Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 272

Tema: Odbrojavanje 2/2020 by Buncek & mašnica

  1. #151

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    12+3 po zadnjoj mengi (a tako se jos uvijek gleda), po uzv sam par dana manje. No mislim da je to premalo da mi pomice datum poroda, ali mozda i bude. Kako ja bas ne volim te ultrazvuke to mi je ok.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 07.07.2020. at 10:26

  2. #152

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Maloprije sam išla napraviti First response test jer imam bolove dolje već ne znam koji dan, a sutra idem na službeni put.
    Osjećam se kao da će menga sutra.
    I napravim ja test, blejim u njega i krene mi se pričinjavati najgora sjena sjenine sjene. Noćna mora.

    Slikala sam test - boljerečeno pokušala sam slikati - morala sam prebacito u b&w da vidite o čem pričam.
    Znači meni je na oko bila vidljiva, ali mobitelom sam ju hvatala dobrih 10 minuta. Očitala sam ju u roku (mislim da je bilo 5 min nakon što sam radila test).

    Sad ne znam da li sam luda ali već mi se ovo dogodilo - zadnji ciklus kada smo pokušavali i to s kineskom trakicom. Samo što mi se na tom kinezu crta ukazala i onda nestala u roku 10 minuta mislim. Na kraju je došla menga.
    Recite vi meni vidite li vi tu išta?
    10 dpo

    https://ibb.co/LgTj8qY
    https://ibb.co/vVMJ66T

    Nisam trebala raditi test

  3. #153

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ok, test se sad valjda skroz osušio i jasno se vidi nekakva crta.
    Vuče na crvenkasto ali onda opet tako je blijeda - možda je evaporacijska.
    Uspjela sam slikati bez ikakvih filtera i sličnih stvari:
    https://ibb.co/XWMHDFw

  4. #154

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, test se sad valjda skroz osušio i jasno se vidi nekakva crta.
    Vuče na crvenkasto ali onda opet tako je blijeda - možda je evaporacijska.
    Uspjela sam slikati bez ikakvih filtera i sličnih stvari:
    https://ibb.co/XWMHDFw
    Beck ja je vidim nije ni moja bila jača.
    Ja čekam tebe i Himalayu s testovima da ne idem sama u novo odbrojavanje

  5. #155
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    I ja ju vidim

  6. #156
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, test se sad valjda skroz osušio i jasno se vidi nekakva crta.
    Vuče na crvenkasto ali onda opet tako je blijeda - možda je evaporacijska.
    Uspjela sam slikati bez ikakvih filtera i sličnih stvari:
    https://ibb.co/XWMHDFw
    I ja je vidim
    Neka bude ona prava...držim fige

  7. #157

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jao cure ma ja ne vjerujem...
    Spavala sam samo par sati, ustala u pol 4 i napravila još jedan test.
    Isto First response jer su bila 2 u kutiji.
    Prvo mi se činilo da nema ničeg a onda mo se pričinjavala neka fantomska linija.
    Otišla pod tuš i za 10 min pogledam opet test - i opet se vidi neka sjena sjenine sjene.
    Ali slabije nego ovaj prvi test.
    Nisam pametna.
    Imam bolove i grčiće cijelo vrijeme...

  8. #158

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jao cure ma ja ne vjerujem...
    Spavala sam samo par sati, ustala u pol 4 i napravila još jedan test.
    Isto First response jer su bila 2 u kutiji.
    Prvo mi se činilo da nema ničeg a onda mo se pričinjavala neka fantomska linija.
    Otišla pod tuš i za 10 min pogledam opet test - i opet se vidi neka sjena sjenine sjene.
    Ali slabije nego ovaj prvi test.
    Nisam pametna, malo me to sad izluđuje.
    Navečer zaspala baš onako s bolovima dolje, cijelo vrijeme kao neko zatezanje osjećam....

  9. #159

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    I meni su na 10dpo bile samo sjene. Clearblue na 12dpo negativan, tek 14dpo krenula donekle jacat crta.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

  11. #161

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    08.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~ 56.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 43.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 31.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 30.dc
    Beck ~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~16.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 8.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 3.dc

    Beck Vidim je! Koji si danas dpo? Ja bih trebala sutra procuriti, ali bojim se da hoću jer svi simptomi su tu.

  12. #162
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    Evo mene padobranca - bila sam tu (na listama) prije dosta godina (11 i 5), a sad vas dođem tu i tamo škicati. Ni sama ne znam zašto
    Sve u svemu, sjenu vidim i ja. Takva (možda i još slabija) bila je i moja na 10dpo.

    Držim fige!!

  13. #163

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    I ja vidim tanku rozu crticu, ima tu neceg. Sretno!

  14. #164

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Aktivni GO pa se slabo primim mobitela haha :D
    Himalaya, dobila sam termin za konzultacije, krajem mjeseca i baš sam uzbuđena oko toga iako znam, kako sam već bila napisala, da je to tek početak našeg "puta". Nosim sa sobom nalaze spermiograma i mojih hormona, nadam se da će ih uvažiti iako su privatno rađeni.
    Beck, ja isto nešto vidim, držim palčeve da je to to

  15. #165

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure!
    Nakon 600 odvoženih kilometara danas, evo mene s puta ravno u kupaonu s testom
    Uzela neki Cyclotest - 10 onih jedinica osjetljivosti.
    Napravim ga, čekam 5 minuta, 10 minuta - bijel ko snijeg.
    Raskopam ga (naravno) i izvadim iz plastike, stavim na stol i vrtim - nema ničega.
    Odjednom bezveze pogledam i kunem se bila je linija, crvena, na pravom mjestu gdje treba biti - i nestala je dok sam otišla po mobitel da slikam.
    Bila je tamo možda 45 sekundi, jer sam se već uspjela i rasplakati od sreće misleć da je to to.
    I sad je više nema...
    Bacih oko na 2 first response testa - jedan od jučer, drugi od 3:30 ujutro - https://ibb.co/dPtDpBB

    Nisam pametna.
    Grčevi su tu, osjećam se kao da ću procuriti svaki tren :/
    11dpo danas, tko zna što se događa...

  16. #166

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Citiraj Pikulica1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Pikulica i cure hvala na ohrabrenju!
    Ali sad si nekako sve više mislim da ništa od toga...
    Moje su crte nekako tanke jako, možda su evaporacijske tko zna..

  17. #167
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Beck ali meni se čini malo jača crta nego jučer zar ne? Sutra dakle ponovi jel...hjooj koji problemi sve znam

  18. #168

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej Mašnica i je, malo je jača sad kad je sve osušeno.
    Nemam više tog First response testa a vidjet ću da kupim nešto drugo - najbolje da tek prekosutra ponavljam da ne izludim

  19. #169

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Pikulica i cure hvala na ohrabrenju!
    Ali sad si nekako sve više mislim da ništa od toga...
    Moje su crte nekako tanke jako, možda su evaporacijske tko zna..
    Evaporacijska je sivkasta.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    09.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~57.dc
    Pearl 22~~~~~~~~ 45.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 32.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 31.dc
    Beck ~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 9.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 4.dc

    Beck, u subotu trebaš dobit? Ja bih danas preskočila i strpila se do petka. Sjena se vidi na fotkama koje si stavila, barem je ja vidim.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    09.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~57.dc
    Pearl 22~~~~~~~~ 45.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 32.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 31.dc
    Beck ~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 9.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 4.dc

    Beck, u subotu trebaš dobit? Ja bih danas preskočila i strpila se do petka. Sjena se vidi na fotkama koje si stavila, barem je ja vidim.
    Nego Himalaya, kad ces ti test?

  22. #172

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck, ja sam imala problema s kinezima isto tako. Bacali su neke sjene i onda sam napravila clearblue na 10 dpo i vise nije bilo sumnje. Bas se lijepo vidjelo. Ovaj put mi se i beta ful brzo povecavala. Zato sam mislila da je mozda curka, al kad ono deckic.

    Himalaya, nadam se da si danas ujutro napravila test. Vec bi bilo vrijeme.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 09.07.2020. at 08:16

  23. #173

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck, zaboravila sam napisati. Po ovim first response nema sumnje da si trudna, al mi je sumnjivo sto ti drugi test baca minus. Mozda da napravis clearblue digital.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Beck, ja sam imala problema s kinezima isto tako. Bacali su neke sjene i onda sam napravila clearblue na 10 dpo i vise nije bilo sumnje. Bas se lijepo vidjelo. Ovaj put mi se i beta ful brzo povecavala. Zato sam mislila da je mozda curka, al kad ono deckic.

    Himalaya, nadam se da si danas ujutro napravila test. Vec bi bilo vrijeme.
    Buncek, ali ima veze brzo povecavanje bete sa spolom?
    A meni je clearblue digital tek na 15dpo bio pozitivan. Na 12 dpo bio negativan...

  25. #175

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pikulice ja sam na 10 dpo radila clearblue easy, a ne digital. Kazu da se kod curica beta brze povecava pa da su zato i jace mucnine. Meni se u prvoj trudnoci vidjela tek sjena na 10-11 dpo i nisam imala uopce mucnine pa sam zato mislila da je mozda sad curica. Imala sam mucnine i brzo se vidjela jaca linija na testu. Ocito su to samo bapske

  26. #176

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hvala cure, kako vi mene bodrite to nema nigdje - a ja sam nevjerni Toma
    No ja ne vjerujem dok ne vidim bar još jedan test s jasnom crtom (ili dok ne dođe menga).

    Menga bi po programu trebala doći u subotu iako meni često ciklusi plešu (28-33 dana) - ali gledajuć duljinu lutealnefaze onda je subota taj dan (iako mislim da mi lutealna kraće traje kad ovuliram na desni jajnik - a upravo sam njega osjetila jako ovaj mjesec).
    Moram prijaviti bolove jučer navečer. To nisu grčevi već stezanje i pritisak kao da ću procuriti. Išla sam 10 puta na wc jer sam mislila da je došla menga.
    Danas ujutro sve normalno, nema bolova samo sam živčana 100 na sat i plakala na putu za posao (vrlo lako i simptom pms-a kod mene...).
    Cice meni nikad nisu baš jako osjetljive pred mengu, nemam posla s njima inače iako su mi prirodno dosta velike - ali jučer navečer i danas ih osjećam da su nabubrile i nekako me štrecaju čudno - no to opet može biti simptom bilo čega.
    Eto toliko o mojim "simptomima" - neka uđe u zapisnik ako ništa drugo pa ćemo vidjeti kasnije.

    Tako da mislim da neću nikakav test raditi do subote (ili petka - ovisno kako se budem osjećala). Valjda budem izdržala toliko.

    First response testovi - linije su rozkaste, nisu bile sive tako da valjda nije evaporacijska.
    Cyclotest jučer - moram priznati da nisam baš dugo trpila (možda sat-dva između odlaska na wc) pa se možda zato ne vidi (osim te fantomske linije koja je nestala haha).
    Kad tako gledam - sve zvuči pozitivno.
    Malo me strah tog First responsea jer sam googlala i puno žena piše da im daje crvene evaporacijske - ali nikako da nađem sliku na netu kako to stvarno izgleda (da je kod nekog potvrđeno da nikad nije bio trudan a FR pokazao ovakve crte). Onda još se meni to desi na 2 komada - pa nije valdja da su dva testa zeznuli (iako realno moguće je i to... barem po onome što sam čitala).
    Pored žena koje tvrde da im FR baca nepostojeće sjene i evaporacijske (ili false positives kako one to zovu) postoji hrpa žena koje tvrde da su to najpouzdaniji testovi na tržištu.
    Iz tog razloga sam si ih ja i naručila.
    Sad čitam da First response detektira 6.5 mlu - Cyclotest je bio 10mlu - Clearblue testovi su uglavnom 25mlu za usporedbu.

    Eto, raspisala se ja, a sada prestajem s time jer sam više dosadna i sama sebi.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Buncek - ja sam čula nešto u stilu da su brži plivači dečki a sporiji curice.
    Tako da ak ti je dobitan odnos bio onaj bliže ovulaciji = dečko, a ako je bio par dana prije ovulacije (pa su plivači čekali u zasjedi) = cura
    A za ove druge priče nemam pojma - nisam još došla to toga + nekako mi je za prvo svejedno ali bi voljeli imati barem dvoje (curicu i dečka).

    Himalaya - pišemo samo o mojim fantomskim testovima - kad će tvoj?

  28. #178

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    "hCG (human chorionic gonadotropin, the hormone responsible for the second line appearing on a home pregnancy test) is higher for female fetuses compared with males, and remains higher throughout pregnancy"

    Link: https://theconversation.com/are-mate...r-a-girl-78348

    Ima hrpa takvih clanaka i istrazivanja, cudno sto nisi naletila.

    Hehe, i ja bih voljela imati i sina i kcer, no mislim da su i dva zdrava dječaka dobitak na lutriji zivota

  29. #179

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Buncek jako zanimljivo - mislim na ovaj podatak za hcg!
    Ma koji god spol da bude - meni je sve lutrija život, ajde da prvo uopće zatrudnim kako spada pa ćemo onda pričati o spolu

  30. #180

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma nisam još napravila test. Imam osjećaj kao da ću procurit svaki čas i taj glupi bijeli iscjedak zbog kojeg uvijek znam da će doći M. Danas ću još pričekati M, a ako ne dođe danas - sutra ću razmišljati o testu. Sorry cure, ali ja se jednostavno bojim pišnuti test prije nego trebam dobiti M. Kad prođe taj dan (a taj dan je danas), onda ću razmišljati što dalje. U prilog tome kako mislim da ni ovaj put ništa od trudnoće ide i činjenica da sam već bila kod svog ginekologa po novu D1 uputnicu.
    Joj Beck kako bi ja htjela da si trudna! Samo strpljivo! Nemoj luditi. Lako je meni reći, ali pričekaj još jedan dan za novi test.

  31. #181
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Zene ratnice Da vas malo obidem.

    Beck, i moje linije su bile takve tanke. Meni je receno ovako: evaporacijske su bez boje, i uglavnom ih bacaju testovi koji imaju plave crte. Zato vecina izbjegava Clearblue. I mislim da Babycheck ima povijest lazno pozitivnih.
    Meni se crta cak bila i stanjila kako se test posusio. Ali ovo je po meni skroz fina crtica i drzim fige da ti pises uskoro nekome kao i ja tebi!

    Himalaya, drzim ti fige na najjace. Spominjala si nesto da ne bi vise vodila listu, pa eto taman jedan pozitivac za odlazak u stilu!

    Zelim vam svima srecu najvecu!! ~~~~~~~~~~~~~~~

  32. #182

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Cure, napravila sam test. Vidite li vi nešto?
    https://ibb.co/85k3Nqn

  33. #183

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Ajme Himalaya !!!!!!!! Znala sam!!!!!!! Jbt rasplakala sam se! To je to! Znala sam, znala!

  34. #184

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, napravila sam test. Vidite li vi nešto?
    https://ibb.co/85k3Nqn

    Jooj, ma znas kako mi je drago. Beck jos si ti na redu!

  35. #185
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto Himalaya, da ne kazes da samo kod tebe lista nije upalila hahaha!
    Cuj jel vidite, nemos fulat! Kak je lijepa crta kad se ceka a?
    Bravo, bravo! Cestitam cure

  36. #186

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jooj...ne vjerujem da vidim tu crtu. Toliko puta sam je umišljala. Jednostavno ne vjerujem i idem dan po dan. Imam osjećaj da ću procurit svaki čas. Joj Pikulice moje.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj...ne vjerujem da vidim tu crtu. Toliko puta sam je umišljala. Jednostavno ne vjerujem i idem dan po dan. Imam osjećaj da ću procurit svaki čas. Joj Pikulice moje.

    Divno, divno.... vidis femara cini cuda! U mom slucaju klomifen. A odavno potvrđene ovulacije...

  38. #188

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj...ne vjerujem da vidim tu crtu. Toliko puta sam je umišljala. Jednostavno ne vjerujem i idem dan po dan. Imam osjećaj da ću procurit svaki čas. Joj Pikulice moje.
    Ja jos imam taj osjecaj da cu procurit. A evo me danas 8tjedana.
    Himalaya, to je popodnevni urin?

  39. #189

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya pa vidi se iz aviona!!!!!
    Daj nam piši malo - kad si to radila, jel ujutro il popodne, jel imaš kakve "simptome" - sve piši

  40. #190

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Radila sam nakon posla znači oko 17:30. Nisam planirala, ali neki vrag mi nije dao mira. To je onaj najjeftiniji test iz mullera. Sva sam u čudu. Doktorica s humane mi je nakon inseminacije rekla da dođem po uputnicu za betu 16.07. Ne znam što da radim do tad? U Rijeci imaju tu politiku da tek 21. dan se vadi beta. Ponovit ću u subotu neki kvalitetniji. Ili mislite da čekam betu? Joj stvarno ne znam... Znam samo da sam sva nesigurna jer mi se čini da ću procurit. Joj cure moje... Beck što ti planiraš?

  41. #191

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Znaci ujutro bi ti bila jos jaca crta, a ako se ne varam to je test od 25miu.
    Kupi neki drugi za sutra kvalitetniji da potvrdis ali s jutarnjim. Ili mozes sutra negdje betu privat izvadit ako zelis prije saznat

  42. #192
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Jeeej! Pa to je tooo! Bravo cestitam!! Ma ne treba beta ne znam zasto svi ju forsiraju. Malo strpljenja

  43. #193

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Himalaya je isla na inseminaciju, a cim krenes u postupke trudnocu potvrdjuju tek betom. Evo ja sam tek sad prvi put u petoj trudnoci radila betu, nikad dosad mi nitko nije trazio.

  44. #194
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Aha sorry to je onda drugo...hm...zbog nestrpljenja onda bih vjerojatno i ja otisla u labos privatni. Ali napravi ujutro s prvim jutarnjim urinom.

  45. #195
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, napravila sam test. Vidite li vi nešto?
    https://ibb.co/85k3Nqn
    Konacno draga!!!!

    CESTITKE OD SVEGA SRCA!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #196

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala cure. Prije posla ne stignem po test, ali u subotu ujutro ću pišnuti pa ćemo vidjeti.

  47. #197

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya ova tvoja crta je stvarno TOP!!!
    Na tvom mjestu bi si pišnula testić svaki dan ili svaki drugi da vidiš kako se linija pojačava tek toliko da budeš sigurna...
    Da se lakše strpiš do bete... Ili da si privatno odeš betu vaditi...

    Ja sam bila nestrpljiva pa sam si uzela jedan clearblue i gleda me sjena sjenine sjene.
    Ali pojavila se tek kad se sve skroz posušilo, prije toga ju je bilo nemoguće poslikati, bila je kao duh :/
    https://ibb.co/8cCMHGc
    Ne znam ak budete kaj vidle, nisam nikakve filtere stavljala i slično..
    Svejedno, meni je ovo moje sve sumnjivo, moram se strpiti nekako do subote sada!

    A tako sam sretna zbog tebe Himalaya
    Imam filing da je to kod tebe sigurna stvar, 25mlu su ti Muller testovi! I bas imaš jaku crtu, to je po meni plusčina ))

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Himalaya to je neopisivo predobro, savrseno! Stvarno sam se nadala iz sveg srca da se to desi i da predas listu drugoj curi trudna!!! Jako mi je drago zbog tebe i sto cu s tobom i Pikulicom cekati bebe u 2021. A nadam se i s jos kojom curom ovdje <3

  49. #199

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck vidim crticu, ali blijeda je jako. Vidjet ces za koji dan da li ce se pojacavati.

  50. #200

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Čestitke cure!!!!

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •