Pokazuje rezultate 1 do 50 od 145

Tema: Autizam, pomoć i iskustva

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    19

    Početno

    I evo
    Još sam htjela spomenuti vezano za bezglavo lutanje po stanu,
    Naš malac voli par mjesta u stanu, kraj ormarića s hrpom kabela (ne može doći do njih, ali je uporan u pokušajima), u kuhinji se trudi doći do pećnice i pokušava vrtiti djelove, i do one kao sigurnosne ogradice gdje voli vrtiti šarafe.
    I zapravo, sve što on istražuje će prvo staviti u usta, što mi je jasno, sestra i ja smo voljele stavljati kamenja s plaže u usta :D
    Međutim, nakon što je stavio u usta taj neki predmet kojeg se uhvatio on ga uvijek pokušava zavrtiti.
    I evo, ti pokušaji vrtnje svega šta uzme u ruku me jako muče.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,414

    Početno

    Citiraj Toma1 prvotno napisa Vidi poruku
    I evo
    Još sam htjela spomenuti vezano za bezglavo lutanje po stanu,
    Naš malac voli par mjesta u stanu, kraj ormarića s hrpom kabela (ne može doći do njih, ali je uporan u pokušajima), u kuhinji se trudi doći do pećnice i pokušava vrtiti djelove, i do one kao sigurnosne ogradice gdje voli vrtiti šarafe.
    I zapravo, sve što on istražuje će prvo staviti u usta, što mi je jasno, sestra i ja smo voljele stavljati kamenja s plaže u usta :D
    Međutim, nakon što je stavio u usta taj neki predmet kojeg se uhvatio on ga uvijek pokušava zavrtiti.
    I evo, ti pokušaji vrtnje svega šta uzme u ruku me jako muče.
    Jao, ovo sam previdjela - kao da čitam o svom starijem sinu, a ni mlađi nije daleko... Imat ćeš inženjera !

    Kabeli, odnosno KABEJI (kako je on govorio) bili su u našoj kući najmilija igračka godinama... Lampice za bor i kuglice, stari telefon, nikakve igračke nego samo prave stvari, čak i ako su furda.

    Od malena je stariji razvlačio produžne kabele, razmontirao je bakin stari video u dobi od nekih 4-5 godina itd. Batina ima i drugu stranu - pri upisu u jaslice u dobi od dvije godine i četiri mjeseca govorio valjda samo dvadesetak riječi. Što da kažem? Imali smo nekoliko izazovnih godina, ali sad je ok. Nije znao zavezati cipele, ali je znao upogoniti digitalnu kameru bolje nego ja. Taj ni danas ne govori puno, ali ima kliker za matematiku i tehniku. Eno ga na drugoj godini FER-a, kabele razvlači i dan danas

    Moj mlađi je radioamater - obojica su se našli u tehnici. Dok su bili sasvim mali, to se isto dobro vidjelo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •