Stranica 52 od 59 PrviPrvi ... 2425051525354 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 2947

Tema: Online nastava

  1. #2551
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Ima li dječjih jednokratnih normalno po ljekarnama?

  2. #2552
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Zadnji put kad sam pitala u našoj ljekarni, imali su dječje jednokratne samo u nekom pakiranju koje je dosta skupo (ili možda po komadu onda na kraju i ne ispadne skupo), zaboravila sam točno, ali čini mi se mislim 300 kn za 100 kom. Tako nešto...

    Moji dvoje starijih (ne najmlađa od 3 godine) ih bez problema nose u javnom prijevozu ili u dućanu, traže ih i sami kad negdje ulaze. Nose jednokratne za odrasle, koje im malo zavežem/skratim vezicu iza uha. Najstariji (10 g.) je naviknuo i u bolnici kad idemo na preglede biti satima s njom, ne smeta mu uopće, ne komentira i ne skida ju. Ne znam bi li mu bilo isto svaki dan nosit ju u školi, tih 2x mjesečno bez problema nosi cijelo vrijeme (a sad smo naučili da ju treba i zamjeniti u nekom trenutku ). I ja sam se prilično navikla da njih jer smo ih zbog bolesti i prije jedno vrijeme nosili. Da sam još znala što nas čeka, pa da sam imala veće zalihe tih kupljenih za manje od kunu, bilo bi super .

    Što se tiče škole i maski kod djece, nemam pojma što bih mislila. Ali nije mi to na prvu odmah neka strašna stvar kao što se ovih dana čitaju komentari... dvoje poznanika je u inozemstvu (Belgija, Njemačka)... u oba slučaja su klinci u dobi između 8 i 10 godina i u školi se nose maske (njima je nastava već krenula). Ovi iz Belgije kažu da ih nose normalno svaki dan, ovi u Njemačkoj kažu da neka djeca u razredu nose, a neka ne nose.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 27.08.2020. at 04:31

  3. #2553
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li dječjih jednokratnih normalno po ljekarnama?
    Ima, cijena je oko 2.55 kn..

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  4. #2554
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    U preporukama HZJZ stoji da maske za školu moraju biti, platnene, višeslojne i perive na 60 stupnjeva.

  5. #2555
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Ne moraju nego mogu biti i platnene perive na 60

  6. #2556
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Rekla bih da je to uputa za izradu platnenih maski, obzirom na to da se mnogi osnivači spremaju podijeliti djeci maske.

    Sasvim sigurno da maske mogu biti jednokratne, "kirurške".

  7. #2557
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Koliki to bude trošak na npr. 2 djece, a po meni 1 maska im nije dovoljna za 5h u školi...

  8. #2558
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    1 im nije dovoljna. Znači 2x2knxdvojedjece=8 kn/dan ako ima 22 dana škole=176 kuna mjesečno.

    Naravno, uvijek možeš kupiti i platnene maske.

  9. #2559
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    I onda još nagradno gdi su maske po 2 kune?

  10. #2560
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    evo na primjer u Konzumu.

  11. #2561
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Uskoro će ići na 1,50 kn maske

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  12. #2562
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,990

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Uskoro će ići na 1,50 kn maske

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    Imaš li neku pouzdanu informaciju?

  13. #2563
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,990

    Početno

    Ovo je mislim trenutno najpovoljnije
    https://www.pharmashop.hr/jednokratn...ne-50-kom.html

  14. #2564
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,990

    Početno

    A na ebayu i sl. stranicama ima "budzašto".

  15. #2565
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    1 im nije dovoljna. Znači 2x2knxdvojedjece=8 kn/dan ako ima 22 dana škole=176 kuna mjesečno.

    Naravno, uvijek možeš kupiti i platnene maske.
    Ja sam mojima u Mulleru kupila platnene dvoslojne maske. Peru se na 60. Svako ima 3-4, ovisno kako se podijele.Bile su oko 10 kuna komad.

  16. #2566
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    https://mzo.gov.hr/UserDocsImages//d...29.8.2020).pdf
    Ja sam bez riječi. Ima tu svega nadrobljenog

  17. #2567

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    https://mzo.gov.hr/UserDocsImages//d...29.8.2020).pdf
    Ja sam bez riječi. Ima tu svega nadrobljenog
    Zašto bez riječi? Pa to je upravo ono o čemu se već tjedan dana govori u medijima, samo skupljeno na jednom mjestu. Nisam našla ništa spektakularno novo.
    (ok, priznajem, dijelove koji se odnose na vrtiće i razrednu nastavu nisam pažljivo čitala, samo sam ih preletjela)

  18. #2568
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Znaci vrtici nek zaposle jos ljudi da bi imali više grupa. Ako nemaju mjesta neka prilagode prostorije il negdje nadu nove prikladne prostore. Ma evo,za cas

    Klince u dezurstvu neka odvoje pregradama

    Skolarci koji idu javnim prijevozom nek izbjegavaju gužvu i nek se ne grupiraju na stanicama?

    A stala sam s čitanjem kod preporuka za prehranu u vrtićima
    Posljednje uređivanje od Vrci : 30.08.2020. at 10:41

  19. #2569
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Frendica koja radi u skoli obozava i ovo

    Odgojitelji/učitelji/nastavnici i stručni suradnici ne okupljaju se u zbornici.

  20. #2570
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa to je stvarno najmanji problem, svakako lakše ostvarivo od negrupiranja na tramvajskoj stanici.

  21. #2571
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Ma znam, al znam i čemu im sluzi zbornica. Uglavnom da joj se prof zale na njen razred srednja je u pitanju

    Ja sam citala uglavnom za vrtice. A u utorak cu vidjeti uživo

  22. #2572
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Evo kaze mi ona za svoju srednju

    Nema ni izlazaka na hodnik. Ucenici su preko odmora u ucionici i lufta se. Na velikom odmoru svi jedu u ucionici i nose hranu od doma, a ako hoce iz kantine radi se popis i skuplja novac i na velikom odmoru hranu nosi redar u razred

  23. #2573

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    To s javnim prijevozom je malo veći apsurd, ali jednostavno je neizbježno, kao i za odrasle koji javnim prijevozom putuju na posao.

    Mene prilično brine i prehrana, a još više provođenje vremena između dviju škola (gimnazije i glazbene) sumnjam da će imati pristup uređenom podrumu u školi kao prošle godine, jer bi to omogućilo miješanje učenika iz različitih razreda, a to je ono što se prema preporukama želi izbjeći.
    Tješi me da moj nije ni jedini ni rijedak slučaj (mnogi idu u još jednu školu, glazbenu ili plesnu), pa će se valjda i za njih pronaći neko rješenje.

  24. #2574
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,599

    Početno

    Hoće, rješenje će biti da landraju uokolo po gradu i ne zadržavaju se u krugu škole zbog epidemioloških mjera.
    Hiš, hiš, dalje odavde.

    Jutros baš slušam na radiju o opcijama za školu normalno/ mješovito/ online, opcijama za vrtić, potpuno, parcijalno, sam sam čekala da i tu uvrste online varijantu.
    Znate, moji idu u vrtić ali online, rade radne listiće i pjevaju s tetom pjesmice preko skajpa. Dok mama i tata veselo rade online i svi su u sreći i veselju.
    A onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Hoće, rješenje će biti da landraju uokolo po gradu i ne zadržavaju se u krugu škole zbog epidemioloških mjera.
    Hiš, hiš, dalje odavde.
    To na kraju i očekujem, ali se ipak nadam nekom pametnijem rješenju mislim, ako landraju po gradu opet se mogu negdje grupisati i širiti epidemiju kad dođu popodne u onu drugu školu.
    O landranju gradom u jesen i zimi, po kiši ili nedajbože snijegu, radije ne želim ni razmišljati. Ili će do prave jeseni ionako opet svi završiti u modu "ostani doma" i online nastava za sve pa neću imati tih briga

  26. #2576
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I onda još nagradno gdi su maske po 2 kune?
    Bile su lidlu po 1.75

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Meni je ovo sve. Da mi netko napiše da NE SMIJEM u zbornicu. Na to sam čekala 26 godina . Danke
    Posljednje uređivanje od maria71 : 30.08.2020. at 13:29

  28. #2578
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Maria .

    Ekipa, nemojte se uzrujavati... bit će kako bude. Malo će se poštivati predložene mjere, malo neće... isto kao što ih i odrasli malo poštuju, malo ne poštuju... zašto bi se djeca i mladi razlikovali. Virus će se širiti koliko se bude širio, škole i vrtiće će malo zatvarati pa otvarati, nekad će možda neke razrede i grupe malo izolirati pa će to proći i tako tko zna koliko još dugo...

    Ako nismo u lock down-u, i ako veliki dio odraslih ljudi ide posvuda, na svakakva mjesta i bave se svime i svačime... zašto bismo očekivali od djece i mladih da će se ponašati drugačije? Kod nas neki klinci upravo sad sljedeći tjedan započinju s treninzima u zatvorenom prostoru. S djecom koja nisu njihov razred... iz nase ulice 15-tak djece iz svih razreda i iz dvije škole su svaki dan cijeli dan na ulici... tko može spriječiti sve moguće kombinacije?

    Neke mjere moraju propisati da u slučaju potrebe mogu lakše nekog i nešto izolirati... no da će ijedna od ovih mjera spriječiti prodor virusa u škole, pa neće... to je valjda svakome jasno. Može samo djelomično spriječiti da se previše odjednom proširiti među svima...

    I da, najbolje mi je to odvajanje, jer kao djeca inače nemaju braću i sestre u drugim razredima/vrtićkim grupama...? Kod nas je jedna vrticka grupa bila u lipnju u izolaciji, nije bilo niti jedno od moje djece u toj grupi. Ali su u toj grupi bila braća i sestra djece koja idu u tu izoliranu grupu. Dakle od mog djeteta najbolja prijateljica iz njihove grupe i s kojom moja stalno visi, ima sestru čija vrticka grupa završi u izolaciji...

    Kad se počne o svemu tome razmišljati, može se izluditi... a nema smisla. Virus leti zrakom. Treba se čuvati koliko i gdje možemo, a ostatak vremena se moramo čuvati da ne izludimo .

    Bio je dobar moj kolega, došao s godišnjeg, neće s nama ni pričati, ni jesti, ni ići na pauzu van... pola dana nosi masku kad ide po zgradi, iako to drugi ne rade kod nas. I kaže: ne približavam se ja k vama, vi imate djecu. Tko zna gdje ste i s kim sve bili. Eto. Respekt prema njemu, ok mi je da on pazi na sebe. Jer on to može. Ja s ovom mojom djecurlijom koju puštam među drugu dječurliju nemam previše ideala oko toga, pa me ni ništa oko škole i vrtića ne uzrujava.

  29. #2579
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Potpis....

  30. #2580
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovo sve. Da mi netko napiše da NE SMIJEM u zbornicu. Na to sam čekala 26 godina . Danke
    Nisi jedina. Znam jos neke takve kao ti.

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Hvala Bogu da imam kabinet( e) u kojima se mogu izolirati i čekati nastavu. Sve što mi itko treba reći, nek pošalje mail da ostane trag i svi sretni i veseli . Ja ću s djecom van što više dok je lijepo vrijeme . I u koroni smo se " tajno " sastajali po parkovima .

  32. #2582
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mi u srednjoj ne možemo u svoje kabinete, nego su djeca u učionicama, mi šetamo. To nam je novo. Ali tako će stvarno manje djece bit na hodnicima.

  33. #2583
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    U Kauflandu su maske po 1.50 kn

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  34. #2584
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Vera ti si u srednjoj?

  35. #2585

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,759

    Početno

    Jesu li kod vas vec stavili obavijesti vezano uz pocetak i organizaciju nastave?

    Kod petasice osvanula obavijest: imat ce klasicnu nastavu, s tim da ce predmetna nastava biti u blok satovima, bez mijenjanja kabineta, i pod maskama obavezno ucenici i ucitelji. Razred ima 27 djece.

    Kod gimnazijalca jos nista.

    (Vrticarac jutros krenuo - sve je kao i u lipnju.)

  36. #2586
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu li kod vas vec stavili obavijesti vezano uz pocetak i organizaciju nastave?

    Kod petasice osvanula obavijest: imat ce klasicnu nastavu, s tim da ce predmetna nastava biti u blok satovima, bez mijenjanja kabineta, i pod maskama obavezno ucenici i ucitelji. Razred ima 27 djece.

    Kod gimnazijalca jos nista.

    (Vrticarac jutros krenuo - sve je kao i u lipnju.)
    Kod nas ista ovakva obavijest za predmetnu nastavu. J. je 4.r i oni su u našoj školi inače u međusmjeni i bila je na početku obavijest da im je škola od 12,20 ali neki dan je nova obavijest da će imati nastavu od 8,25. 1.r dolaze od 7,45, 2. od 8,05, a 3. od 8,15.

  37. #2587
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Naši za osnovnu će staviti obavijest VEĆ u četvrtak
    Za srednju još ništa

  38. #2588
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Moja gimnazijalka je još prošli tjedan dobila, sam ja nisam zapamtila - mislim da je tipa dva dana nastave u školi pa tri online, i onda sljedeći tjedan tri u školi dva online, al tanja_b ili aleks vjerojatno znaju bolje, valjda već svi znaju da baš ne pratim stvari oko škole

  39. #2589
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,424

    Početno

    moja maturantica dobila jučer info od razrednice:
    tjedan dana u školi, jutarnji turnus
    pa tjedan on-line

  40. #2590
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,424

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    moja maturantica dobila jučer info od razrednice:
    tjedan dana u školi, jutarnji turnus
    pa tjedan on-line
    ipak nastava stalno u školi, zadnja info

  41. #2591
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Mi od uvijek nista ne znamo niti za oš niti za glazbenu...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 03.09.2020. at 08:36

  42. #2592
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,599

    Početno

    Mislim da je tako i u gimnaziji mog sina, objavili su za prvi dan svi razredi kad trebaju doći. Osim maturanata, oni su valjda online prvi tjedan zbog povratka s maturalca.

  43. #2593
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Vidjela sam na fejsu da su maturanti Tituša i još jedne škole završili u samoizolaciji nakon maturalca.
    Ima li vas još, koji ste ili idete na maturalac?

  44. #2594
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Kod moje srednjoškolke stavljeno samo u kojem je turnusu,sutra će bit objavljeno i kad, valjda
    I da za 4. Nisu napisali kad bi trebali ići,inače iz medija sam skužila da nisu išli na maturalac

    Za klinca trebalo bi danas popodne nit rečeno kad i gdi,u načelu znam koji bi turnusu trebao bit osim ako nešto drugo ne smisle
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.09.2020. at 10:45

  45. #2595

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,453

    Početno

    A jeste možda pogledali preopruke za fakultete? To mogu provesti eventualno tri javna fakulteta i možda koji privatni ...

    Ja ću samo reći HA HA HA. Pa kod nas su grupe po 100 i više studenata ...
    One manje grupe su inače u manjim učionicama (cca 40-50 mjesta).
    Nema tu nikakvog razmaka, a još manje mogućnosti da ista grupa sjedi u istoj dvorani i da se nastavnici izmjenjuju ...

    Kako kaže bivša ministrica - u svibnju su 3 zaražena bila previše i moglo se online, sad je 350 ništa i mora se "klasična" nastava održavati ...

  46. #2596
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Mislim da vlada opci kaos. Jedna frendica koja radi u skoli rekla zakljucili nismo nista na sastanku u skoli ceka se finalna odluka vlade...sto god to znacilo. Nasi klinci ce imati punktove po dvoristu skolskom gdje ce ih cekati uciteljice, peru ruke i ulaze u razred i ne izlaze dok nastava ne zavrsi. Wc idu jedino kao grupa to nisam shvatila bas koliko je izvedivo... i obrok koji bude citiram "komadni" bit ce u razredu. Ono malo sto su kuhano imali sad ocito vise nece imati.

  47. #2597
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Vera ti si u srednjoj?
    Da, gimnazija i strukovna.

  48. #2598
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    A jeste možda pogledali preopruke za fakultete? To mogu provesti eventualno tri javna fakulteta i možda koji privatni ...

    Ja ću samo reći HA HA HA. Pa kod nas su grupe po 100 i više studenata ...
    One manje grupe su inače u manjim učionicama (cca 40-50 mjesta).
    Nema tu nikakvog razmaka, a još manje mogućnosti da ista grupa sjedi u istoj dvorani i da se nastavnici izmjenjuju ...

    Kako kaže bivša ministrica - u svibnju su 3 zaražena bila previše i moglo se online, sad je 350 ništa i mora se "klasična" nastava održavati ...

    Meni je najbolja preporuka da se osiguraju što veće dvorane.
    Dobro da nisu napisali i da se osigura što veći broj nastavnog osoblja.

    Neki su studenti dobili preporuke od svojih fakulteta, ne znam jesu li svi slali. Da dođu u zg i da će nastava biti kontaktna, po potrebi hibridna kontakt/online.

  49. #2599
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Na mom faksu je to konkretno bila sasvim ok preporuka. Najveći amfiteatar se zadnjih nekoliko godina nije koristio za nastavu, nego se uglavnom iznajmljivao i koristio za konferencije i slično. Sad je vraćen u pogon i u njemu će bit predavanja za do 80 studenata, kroz cijeli dan. Brucoši imaju nastavu uživo, svi labovi idu uživo i razmještaju se ako treba u veće prostorije. Ako predmet nema laboratorijske vježbe, onda auditorne idu uživo, i opet se biraju veće dvorane. Ideja je da barem jednog nastavnika iz svakog predmeta imaju uživo.

  50. #2600
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Mi jos nismo dobili nikakve upute za nastavu, al ja se nadam da ce kod nas sve ici uzivo. Dovoljno velikih amfiteatara i ucionica sasvim sigurno ima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •