Stranica 11 od 17 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 831

Tema: radite li "zalihe" ?

  1. #501
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,211

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Hm... ja idem u dućan jednom tjedno, ne radim zalihe, uzimam najdalje datume i opet mi se dogodi da istekne rok ili se pokvari... jednostavno malo smo doma i često se zna dogoditi da u cijelom danu nitko doma ne jede, i da mi i ono sto smo kupili za 5-6 dana unaprijed ostane nepotrošeno. Tako da je meni fer “prema svemiru” uzeti najdalji datum jer ću inače ja to morati bacati u smeće .
    Pa to je drugo. I ja za preksutra ne kupujem da mi istekne rok. Nego ako nemam mlijeka, 1 kupim sa sutrasnjim datumom, a 2 s daljim.
    Ne razumijem pitanje prema kome nije fer, pa prema svima - prema smecu, prema onome tko se malo preracunao u nabavi, prema kolicini metana, prema... Zasto se ne bi potrosilo, jos je uredu. Trajno mlijeko ja ne kupujem, samo iznimno. Mislim na svjeze mlijeko.

  2. #502
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Izašao je novi katalog interspara
    Back to school.


    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  3. #503
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Izašao je novi katalog interspara
    Back to school.


    svaka čast
    sutra bi već trebao biti i kaufland, a možda i plodine i konzum.

    izašao je i jysk. od četvrtka do nedjelje uz kupnju (bilo čega) dijele torbe, a na sve što stane u torbu daju 10% popusta.
    i da, imam i zalihu njihovih torbi . kad su neke veće donacije - itekako dobro dođu.

  4. #504
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,452

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Izašao je novi katalog interspara
    Back to school.


    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    I Metro isto.

  5. #505

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ima li negdje Target biljeznica? Neki webshop?

  6. #506
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li negdje Target biljeznica? Neki webshop?
    GMT... kaj je tako teško ukucati u tražilici?
    https://www.jeftinije.hr/Proizvodac/...bor/biljeznice

  7. #507
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,890

    Početno

    Ima. U Targetu. Bas je pocela prodaja za back to school.

  8. #508
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meso izbjegavam zapakirano. Idem u mesnicu na tresnjevackom.
    Isto gledam rok od mlijeka, ali ne uzmem sva najfriskija. Ako ne uzmem to ce na smeće. Veronikino ne izdrzi do zadnjeg dana na deklaraciji, ali ako znam da cu taj dan potrositi mlijeko, uzmem neko koje do sutra jos traje. Nije mi fer uzeti samo najfriskije.
    kupujem sve što je najfriškije (ne samo mlijeko), što bi trebalo biti fer ili nefer? osim krađe?
    meni je nefer kad na policama ili frižideru u dućanu nađem stvari kojima je istekao rok. par puta sam donijela kući nešto isteklo i otad tražim da je datum što kasniji od dana kad kupujem

    ona bijela mama i djeca, katastrofa (iako nekako ne vjerujem da je istinito)

  9. #509
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Ja se na to uopće ne obazirem jer sam toliko puta s tim datumima preveslana, da to nije normalno. Sad tražim po polici najfriškije jogurte, jaja, pile, sir...
    Npr. u mom najbližem i najmržem Konzumu (u kojeg idem ako baš moram) gotovo nikad nema jaja mlađih od 20 dana. Isto je s bilo kakvim povrćem, drže na policama potpuno trule paprike, luk, salate.... valjda se nadajući da će netko ipak kupiti. I onda odjednom iz skladišta dovuku novu turu koja im je danima stajala i na putu je truljenja.
    Ne zanima me što se poslovođa preračuna u narudžbi, neka računa bolje.

  10. #510
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,855

    Početno

    E baš tako čoksa.

  11. #511
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius, na te mislim. Ni susjeda im ne bi bila.
    Ne reci dvaput, eno se spremaju obići Europu u kamperu. Pa se riješavaju zaliha.
    Mene pak iz nekakog razloga fasciniraju.

  12. #512
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    I ja sam se zakačila na njih. Čak sam procitala skoro cijeli jedan topic na stranom forumu o njima... nisam još uspjela složiti sve dijelove u puzzle o njima, ali da su me zainteresirali - jesu.

  13. #513
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam se zakačila na njih. Čak sam procitala skoro cijeli jedan topic na stranom forumu o njima... nisam još uspjela složiti sve dijelove u puzzle o njima, ali da su me zainteresirali - jesu.
    kad su tak zanimljivi, imaju li i oni zalihe?

  14. #514
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Kod tako velikih obitelji zaliha je relativan pojam.
    Ali evo, dok su u velikoj kući živjeli: https://www.youtube.com/watch?v=XIbSNnLBOnY
    Posljednje uređivanje od Dalm@ : 23.07.2019. at 13:04

  15. #515
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Teško je reci za zalihe hrane i potrepština... ali zalihe stvari nemaju, minimalisti su kao. Iako neka djeca nemaju odjece, ali bome ova mala imaju previše odjece za nekog tko se zove minimalist.
    Teško je opisati zašto su zanimljivi, prvenstveno su spooky i čudni pa eto išla sam malo citati o njima.
    Najviše je čudno otkud im novaca za životni stil (ogromna kuća, hrpa instrumenata), a čini se da nitko od njih ne radi nikad poslao.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 23.07.2019. at 13:22

  16. #516
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,855

    Početno

    Ja nisam ništa o njima pročitala, ne znam zašto nisam :/

  17. #517
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Teško je opisati zašto su zanimljivi, prvenstveno su spooky i čudni pa eto išla sam malo citati o njima.
    Najviše je čudno otkud im novaca za životni stil (ogromna kuća, hrpa instrumenata), a čini se da nitko od njih ne radi nikad poslao.
    Žive od naših klikanja.
    I vjerojatno fin.pomoci vjerske zajednice kojoj pripadaju.
    Posljednje uređivanje od rosa : 23.07.2019. at 14:37

  18. #518
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Teško je reci za zalihe hrane i potrepština... ali zalihe stvari nemaju,
    moje pitanje je bilo više retoričko, u nadi da ćemo se vratiti na temu ...

  19. #519
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,515

    Početno

    Citiraj Dalm@ prvotno napisa Vidi poruku
    Kod tako velikih obitelji zaliha je relativan pojam.
    Ali evo, dok su u velikoj kući živjeli: https://www.youtube.com/watch?v=XIbSNnLBOnY
    Jesi vidjela snimku o kupovini hrane njezinog najstarijeg sina? Koji zivi sa curom, kupuje najjeftinije i nije vegan.

  20. #520
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Žive od naših klikanja.
    I vjerojatno fin.pomoci vjerske zajednice kojoj pripadaju.
    Da, to mi je jasno da sada žive od klikanja. Naletila sam na članak da zarađuju oko 200.000 $ godišnje od društvenih mreža. A opet, s ovim zadnjim YouTube filmićima su krenuli tek prošle godine ... prije toga su klinci imali neke YouTube uratke, i mama je imala instagram...
    A u velikoj lijepoj kući s hrpom instrumenata su tad već živjeli. Osim ako je to neka dobro pripremljena obmana pripremljena za snimanje tih filmića.
    Bas su mi super vjerske zajednice koje bi financirale takav život nekih članova... tata čak navodno vise ni “ne radi” kao propovjednik jer je slijep... no, valjda sam samo ljubomorna .

    Inače, ima na Youtube-u filmic gdje su djeca u šarenim majicama, jedno čak ima zelenu majicu s likom iz crtica.... tiruriru.
    Meni je stvarno dosadno u životu .

    Sirius, to mu navodno nije cura, nego supruga . On ima 20, ona 18 i isto oboje ne rade.

  21. #521
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,515

    Početno

    Je, skuzila sam da je supruga.
    Ali to mi je isto ok. Ako ljudi mogu cekati do 40 za brak, mogu se zeniti i sa 20.
    Inace , poznato mi je da i nama puni blize Crkve pomazu slicnim obiteljima. Zapravo ne bih rekla da pomazu nego da bas financiraju ako im se cine perspektivni i bliski onima koji odreduju kuda ce novac. Tako da mi to uopce nije egzoticno.

    I tako ode tema o zalihama u kupus.

    Molim vratite se na konzerve i pakiranja. Ja prva.

  22. #522
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nije mi “problem” sto su u braku u tim godinama, nego zato sto nemaju posao nijedno od njih... no, nema veze.

    Pa pričamo o zalihama... veganske hrane, bijele odjece... i minimalizmu bez zaliha .

  23. #523
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi “problem” sto su u braku u tim godinama, nego zato sto nemaju posao nijedno od njih... no, nema veze.
    zasto tebe to uzrujava? ljudi imaju novca, zive kako zele (ili kako su isplanirali), super za njih
    a to sto ne rade, a mogu. neka
    i ja bih da mogu. no nemam financija pa radim. oni ne moraju. nije mi bas jasno zasto to tebe tako dira?

  24. #524
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,771

    Početno

    Sto rec ostala sam danas s 10 dkg ili manje rize.pa sam isla dokupiti.
    A posto moji hoceju samo jednu vrstu nemam nikakav izbor

  25. #525
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo ja se ko i Taina ustajem u 3 ujutro .
    Uzrujava... teška riječ... nisu oni bogati, uopće nemaju previše para. Ekipa na netu je svašta nešto izvukla o njima, nit su oduvijek tako živjeli, niti je kuća njihova... Mah, da ne ulazim u detalje. Želim im da postanu bogati i slavni ko kardashians, no sve je zapravo jako nategnuto oko njihovog životnog stila. Impresionirali su me prije 4 dana, s tim njezinim savršenim dnevnim rutinama u savršenoj kući pa sam si morala potvrditi da je dobro osmišljena obmana. Sad mogu noću mirno spavati, a njima želim milijune novih klikova.

    I da naprave neke zalihe, da ostanemo na temi .

  26. #526
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,586

    Početno

    Na offtopic temu ja sam kliknula na link, pročital prvu rečenicu koja je bila nešto u stilu “ a sad napokon moja jutarnja rutina - ustajem u 3 ujutro, da istina, znam da ne možete vjerovati” osjetila instant poriv na povraćanje od tog prenemaganja, ugasila prozor i bok. Još jedan freak show koji zaradjuje na radoznalosti ljudi. Nismo se odmakli od bradate žene ali je izgleda lova postala bolja... Nije namijenjeno kao uvreda onima koje zanimaju freak shows nego jednostavno ne vidim ništa fascinantno u tome, samo glumatanje u kojem statiraju i neka djeca, valjda su socijalne službe ok s tim...

    Ontopic, pojela sam već skoro cijeli jedan onaj Lidl cheddar od 1kg, sama Srećom imam još jedan komad.

  27. #527
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,405

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja se ko i Taina ustajem u 3 ujutro .
    Uzrujava... teška riječ... nisu oni bogati, uopće nemaju previše para. Ekipa na netu je svašta nešto izvukla o njima, nit su oduvijek tako živjeli, niti je kuća njihova... Mah, da ne ulazim u detalje. Želim im da postanu bogati i slavni ko kardashians, no sve je zapravo jako nategnuto oko njihovog životnog stila. Impresionirali su me prije 4 dana, s tim njezinim savršenim dnevnim rutinama u savršenoj kući pa sam si morala potvrditi da je dobro osmišljena obmana. Sad mogu noću mirno spavati, a njima želim milijune novih klikova.

    I da naprave neke zalihe, da ostanemo na temi .
    Ekipa živi od klikova. Nije uopće bitno kako žive u stvarnosti, nego kako se prikazuju na društvenim mrežama. Ima toga koliko hoćeš.... Nebitni su.

  28. #528
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mnogi od nas danas živimo od klikova (goglanja i slično)... ne mogu se domisliti puno djelatnosti u kojima danas nije važno kako si prezentiran na internetu, što se o tebi piše ili govori... od toga što ćemo raditi, gdje ćemo ići, sto ćemo kupiti, za koga ćemo glasati, o čemu ćemo čitati, u koju školu ćemo djecu upisati... sve se svodi na nečije mjesto i rejting na internetu.

    Nego, kad je taj sir na akciji?

  29. #529

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Nisam pogledala tu obitelj jer me malo zanima. Dovoljno mi je bilo znati da su djeca u bijelim majicama...
    Nas je sad 9 svakodnevno za stolom i trudim se imati neke zalihe, ali ne ide mi. Mm kaze da bi zaradili štogod da snimamo to sve oko nas, samo mi bismo bili iz drugog kuta bijelih majica... Više za balkansko područje.
    Meni taj sir iz lidla nije fin.

  30. #530
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,855

    Početno

    O kojem siru pričate?

  31. #531
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,405

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam pogledala tu obitelj jer me malo zanima. Dovoljno mi je bilo znati da su djeca u bijelim majicama...
    Nas je sad 9 svakodnevno za stolom i trudim se imati neke zalihe, ali ne ide mi. Mm kaze da bi zaradili štogod da snimamo to sve oko nas, samo mi bismo bili iz drugog kuta bijelih majica... Više za balkansko područje.
    Meni taj sir iz lidla nije fin.
    Prepusti ovo djeci - ako oni uspiju štogod zaraditi od klikova - baš dobro, hehehe.... Moji stalno razmišljaju o tome, a nikako da se prime posla.

    Što se tiče zaliha - pa nije ni čudo da nemaš zalihe kraj tolikog broja ljudi. Meni su sad djeca (samo dvoje) na putu prema ljetnim odredištima, tj. jedan je već otišao, a drugi putuje sutra. Već unaprijed znam da potrošnja hrane pada ne na pola nego na trećinu.

  32. #532
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    O kojem siru pričate?
    https://www.google.com/search?q=ched...ycZtOQWbqatIM:

    Predobar

  33. #533
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,855

    Početno

    Hvala ti, nisam probala.

  34. #534
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    kupila sam ga jučer, oba, i zeleni i crveni. mislila sam da je puno skuplji, ali ok je cijena - za 25 dag 17 i 18 kn. stvarno je fin, crveni sam otvorila.

  35. #535
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    trebam domaće bućino ulje, aj nek mi netko kaže di da kupim zalihe :D - da ostanem u temi.

  36. #536
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    U Lidlu

  37. #537
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    trebam domaće bućino ulje, aj nek mi netko kaže di da kupim zalihe :D - da ostanem u temi.
    https://www.google.com/search?q=ched...ycZtOQWbqatIM:

    Najbolje ikad, 100% bucino.
    Imaju i bucine sjemenke u cokoladi, tamna, mlijecna, bijela i coksa od naranče. Nesto presavrseno.

    Decko iz Odre, donese ti doma ak si Zg.
    Al nije jeftino...

  38. #538
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    rosa, na linku je cheedar

    daj link za ulje, pliz
    i hvala

  39. #539
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Mi stvarno volimo bučino ulje, ali nekako ispadne da ga rijetko koristim. Tako da mi se već više puta dogodilo da bacim pola bočice ulja jer mu prođe rok trajanja.

    Zato stvarno kupim ulje u Lidlu, nije loše (a kamoli dobro).

  40. #540
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Ajme... sorry, ostalo kopirano.
    Dakle googlaj
    opgmatijamajdak

    Ima na instacu mob i sve.

  41. #541
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    iju, matija ima zamamne recepte na facebooku

  42. #542
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Mima, Okusi zavicaja je isto fino bucino,al tko je bas fan, treba koju kunu vise. Mi ga kolicinski trosimo skoro kao i maslinovo.

  43. #543
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    da fan, mi smo ludi za uljima.

  44. #544
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Ma i ja često znam kupiti ulja po nekim sajmovima od raznih opgova, ali, kažem, dogodi mi se da bacim jer ga malo trošimo

  45. #545
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,405

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ma i ja često znam kupiti ulja po nekim sajmovima od raznih opgova, ali, kažem, dogodi mi se da bacim jer ga malo trošimo
    Probaj ga staviti na sladoled od vanilije - ne puno, samo žličicu. I posipati kosanim bučinim sjemenkama... To je jednom Tomislav Špiček izveo, ne znam više gdje i kad - bilo je davno. MOžda je i iz njegove kuharice (imam to doma). Evo ovako: http://kuhaj.story.hr/recepti/slasti...bucinim-uljem/

  46. #546
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,372

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Mima, Okusi zavicaja je isto fino bucino,al tko je bas fan, treba koju kunu vise. Mi ga kolicinski trosimo skoro kao i maslinovo.
    na sto?
    ja samo grah salata
    a to radim 2x godisnje uz rostilj
    je da onda potrosim i skoro pol litre za jednu salatu
    ali mi se desi, kao mimi, da mi propadne

  47. #547
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    na sto?
    ja samo grah salata
    a to radim 2x godisnje uz rostilj
    je da onda potrosim i skoro pol litre za jednu salatu
    ali mi se desi, kao mimi, da mi propadne
    Grah salata
    Krumpir salata
    Mativilac obavezno
    Ma sve salate su mi finije s bucinim uljem
    Pa hladna salata od kuhane govedine,jaja i luka...bez bucinog ne valja
    Koja kap u juhu od bundeve
    I tak...potrosi se i uvijek zafali, a za neke zalihe vece od 2l mi preskupo bude...

  48. #548
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,405

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    na sto?
    ja samo grah salata
    a to radim 2x godisnje uz rostilj
    je da onda potrosim i skoro pol litre za jednu salatu
    ali mi se desi, kao mimi, da mi propadne



    Probaj paradajz salatu s bučinim uljem, ali definitivno najbolja je salata od luka.

    Ja moram za Emila nositi bučino ulje na more jer ga tamo obično nema. Potroši četvrt litre u tjedan dana, ali ljeti ugl jedemo salate
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.07.2019. at 19:06

  49. #549
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    na sto?
    ja samo grah salata
    a to radim 2x godisnje uz rostilj
    je da onda potrosim i skoro pol litre za jednu salatu
    ali mi se desi, kao mimi, da mi propadne
    zelena salata s pomijesanim maslinovim i bucinim, matovilac, rikola, paradajz, grah.... ma u sve ide

  50. #550
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,933

    Početno

    Rizoto od junetine/teletine zavrsiti sa bucinim uljem

Stranica 11 od 17 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •