Pozdrav, dizem temu
Trenutno sam u ovoj fazi. Dakle tezine PT 3100, OT 3060, 4.10. 3010gr, 30.10. 4120 gr, 22.11. 4810gr.
Zadnjih par dana ima užasnu nervozu, krenulo je sa desnom dojkom pa sad zna i lijeva. Primjetila sam da je to kad je u budnom stanju. Gleda negdje, sve ga interesira osim dojenja. Od prilike toliko ja osjecam kad on povuce (max 15ak sek iza) trnce kroz dojku, kao da idu od vrha prema bradavici. To znam osjetiti i uoci njegovog buđenja kad mu je odprilike vrijeme za jelo. Ja to doživljavam kao otpust mlijeka. Nakon sto se ti trnci dogode, krece lagano njegova nervoza, plac i grcenje na dojci. Nekad mi uspije da ga podojim nosajuci ga i pjevajuci, nekad čak ni to. Grudi mi inace nisu napete osim nocu kad izmedu podoja zba proći i 3,5h. Nocu relativno ok doji, skoncentrirano. Cak i danju kad su mu oci zatvorene ili poluotvorene. Jutros npr place, cim ga stavim na dojku povuce 2-3,min i zaspe i nisam ga ni kompresijama mogla animirati pa sam se izdojila i dala mu na casicu. Evo ne znam sta se dogada. Sutra punimo 8 tjedana

Sent from my SM-G950F using Tapatalk