Stranica 69 od 383 PrviPrvi ... 1959676869707179119169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,450 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #3401
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Pa naravno. I ako je doslo do propusta u sustavu netko treba odgovarati, no to ne mijenja cinjenicu da obicni gradjani trebaju biti odgovorni!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #3402
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,043

    Početno

    Joj, ajmo baš vidjeti hoće li odgovarati, ili će okriviti - virus. Sve više se ljudi žali na nekompentenciju glavnih i odg. epidemiologa u ST-u - nije ovo prvi slučaj. Prvi slučaj je bio čovjek za koji je opća praksa tvrdila da ima koronu, epidemiolog se (slijepo?) držao smjernica da nije bio na žarištima tim i tim - ergo, ne može imat koronu. Bio je slučaj pacijentice koju su 2x testirali u KB Split, prvi put nije uspjelo, drugi put je nisu zvali iako je bila pozitivna. Koma s kolanjem informacija na razini bolnica - doktori - pacijenti. A stožer je krivio Dalmatince koji imaju korona partyje. Tu su ipak ispali nekonzistentni, iako sam ja veliki fan Stožera, i odgovornog ponašanja (po mom razumijevanju ono uključuje prilično pustinjački život, apstiniranje od planinarenja u grupama, druženja s više od 1 obitelji / prijatelja i to ako nisu ugroženi i na distanci) - ja idem malo na stranu štreberskog / šeldonovskog oko "obične gripe", a di ne na ovo.

  3. #3403
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Bez ikakve namjere da ispadam odvejetnica bilo kojeg stozera, samo sam htijela primjetiti da danasnji primjer zorno ilustrira kako je to kad se preporuke stozera shvacaju po 0-1 modelu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #3404
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    U Hrvatskoj su bile dosta stroge mjere, nije se hvalabogu dogodila eksplozija epidemije, je li to zbog mjera ili je još nešto u igri, ne zna se. Sad naravno da ima ne mali broj ljudi koji smatra da su mjere bile pretjerane. Ljudi su ostali bez posla, bez zarade, činjenica je da se od ljudi dosta očekivalo - bolnice nisu normalno radile, ljudi ne smiju putovati bez propusnice, rastjerivalo se s ceste, u Zagrebu je bio i potres i nakon toga se ljudima otežavalo da odu iz grada. I stalno se govorilo: sad ćemo vidjeti nakon potresa hoće li biti porasta slučajeva, sad ćemo vidjeti nakon Uskrsa, sad ćemo vidjeti nakon ovog koronapartija. A jedine mini eksplozije sa velikim brojem zaraženih su se dogodile u sustavu ili radi greške sustava. Normalno da to budi nepovjerenje, revolt, i da dosta ljudi reagira na nači f*** off vi i vaše preporuke.

  5. #3405
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Eksplozija na Bracu se dogodila jer je covjeka posjetilo 37 ljudi. Bez distance. Mislim ja bi se morala probuditi iz visegodisnje kome da me dodje posjetiti 37 ljudi. Beros tvrdi da je osoba testirana i da je test bio negativan. No cak i da nije tako- po meni je toliko neodgovorno ponasanje neopravdivo, a usudila bih se reci i poprilicno samozivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #3406
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    I ponovo je testiran i opet je negativan

  7. #3407
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Ako je negativan zašto onda uopće misle da je index case?

  8. #3408
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Potencijalni index case, navodno negativan - znači ne zna se još točno.

  9. #3409
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja ne znam- ja sam samo cula da je Beros rekao da je ta osoba navodno testirana i da je neg, pa sam pretpostavila da je naknadno dokazano poz- obzirom na ovo sto Jelena O kaze mi nije jasno. Mozda iskljucivo na temelju epidemioloske anamneze? Nemam pojma. Sigurno ce se saznati sto je na stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #3410
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Moja djeca su već velika i izlaze van - starija s 2 frendice na biciklima, ona čak i nosi dezinficijens. Mlađa ide s jednom prijom, a nakalemila sam joj masku jer se nije u stanju kontrolirati da ne dotiče ništa. Znaju da ne smiju u park na sprave.

  11. #3411
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Da, nema smisla komentirati kad uopće ne znamo točno.

  12. #3412
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,249

    Početno

    Zašto se odjeća ne može isprobati u dućanu?

    Nakon što ju je netko probao, neka ne vraćaju na police nego stavljaju u skladište na x dana u karantenu.

    Šta će dobiti s time da prvo kupim, pa probam doma, pa vratim (dodatni dolazak u trgovinu). I opet kad vratim odjeću, ista također ide na x dana u karantenu.
    U ovoj propisanoj varijanti je dodano to što ću još jednom doći u dućan (više ljudi na ulici/tramvaju jer će se često vraćati odjeća) i dodatno raditi još jedan kontakt s prodavačicom radi povrata.

  13. #3413
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Mislim da kabinu generalno smatraju za problematično mjesto.

  14. #3414
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    Više je oblačenje preko glave

  15. #3415
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Za oblačenje preko glave nije važno radi li se u kabini ili kod kuće.

  16. #3416
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    To su naveli kao jedan od razloga poodavno

  17. #3417
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Da, to je razlog radi kojeg se isprobana odjeća treba dezinficirati, odnosno staviti nekoliko dana sa strane.

  18. #3418
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    A isprobavanje,možda pretjerano zadržavanje u dućanu?

  19. #3419

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    213

    Početno

    Gledam ljude, voze se sami u autu sa maskom (?) - to je fakat totalna glupost.
    Išla sam po neku stvar u trgovinu gde puštaju odredjeni broj osoba, maska mi zarosi naočale, udišem svoj CO2, ma totalna koma. Prodavači nemaju blage veze o tome o čemu ih pitam i tek je treći prodavač znao reći nešto o aparatu koji mi je trebao. Mislim, nisam tip što se brzo baci pod stres, ali ne želim takve shoppinge iz noćne more.

    U Ljubljani se održavaju protesti, političari lažu više od Pinokija, koji je za njih čisti amater Znam brdo ljudi koji su ostali bez posla pa ne mogu više plaćati rentu pa se sele doma ili u vikendice koje imaju.
    Puno ljudi je umrlo sa Coronom uz puno drugih diagnoza, ali nisu umrli zbog Corone, a to je velika razlika. A koliko je samo ljudi uz to nastradalo jer zbog ove situacije nisu uspeli doći do lječnika, pretraga i slično, njih niko ni ne spominje.

    Što se tiče krize koja nam dolazi, moraćemo zategnuti pojaseve, osim onih ultra bogatih. Moja sestra ušla u trgovinu u 9:50 i pitali su je da li je trudna, jer je do 10:00 za penziće i trudnice, i od 20;00 nadalje, jer onda u to vreme virus čak i da postoji očigledno nije opasan (?), što nema logike. Ako je bilo brdo ljudi preko dana, onda je najopasnije baš navečer po meni.

    Sve u sve, ne znaš ko tu koga zeza, a najviše će nastradati narod, dok se političari kupaju u milijonima eura.
    Posljednje uređivanje od tinkilinkixyz : 08.05.2020. at 19:53

  20. #3420
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,249

    Početno

    Probaj pa javi

    Prvo otvori vrata hodnika, pozovi lift, otvori vrata lifta, stisni tipkalo, otvori vrata lifta, otvori vrata zgrade

    vozi auto

    i onda čistim rukama stavi masku prije ulaska u npr. dućan, bolnicu

    ups, nisu više čiste

  21. #3421
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,890

    Početno

    Kabine su mali prostori, s prakticki nikakvom ventilacijom/protokom zraka, plus nitko zapravo ne vidi sto unutra radis i kojim dijelovima tijela diras prostor. Vjerojatno osoblje u ducanu nema vremena, a ni raspolozivog kadra, da nakon svake osobe opere kabinu doslovno od poda do stropa i razvrti zrak nekim ventilatorom (i napravi jos vece s***e zbog eventualno aerosoliziranog virusa). Kad isprobavas doma, jedino sto im mozes vratiti je zarazena roba.

    I kod nas je, sto se online kupovine tice, H&M grozno spor i nekonzistentan. Cekali smo paket skoro mjesec dana, nakon sto prvih tri tjedna uopce nisam znala jesam li uistinu kupila robu ili ne. Sad su uveli dodatne mailove koji podsjecaju da je kupljeno i da ce stici - kad stigne. Manji komad namjestaja iz Ikee je takodjer putovao preko 30 dana.

    Kod nas su parkovi (djecja igralista) zatvoreni prema odluci nase lokalne gradske vlasti. Neki okolni gradici i sela su otvorili, uz napomenu da ne ciste i dezinficiraju pa neka gradjani koriste na vlastitu odgovornost. Do 18.5. smo jos uvijek u stay-at-home modu, a onda cemo vidjeti. Malo po malo se izjasnjavaju bazeni, ljetni sajmovi i slicno - svi otkazuju ovogodisnje programe.

    A ljudi, kako koji. Nije bas da idemo negdje gdje se vidi kako se ponasaju, ali prema napisanom vidim da ih dobar dio boli njonja sto ce i kako ce, odnosno koga bi mogli zastititi boljim postovanjem preporuka. Korona sve manje sije smrt po domovima, ali imamo stotine zarazenih na dan u mesnim industrijama.

  22. #3422

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj pa javi

    Prvo otvori vrata hodnika, pozovi lift, otvori vrata lifta, stisni tipkalo, otvori vrata lifta, otvori vrata zgrade

    vozi auto

    i onda čistim rukama stavi masku prije ulaska u npr. dućan, bolnicu

    ups, nisu više čiste
    Postoji sredstvo za dezinfekciju ruku, zar ne? Ruke si lepo sa njim središ i staviš masku. Ja je stavljam ispred trgovine, a ne bozim se biciklom sa maskom, kao što sam danas videla jednog lika i pošteno sam se nasmejala.

  23. #3423
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,694

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji sredstvo za dezinfekciju ruku, zar ne? Ruke si lepo sa njim središ i staviš masku. Ja je stavljam ispred trgovine, a ne bozim se biciklom sa maskom, kao što sam danas videla jednog lika i pošteno sam se nasmejala.
    Zašto te to nasmijalo? Čovjek nosi masku, pazi na sebe i na druge i sluša opće upute za sve. Pohvalno.

  24. #3424
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,843

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim svejedno, imamo li ih ili nemamo, stvarno je iluzorno očekivati ikakvo odgovorno ponašanje u dječjem parku pa da 100% ljudi visi svojoj djeci nad glavom i briše im ruke gelom svakih 30 sekundi.
    Da, fakat je iluzorno i nemoguće. Neki roditelji će više pazit, neki manje, neki nimalo. Nema tu poštivanja mjera Stožera, naravno da će ti starci izać van s 4 komada djece.
    I svaka im čast da će čuvat 4 djece 3-4 mjeseca
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.05.2020. at 22:25

  25. #3425
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto te to nasmijalo? Čovjek nosi masku, pazi na sebe i na druge i sluša opće upute za sve. Pohvalno.
    Pa jer je pametnija. Totalno je provalila sve pozadinske igre i sve joj je jasno. A ne ko mi ostali, kojima je trece oko krmeljavo.

    Btw, ja se tu i tamo javim kao neki namcor. A nisam, majke mi.
    Skoro da sam toksicni pozitivac. Al ni godine mi nisu pomogle da naucim presutit.

  26. #3426
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Da li vašim klincima koji treniraju neki sport počinju treninzi?

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  27. #3427
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,767

    Početno

    meni je stigla danas poruka da od ponedjeljka pocinje rad teniska skola i trebam odgovoriti hoce li moje dijete prisustvovati treninzima.

  28. #3428
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,770

    Početno

    Mm
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.05.2020. at 16:56

  29. #3429
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,767

    Početno

    jelenaO oprosti ne razumijem post.

  30. #3430
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Razmišlja na glas [emoji16]

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  31. #3431
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Razmišlja na glas [emoji16]

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od rosa : 09.05.2020. at 17:18

  32. #3432
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Mojem počinju treninzi na otvorenom i dolaze skoro svi.. Tako su barem javili u grupu treneru.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  33. #3433
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Da li vašim klincima koji treniraju neki sport počinju treninzi?

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    nama jos nista. kaze trener da jos nema odluke o djeci
    Posljednje uređivanje od magriz : 09.05.2020. at 17:20

  34. #3434

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,567

    Početno

    Lokalni tenis centar ima treninge s djecom... ali mislim da su oni iz nekog većeg centra pa se malo skrivaju po šumi...
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 09.05.2020. at 17:34

  35. #3435

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,567

    Početno

    A naš momčadski sport kreće za 10 dana i to na otvorenom
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 09.05.2020. at 17:35

  36. #3436
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    Mi smo pitali lokalni stozer i odgovorili su nam da ce odluke za sportske klubove biti tek iduci tjedan

  37. #3437
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,452

    Početno

    Naš sport, dvoranski kreće na jesen. Ali nama je dvorana u stradaloj školi.

  38. #3438
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,077

    Početno

    Moj trenira judo. Mislim da to nece tako brzo (eventualno na otvorenom), a i on je nekako izgubio volju. Nadam se da ce mu se vratit.

  39. #3439
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,586

    Početno

    Tenis vjerojatno od idućeg tjedna, momčadski sport na otvorenom idući ili onaj iza tjedan, a treći na žalost ne jer je u zatvorenom, možda u šestom mjesecu počnu treninge na otvorenom. Do tad samo snaga i kondicija...

  40. #3440
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Moji kreću od idućeg tjedna, atletika i biciklizam, grupe do 10 djece, na otvorenom

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  41. #3441
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,747

    Početno

    Pod idući tjedan mislite na sutra?
    Ne znam jel se odluke razlikuju po županijama ili je taj naš lokalni stožer lijen i neinformiran pa su nas samo skinuli sa "ne znamo pa nemojte"
    Sport o kojem pričam je veslanje, dakle na otvorenom, svatko u svom brodu

  42. #3442
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    I moj sin sutra počinje s treninzima na otvorenom. Budući da trenira rukomet (kontakntni sport), samo će raditi kondicijske vježbe, zasad ništa s loptom. I neće ih smjeti biti više od 10 na treningu odjedanput.

  43. #3443
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    kontaktni

  44. #3444
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,843

    Početno

    https://net.hr/danas/svedski-lijecni...campaign=boost

    Strašno!!!i to u naprednoj Švedskoj.

  45. #3445
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,104

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Pod idući tjedan mislite na sutra?
    Ne znam jel se odluke razlikuju po županijama ili je taj naš lokalni stožer lijen i neinformiran pa su nas samo skinuli sa "ne znamo pa nemojte"
    Sport o kojem pričam je veslanje, dakle na otvorenom, svatko u svom brodu
    Joj, nastavak veslanja je mom sinu goruća želja, javi čim nešto budeš znala

  46. #3446
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,514

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    https://net.hr/danas/svedski-lijecni...campaign=boost

    Strašno!!!i to u naprednoj Švedskoj.
    Ne znam koliko je to tocno. Sigurni ima istine u tome.
    Inace, moj tata je imao metastaze na plucima i umirao je od toga. U zadnjoj fazi zelio je doci kuci iz bolnice. Bolnica ga nije htjela otpustiti dok ne nabavimo aparat za kisik.
    Dakle , mi smo morali nabaviti kucni aparat za kisik da bi on mogao otici kuci. Umro je 10 dana nakon otpusta.
    Kisik spada u palijativnu skrb. Nije to nesto jako skupo ili komplicirani, ali olaksava djelomicno i produzuje zivot za kratko vrijeme.

  47. #3447
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,236

    Početno

    Korona posredno, ali i dalje intenzivno, utječe na moj život. Bio je majušni tračak nade da će mi muž doći idući tjedan, ali ode taj tračak.
    Možda se ukine samoizolacija dok on stigne, pa bar neko dobro. Uvijek tražim to polupuno u polupraznom
    U međuvremenu smo se svi navikli, nema nam druge, spekla sam 3 vrste kolača samo da mi vrijeme brže prođe. Još ću i kruh. Vikendi su najgori.

  48. #3448
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koliko je to tocno. Sigurni ima istine u tome.
    Inace, moj tata je imao metastaze na plucima i umirao je od toga. U zadnjoj fazi zelio je doci kuci iz bolnice. Bolnica ga nije htjela otpustiti dok ne nabavimo aparat za kisik.
    Dakle , mi smo morali nabaviti kucni aparat za kisik da bi on mogao otici kuci. Umro je 10 dana nakon otpusta.
    Kisik spada u palijativnu skrb. Nije to nesto jako skupo ili komplicirani, ali olaksava djelomicno i produzuje zivot za kratko vrijeme.
    Ja mislim da to baš i nije istina, nego tipični senzacionalizam sa društvenih mreža. To je neki "doktor" objavio na Twitteru, pa se proširilo. Mislim da su to općenite upute nevezane uz koronu, koje je netko zlonamjerno izvukao.

  49. #3449
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,514

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da to baš i nije istina, nego tipični senzacionalizam sa društvenih mreža. To je neki "doktor" objavio na Twitteru, pa se proširilo. Mislim da su to općenite upute nevezane uz koronu, koje je netko zlonamjerno izvukao.
    Kazem da ne znam. Malo mi je previse nevjerojatno
    Moje informacije su da oni sa malom sansom za oporavak ( stariji s tezim kronicnim bolestima npr) nemaju pristup intenzivnoj njezi ... kisik svakako ne spada samo u intenzinu skrb, to je dostupno na svakom odjelu i doma.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.05.2020. at 11:52

  50. #3450
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,839

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Kazem da ne znam. Malo mi je previse nevjerojatno
    Moje informacije su da oni sa malom sansom za oporavak ( stariji s tezim kronicnim bolestima npr) nemaju pristup intenzivnoj njezi ... kisik svakako ne spada samo u intenzinu skrb, to je dostupno na svakom odjelu i doma.
    Ne znam ni ja, ali po stilu onoga tko je objavio, po komentarima, rekla bih da je to čista patka, i da su te preporuke uobičajene.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •