel mi treba još nešto? Iznenadilo me kako ljudi pišu da treba reći fotografu koje osobe su važnije. Ja sam mislila da je njihov posao da na to sami gledaju. Dobra ideja mi je bila i dati kumi popis slika kakve želimo pa da se ona uhvati mikrofona i postroji nas, npr. slikanje mladenaca i roditelja, slikanje mladenaca i kumova itd.

Kako ste se smirile na taj dan? Ja sam već svjesna da ću puno plakati, a htjela bih to izbjeći koliko god je moguće.

Strah me i potencijalnih nacionalističkih ispada i s jedne i s druge strane, ali na to ne mogu utjecati. Osim ako netko zna kako mogu. Bila bih zahvalna na savjetu. Ne mislim da će bilo tko to raditi namjerno, ali ipak na svadbama ima puno alkohola i ljudi pop*zde.

Od ostalih stvari na koje se neočekivano treba misliti imam to da u auto ulazim sa suprotne strane od one na koju izlazim, zbog vjenčanice. Iako ne razumijem zašto, možda će mi biti jasno tad. I da ne zacrnjujemo gume isto zbog vjenčanice, a mi baš mislili. E da, i da ne prskam parfem na vjenčanicu jer će ostati mrlje.

Puno sam ja toga napisala i puno pitanja imam. Nije baš neka filozofska tema, ali bilo bi mi super da pišete svoja iskustva i potencijalne situacije na koje se trebamo pripremiti, a i rješenja haha.