Stranica 21 od 39 PrviPrvi ... 11192021222331 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1001
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, ako se vrati najmanji problem ju je vratiti na listu. Pravila su takva.

    Alice, oke ocito da te dobro vodi i vjerujem da ima nekog razloga za brigu da bi ti rekao. Vjerojatno smatra da posto je sve oke nema potrebe da te zamara pojmovima. A briseve imas realno pravo ponoviti ako su radeni prije godinu dana, bez obzira na sve antibiotike. Ako je to tvoja zelja duzan ih je napraviti pogotovo ako zelis vidjeti da je sve cisto prije trudnoce.

  2. #1002

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy, ako se vrati najmanji problem ju je vratiti na listu. Pravila su takva.

    Alice, oke ocito da te dobro vodi i vjerujem da ima nekog razloga za brigu da bi ti rekao. Vjerojatno smatra da posto je sve oke nema potrebe da te zamara pojmovima. A briseve imas realno pravo ponoviti ako su radeni prije godinu dana, bez obzira na sve antibiotike. Ako je to tvoja zelja duzan ih je napraviti pogotovo ako zelis vidjeti da je sve cisto prije trudnoce.
    On samo kaze da nije potrebno i to je to.....Isla sam maloprje drugom privatniko i slicni su oni ljekari te se znaju pa sam trazila diskrencju ali sam skupo platila drugo misljenje i razgovor obicni. Uglavnom objasnjeno mi je da je ACUS nesto sto nije CIN a malo je jace od obicne upale pa se tako kada je neodredjeno i ne upucuje na nista patalosko svrstatu. U vecini slucajeva samo se sredi i s obzirom da mi je kolposkopija OK s vana, kaze da je ova celija negdje malo unutra No, citolog je kao naznacio da je dio celije i da je to smao u svrhu da se malo vise pratim i vjerovatno i je sve OK. S tim da ona inace preporuca ponavljanje za 4-6 mjeseci, a ne za godinu kako je meni receno. Oni su jako dobri medjusobno i nadam se mu nece reci da sam bila..U biti to mi je rekla na onosvu nalaza kao i da trebam sredit ciklus da bi mogla bebu ganjat......ona mi vise nije mogla reci bez njenih pregleda i uvida u sve.

    Moj mi je rekao da nikakve nalaze ne treba da radim nego da se smirim i usporim.....cak eto i za folni je rekao mozes, a ni ne moras. Ne znam.....vjerujem mu i ne sumnjam u misljenje da ovo nije strasno imajuci u vidu sve....trebala mi je eto i zenska perspektiva....Malo sam i ljuta jer sam se dzaba natrolisla na par recenica koje mi je on mogao objasniti, a ne reci to je za doktore, za tebe je samo da znas da je sve uredno. Inace je sve objasnjavao...i lijecim se godinama kod nejga i sad se natrosih da mi neko drugi objasni samo tj. potvrdi da je sve OK, da treba redovno da se prati, da nema kontraindikacija za trudnocu. Meni se samo place....ja ne znam sta mi je. Trudna nisam al hormoni ocito divljaju. Bukvalno dok pisem suze mi na oci samo sto nisu krenule.

  3. #1003
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice, nadam se da si se sad već smirila.

    Razumijem ljutnju zbog plaćanja razgovora, i ja bih bila ljuta. Ali ako ništa, sad si barem sve saznala što te zanimalo. S obzirom na njenu struku, ona ne smije govoriti da si bila kod nje, a i da kaže baš te briga, imaš pravo otići kod koga god hoćeš.

  4. #1004

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Alice, nadam se da si se sad već smirila.

    Razumijem ljutnju zbog plaćanja razgovora, i ja bih bila ljuta. Ali ako ništa, sad si barem sve saznala što te zanimalo. S obzirom na njenu struku, ona ne smije govoriti da si bila kod nje, a i da kaže baš te briga, imaš pravo otići kod koga god hoćeš.


    Smirenija jesam ali jednako ljuta. :D Samo da sve bude OK. Od ljutnje vidim koliko sam typos napravila dok sam kucala gore. :D

  5. #1005
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, 10dc u par navrata rozi iscjedak, iskustvo ima tko sa tim????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #1006
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, oce to nekad od ovulacije. Jel imas lh da pisnes? A oce se iscjedak mjenjati ako je kakva upala, da li te ista boli, svrbi, pecka?
    Iako meni se zna desiti nekad u vrijeme ovulacije.

    Kad smo kod ovulacije, meni danas kakti 2 dan kasnjenja. Ujutro sluz ko usred plodnih dana i osjetim ljevu stranu ko da sam usred ovulacije...
    Necu pisnuti test jer zna mi doci M i na 29dc nekad

  7. #1007

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro!

