Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Prava onkoloških bolesnika

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,768

    Početno

    To sam mislila kod mrzo vještačenje?

  2. #52
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Ne znam kako bi se vještačenje razlikovalo. Ako ti fali pola organa, fali ti i na bolovanju i dok radiš. Stupanj invalidnosti se utvrđuje da bi dobila poreznu olakšicu. Koju možeš konzumirati samo ako NISI na bolovanju duljem od 42 dana, tj. ako ti plaću isplaćuje poslodavac.

  3. #53
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    762

    Početno

    Isprike jer ne stignem čitati sve postove pa ,ako je netko voljan pomoći... Svekar imala dijagnozu karcinoma jezika i kroničnu leukemiju. Operiran je zbog jezika i primio je zračenje,odlično se oporavio i mene većih poteškoća. Saznali smo da ima pravo na inkluzivni dodatak pa me zanima ima li pravo na još neku naknadu? Uglavnom je samostalan ,i sve može obaviti svojim ritmom 78 godina, hvala svima...

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,768

    Početno

    Jeli je prije već bio na vještačenju i kakvo mu je bilo rješenje?
    Ukoliko nije išao na vještačenje nek skopiraj glavne nalaze i osobnu, potvrdu o Računu u banci, OIB ukućana i to treba predati u područni centar za socijalnu skrb, vjerojatno će se tražiti još hrpetina papira , ali je ovo početak, ali treba imati strpljenja napose ako nije prije obrađivan sad se to čeka i po godinu dana

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •