Citiraj Mima prvotno napisa
Pa ne znam, ne poznajem baš puno djece koja su za prvi rođendan umjesto torte imala dve kutije sladoleda sa svijećnjacima u obliku riba umjesto rođendanskih svjećica :/
je da smo bili stariji ali moja ferndica je uvijek za rodjendan imala sladoled. mama je to bilo kao klincima super jer je bilo drugaicije nego kod drugih. ne znam da li se sjecate onih sladoleda u onim malim kartonskim kutijicama. u njenom je bila svijeca u koju bi puhala, a mi smo mogli dobiti i po dvije tri kutijice. uf i sad se raznjezim kad se toga sjetim