    Ljube, kao sto jagodica rece, hoce to kod ovulacije ali i upale. Boli li te stomak?

    Jagodice, i ti iscekujes?!

    Meni danas treba doci, 25. dan ciklusa (inace su tako bile dok se ne poremeti). Stomak puca u predjelu jajnika ali tako vec zadnjih 15 dana, sike bole jednako. Trudna nisam....mozda prolaktin, mozda ciste....mosta ko ce ga znat. Bum vidjeli da li ce doci.

    Kupila sam sebi u apoteci na svou ruku Folacin 5 mg pa cu poceti. Inace cujem piju se po 4 mg ali meni rekose to ti je slabo...hajde reko. I pokusavam smanjiti kafu/kavu. :D Sad da se ozbiljno pripremam. :D Pijem bas mnogo kafe, ovisna sam o njoj. :D

  8. #1008
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja cekam da... U posljednjih sedam mjeseci samo jednom sam dobila na 29ti dan ciklusa, sve ostalo ranije. Cice su me ovaj mjesec drugacije bolile. Dosta kasnije i skroz drugacije, na momente a ne tri dana u komadu ko inace. I danas taj osjecaj ko da ovuliram.
    A opet, pomisliti da nakon tolko vremena cu ostati trudna taj zadnji ciklus prije postupka mi je malo vjerojatno i u glavi sam svjesna da je vjerojatno do antibiotika. Al eto, srce se ipak nada tom nemogucem scenariju...
    Inace apsolutno nikakvih simptoma nemam.

    Di je ostatak liste? Gdje ste se sakrile?

  9. #1009

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Nema ih, otjerali ih moji hormoni, hahahahahaahah.
    Ma joj i ja isto tako, nada.....al znam da nisam iako je sve drugacije. I da, mogce je da ti je do upale koja je bila, a i antibiotika. U svakom slucaju saznat ces prije postupka.

    Ja bih htjela briseve odraditi za svaki slucaj da ne bude.....ali ne smijem svom doktoru ni na oci jer je rekao nikakvi nalazi sad ne trebaju, treba samo da se ti opustis.....a ja vec kontam kod drzavnika ic trazit uputnice za besplatne briseve samo tamo se ceka da se dodje na red satima i to se treba otici oko 6 ujutro .....ako mi i htjedne dati....

  10. #1010
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica kad ces test ili neces?

    Ja vas citam al sam u poslu preko glave. Toliko da se ni u krevetu ne vidimo bas hahahaha.

  11. #1011

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jagodica sretno..nadam se da budes ugledala svoj plusic ako budes radila test....kako su ostale curke ovih dana sve su u nekim obavezama....saljem vam puse

  12. #1012
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A pisnut cu kasnije, imam jednog jos iz onog duo pakiranja. Pa onda nek kasni kolko oce bar da znam da se ne nadam ko debilcek...

  13. #1013

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    A pisnut cu kasnije, imam jednog jos iz onog duo pakiranja. Pa onda nek kasni kolko oce bar da znam da se ne nadam ko debilcek...
    A gle ako je sve drukcije ovaj put onda je itekako.moguce da si trudna :D

  14. #1014
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nis od toga, krenulo je lagano. Tako da Andy pisi mi sutra 2dc.
    Ajde kad vec nisam trudna bar da tu M ne nacekavam vise... I bar sam test usparala...

  15. #1015

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Jbg steta

  16. #1016
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 02.10.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~31.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~~15.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~15.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~6.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~1.dc

  17. #1017

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice,zao mi je. Ipak nam je objema izgleda iz nekog drugog razloga sve drugacije ovoga puta....moja vjestica jos nije stigla ali Beta je negativna,so....cekam je svakog trena..
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 02.10.2019. at 21:25

  18. #1018
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I moj prošli pms je bio cudo.

    Ovaj mj nemam vremena proucavati se. Zaboravim i jesti. Savrsena stvar.

  19. #1019
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 03.10.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~32.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~~16.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~16.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~7.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~2.dc

  20. #1020
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    jutro cure!
    evo da javim. jucer sam bila kod specijaliste... malo mi je pregledala nalaze i ustanovila daa nemam ovulacije! ona proslogodisnja trudnoca je bila cudo po njoj. uglavnom,dala mi je klomifen (cudila se kako mi gin to do sada nije ni pokusao dati) da pocnem piti od 2.-6.dc (5dana) po jednu tabletu. ukoliko kroz 6 mjeseci ne dode do trudnoce idem na hsg i onda idem na inseminacije.
    ljuta sam na svog gina! 3 mjeseca sam isla na folikulometije i nijednom me nije pozvao na pracenje folikula "nakon O" jer bi onda tako shvatio da ne ovuliram i da nakon toga nema zutog tijela.a njemu je to sve uredno.
    jos od pretraga trebam briseve na mikoplazmu,clamidiju,aerobne i anorobne stanice.
    cure,drzite mi fige da klomifem pomogne i da ostvarim trudnocu.

  21. #1021

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutroooo!

    Andy, izgleda da je period ljutnje na ginkologe iz raznoraznih razloga-i ja sam ljuta na svog. :D Zelim da ti uspije u sto skorije vrijeme uz klomifen i da ti nalazi budu dobri.

    Kod mene je zvanicno one day late ali doci ce...samo je pitanje kad.

  22. #1022
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, a oce te pratiti dok si na klomifenu? Rast folikula i ispratiti dal se desila ovulacija? Mozda sam u krivu ali mislim da bi takva terapija trebala biti popracena ultrazvukom.
    Svakako si rjesi i te briseve, da znas da je sve okej.
    I samo da ti kazem da je moja prijateljica ostala trudna sa klomifenom i ciljanim odnosima. A prije toga isto nikako. I ako nemas mozda da si narucis lh trakice da mozes ciljati odnose obzirom na ovulaciju.
    Drzim fige!

    Alice, ajde onda barem neka dode menga da te vise ne muci! Ili nek ne dode opce hahaha.

    Nazalost nista od mog postupka, nisu jos poceli jer su jos u fazi selidbe u nove prostore i iscekivanju dozvole za rad...
    Tako da eto, vjezbam strpljenje. Nadam se da necu za sljedeci ciklus jos morati ponavljati i nalaze

  23. #1023
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Andy! Imaš svako pravo biti ljuta. Toliko odgovornosti ima u tom njihovom poslu, a pojedincima se očito ne da raditi kako treba. Boli ih briga, plaća svakako sjedne, jel. Drago mi je da se pomaklo nešto i držim fige na najjače!

    Jagodice baš ti se zaredalo.. Držim i tebi fige da ne moraš ponavljati nalaze. Koliko inače vrijede?

    Nadam se da kod vas nije hladno kao kod mene. 10 stupnjeva je i toplana naravno ne radi. Nabijem ih, kuham ručak u bundi. Koliko su me nasekirali, ispostavit ću im račun za kemijsko čišćenje kad mi se ovi mirisi uvuku u nju.

  24. #1024
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri sori al nemrem se ne nasmijati hahah. Pazi samo da se ne prehladis. Obavezno stopala utopli, to ti je sad najbitnije da za noge nije zima. I u Zg je jutros bilo 10 .
    stupnjeva. Zahladilo je zaozbiljno.

    A brisevi inace 6mj valjaju, moram pogledati ali mislim da sam u Svibnju radila.

    Ja razmisljam da umj folne krenem s necim drugim. Naisla sam na FertileUp. Ima li tko iskustva s time?

  25. #1025
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy, a oce te pratiti dok si na klomifenu? Rast folikula i ispratiti dal se desila ovulacija? Mozda sam u krivu ali mislim da bi takva terapija trebala biti popracena ultrazvukom.
    Svakako si rjesi i te briseve, da znas da je sve okej.
    I samo da ti kazem da je moja prijateljica ostala trudna sa klomifenom i ciljanim odnosima. A prije toga isto nikako. I ako nemas mozda da si narucis lh trakice da mozes ciljati odnose obzirom na ovulaciju.
    Drzim fige!

    Alice, ajde onda barem neka dode menga da te vise ne muci! Ili nek ne dode opce hahaha.

    Nazalost nista od mog postupka, nisu jos poceli jer su jos u fazi selidbe u nove prostore i iscekivanju dozvole za rad...
    Tako da eto, vjezbam strpljenje. Nadam se da necu za sljedeci ciklus jos morati ponavljati i nalaze
    sljedeci tjedan idem kod njega i dat cu mu sto mi je doktorica napisala pa cu vidit sto ce rec. kad mi je dao uputnicu za humanu rekao mi je da ce on napravit sve sto od mene trazu,tako da... zivi bili pa vidili. nadam se da nece radit probleme. vec mi je problem sto radi 2-3 dana u tjednu i to moram zvat njegovu sestru provjerit jeli radi. briseve radi utorkom,a kad ne radi u nasoj ambulanti taj dan onda naruci u drugoj ambulanti,vecinom cetvrtkom,pa se moram vozit 30 km do njega. to su cari otoka...

  26. #1026
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri sori al nemrem se ne nasmijati hahah. Pazi samo da se ne prehladis. Obavezno stopala utopli, to ti je sad najbitnije da za noge nije zima. I u Zg je jutros bilo 10 .
    stupnjeva. Zahladilo je zaozbiljno.

    A brisevi inace 6mj valjaju, moram pogledati ali mislim da sam u Svibnju radila.

    Ja razmisljam da umj folne krenem s necim drugim. Naisla sam na FertileUp. Ima li tko iskustva s time?
    Ma i ja se smijem, šta mogu.

    Čini mi se da mi prijateljica to pije ili je pila. Nisam 100% sigurna da je to, ali u sjećanju mi je tako nešto na Fertile.. Pitam pa javim.

  27. #1027
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    pg/ml su konvencionalne, a pmol/l su SI, tj. metricke, jedinice

    broj u pg/ml se pomnoži s 3.671 i dobije se broj u pmol/l

    za zreli folikul 200 pg/ml pomnozis s 3.671 i dobis otprilike 700 pmol/l (po folikulu)


    A ja danas vadila zbog klomifena da dr.vidi i po krvi i po uzv... i moj E2 danas 3437pmol/L, a lh 4,94 sto je jos premalo za O ... danas 13dc i sutra imam uzv folikulometriju... po tomu svemu O bude puno puno kasnije ...

    Bas sve zbrkano uzas... na 7dc na desnom bilo tri folikula od 7mm a na lijevom jedan od 12mm i endo 7mm... a gledati po estradiolu onda svi folikuli u funkciji ili cista... sutra cemo biti pametnije dok obavimo uzv

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #1028
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube ne mogu skuziti dal si ovo htjela nama napisati ili nekom drugom zbog ovog na pocetku. Ili sam ja nekaj propustila jer ne znam o cem tipkas.
    Kaj se tice folikula i ovulacije, dok te prate na uzv ne sekiraj se. Jesu ti rekli kaj za ono krvarenje blago od neki dan? Jesi imala kakve nuspojave od klomifena?

    Andy, drzim fige da rjesis sve uz sto manje vozikanja!

  29. #1029
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma i ja se smijem, šta mogu.

    Čini mi se da mi prijateljica to pije ili je pila. Nisam 100% sigurna da je to, ali u sjećanju mi je tako nešto na Fertile.. Pitam pa javim.
    Joj ak uspijes kaj saznati super! Jesi se uspjela zgrijati?

  30. #1030
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ak uspijes kaj saznati super! Jesi se uspjela zgrijati?
    Je, to je. I ona i muž su pili, ima za žene i za muškarce. 3 mjeseca se pije, oni su završili prije par dana i sad će raditi pretrage da vide jel se što popravilo. Njemu je spermiogram loš, a njoj hormoni nisu kako treba. U biti kaže da su počeli s tim jer su čuli pozitivna iskustva. Jedna kutija ti je oko 300 kn i to ti je za mjesec dana. Javim još jel im se popravilo nešto.

    Ma jesam, ležim pod dekom.

  31. #1031
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ne mogu skuziti dal si ovo htjela nama napisati ili nekom drugom zbog ovog na pocetku. Ili sam ja nekaj propustila jer ne znam o cem tipkas.
    Kaj se tice folikula i ovulacije, dok te prate na uzv ne sekiraj se. Jesu ti rekli kaj za ono krvarenje blago od neki dan? Jesi imala kakve nuspojave od klomifena?

    Andy, drzim fige da rjesis sve uz sto manje vozikanja!
    To sam vama napisala i kopirala da mi pomognite izracunati koliko bi folikula onda imala

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #1032
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja sam izracunala da bi bilo od tri do pet folikula , sto je puno za ciljani odnos...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1033
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iskreno ja se ne mogu snaci u ovim smjernicama i mislim da je to vise pitanje za strucnu osobu odnosno ginekologa.
    Pa jel te nece ispratiti ultrazvukom? Pratiti kolko folikula imas i koliko vodecih? Jesi im rekla da si imala viseplodnu trudnocu?

  34. #1034
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno ja se ne mogu snaci u ovim smjernicama i mislim da je to vise pitanje za strucnu osobu odnosno ginekologa.
    Pa jel te nece ispratiti ultrazvukom? Pratiti kolko folikula imas i koliko vodecih? Jesi im rekla da si imala viseplodnu trudnocu?
    Imam sutra drugu folikulom.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1035

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Je, to je. I ona i muž su pili, ima za žene i za muškarce. 3 mjeseca se pije, oni su završili prije par dana i sad će raditi pretrage da vide jel se što popravilo. Njemu je spermiogram loš, a njoj hormoni nisu kako treba. U biti kaže da su počeli s tim jer su čuli pozitivna iskustva. Jedna kutija ti je oko 300 kn i to ti je za mjesec dana. Javim još jel im se popravilo nešto.

    Ma jesam, ležim pod dekom.
    A za sta je to tocno? To gin prepise il? Prrskupo je cini se ko dobra varka za budale

  36. #1036

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Curke ja mislim da nist od trudnoce ni ovaj mj....bas se osjecam tako

  37. #1037
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja mislim da nist od trudnoce ni ovaj mj....bas se osjecam tako
    Ja tako osjecam se svaki mjesec, nazalost!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #1038
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Anita, to je u biti kombinacija nekih dodataka prehrani. Ali bas kak je Riri rekla, vidim da ugl piju zene koje imaju s hormonima problema ili muskarci s losim sgramom. A kod nas je sve okej pa se rade necu zezati za tu lovu.

    Jutro svima! Vani je divno i dosta frisko!
    Riri...opet u bundi kuhas?

  39. #1039

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jutro svima!

    1 dc

  40. #1040

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Eto i ja se prijavi da je vjestica stigla....

    Vidim neke se procedure iskomplikovale, nadam se da ce to sve biti OK. Jagodice, valjda neces morati dugo cekati?

    Kuhanje u bundi.....kod nas konacno krenulo centralno grijanje al vodim bitke, muz i mala ne vole da je toplo, a ja da i on zavrce radijatore,aja odvrcem i radi njega spavam u ledenoj spavacoj, smrc-ali pod debelim jorganom. U svadji smo kako je krenulo grijanje...imam osjecaj da ovog ciklusa nece biti mnogo hopsanja. :D

  41. #1041
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jucer sam krenula sa lh trakicama jucer nije bila nesto vidljiva danas vec dosta tamnije i lijelo vidi se...jucer lh bio 4 i nesto , ocito poceo rasti i ocekujem O oko ned.pon.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #1042
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 04.10.2019.

    (Ne) čekalice

    mašnica~~~~~~~~~~~~~~33.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~~~~17.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~~17.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~8.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~3.dc
    AliceInChains~~~~~~~~~~1.dc

  43. #1043
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    AliceInChains dobrodosla na listu. Zelim ti sto skoriji uspijeh i da se ne zadrzavas na listi.

  44. #1044
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, to je neka kombinacija. Ali ne mislim da je to baš za budale, nešto će nekome pomoći, drugoj osobi neće i tako.

    Haha Jagodice, danas ne kuham. Kupila ručak u jednom restoranu pored zgrade, već smo i jeli. Ali hladno je još uvijek. Palim ja klimu na toplo, ali ne pomaže baš previše.

    Moram vam ispričati ovo.
    T. je za vikend kod nas, jutros je došla. Maloprije se gleda u ogledalo i kaže: Ooo ćao ja, lijepa sliko sa zida. Ja umrla od smijeha i ona kaže da ima i svojih slabosti. Pitam je ja koje su joj to slabosti. A ona: Ma zapravo kad bolje pogledam nemam, samo sam se zabunila.

    Dijete puca od samopouzdanja, nekidan smo bili na igralištu i ona stalno trči za nekom curicom koja se s njom očito ne želi igrati, a T. viče za njom: Ne moraš, kad bi znala kako sam ja kul, htjela bi.

  45. #1045

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    AliceInChains dobrodosla na listu. Zelim ti sto skoriji uspijeh i da se ne zadrzavas na listi.
    Hvala! <3

  46. #1046
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Danas sa uzv....Endo trolinijski 12,5mm
    Lijevi jajnik dva folikula od 25mm oba dva
    Desni jedan od 20mm
    U pon.uzv da vidimo dal su pukli i koliko

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #1047
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja mislim da nist od trudnoce ni ovaj mj....bas se osjecam tako
    Poslala sam ti PP

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #1048

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Curke zasto nitko nece pomoc Ljubi izracunat?? Trudnice pogotovo bi trebale imat svjeze info a javljate se na temu a niko nista

  49. #1049

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke zasto nitko nece pomoc Ljubi izracunat?? Trudnice pogotovo bi trebale imat svjeze info a javljate se na temu a niko nista
    Anita, zato što nemamo sve ista iskustva. Ja recimo nisam nikad išla na folikulometriju niti pratila sve te mjere, tako da nemam pojma šta to znači, kako se mjeri, dal se mjeri ili to ginekolog prati... ništa ne znam. Vjerujem da je tako i drugim curama, jer da znamo, sigurno bi pomogle.

  50. #1050
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Tako je, da netko zna, sigurno bi već bilo odgovora.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •