Stranica 6 od 15 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #251

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Himalaya a da kreneš s mjerenjem bazalne? Ne znam jesi ju do sad mjerila, ali mislim da dosta pomaže u detekciji O. Može i ona biti zbunjujuća kad imaš ovako glupe temperature i cikluse kao ja, ali virujem da to kod tebe neće biti slučaj.

    Beck kakvo je kod tebe stanje s temperaturom?

    Lotus i meni je najgore to "gubljenje" mjeseci. Jutros se baš razmišljam. Zadnja 4 miseca sam imala 2 ciklusa (drugi još traje) i možda jednu O. Ta spoznaja da su sad evo prošla 4 miseca me baš ubedirala. Što se tiče promjene doktora to ti toplo savjetujem. Ja isto se spremam od kraja prošle godine prominiti doktora. I evo napokon sam se odlučila za taj korak i preporodila. Po preporuci sam odabrala jednog doktora u Jastrebarskom iako sam u Zagrebu. Jedva čekam ponedjeljak sad da vidim kakav će mi biti i što će reći.

    Himalaya ja sam dobro. Imam nekad loše dane, ali to je sve sastavni dio ovog procesa. FF mi je jutros maknio onu pretpostavku da je bila O. Ako je suditi prema prošlom ciklusu onda bi mi trebala biti O nekad u sljedeća 4 dana. Pokušavam razmišljati pozitivno, što je veći ovaj broj dana ciklusa to će prije M doći. Držite mi fige samo da ne potraje duže od 65 dana. Na to sam spremna, a sve više od toga uffff...neću ni razmišljati o tome.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kloo, razmišljala sam da krenem s bazalnom i krenut ću od sljedećeg ciklusa iako mi se čini da će i meni ovaj ciklus biti dug. Nadala sam se da zbog duphastona će to biti kako treba, ali očito neće. Loši dani su nažalost sastavni dio ovog procesa. Točno je tako kako si napisala. Većinu vremena nešto čekaš i čini ti se kao da vrijeme prolazi. Ja sam puno toga odgađala zbog moguće trudnoće - promjenu posla, putovanja i slično, ali sad više ne. Iako imam siguran posao u državnoj upravi, voljela bih ipak promjenu. Tako da s ničim više ne odugovlačim jer ovo vrijeme koje mi prolazi u čekanju neću moći vratiti.

    Lotus, ja ti neću svog preporučiti jer se dugo čeka na preglede i nije u Rijeci, ali meni uvijek izađe u susret jer sam toliko dosadna da mu bude slabo kad me vidi i želi mi što prije udovoljit samo da me više ne vidi . Mislim da sam već negdje čitala preporuku za ginekologe u Ri - možda na fejsu u Rodinoj grupi neplodnost ili na nekom od prethodnih Odbrojavanja. Sretno u svakom slučaju!

  3. #253

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya evo ja ti stvarno toplo preporučam mjerenje bazalne. Ne znam kako je drugim curama, ali meni to uopće nije tlaka. Već je 4 miseca prošlo od kad mjerim, a iskreno u ničemu do sad nisam bila toliko dosljedna. Uopće mi ne predstavlja nikakav problem. Ti i Beck imate i ostale simptome za O ako se ne varam pa će vam ovo super doći kao potvrda. Kod mene je problem što ovisim samo o toj bazalnoj.
    Jooj ja isto toliko stvari odgađam zbog trudnoće. Prošle godine u ovo vrime je bilo kao ok to je to tražim drugi posao. Onda sam ostala T pa ok dok se sredilo sve oko pobačaja. Sad sam u začaranom krugu iz kojeg ne mogu van. Užasno mi je na poslu što vjerujem da ima ulogu u mojim ciklusima, a kao ne bi dala otkaz jer se stalno nadam T. Sad sam se dovela u situaciju da jednostavno ne mogu više. Planiram dati otkaz u ovakvoj situaciji s koronom, a da nemam drugi posao. A to što si rekla vrime ide, ja samo nešto čekam, a to vrime više nikad neću vratiti.
    U svakom slučaju veselim se što ćeš nam se pridružiti s mjerenjem bazalne. Nadam se da ti ipak neće biti predug ciklus. I sretno s pokrivanjem.

  4. #254

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kloo, što se tiče situacije s poslom isto je i kod mene. Mijenjala bih malo okolinu i firmu ali sve razmišljam da će se možda desiti trudnoća pa da ću nakon poroda tražiti drugo radno mjesto (sada sam zaposlena na neodređeno). S druge strane razmišljam - i da sad dam otkaz i idem za početak raditi drugdje na određeno pa ubrzo ostanem T ili krenem u kakav MPO postupak novi mi poslodavac može dati šup kartu.Ne znam ni sama. Da mi to sve utječe na psihu-utječe a zasigurno i na začeće, između ostalog.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    I razmišljanje o tapkanju na mjestu i činjenica da vrijeme prolazi me s vremena na vrijeme "izuje iz cipela".

  6. #256

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure, mislim da ako vam je posao toliko stresan da vam M preskače - mjenjati pod hitno.
    Ako vam je ok ali želite mjenjati okolinu (ako sam shvatila kao Himalaya) ipak čekati T
    Nekako realno kad sagledaš Klooo niti jedan posao nije vrijedan tvog zdravlja.

    Ja ne mjerim temperaturu jer evo svakako spavam. Budim se kroz noć pa ujutro spavam dulje nego inače.
    Jutros mi je potamnila LH trakica kao da će danas peak - međutim sad popodne je ipak posvjetlila. Nadam se da će sutra peak konačno!

  7. #257

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 4.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 55.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 42.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~24.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 20.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 19.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 19.dc

  8. #258

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus da iste stvari i mene brinu. Još sam ja u "muškom" zanimanju (građevina) tako da se pri zapošljavanju osjeti to, a ti si cura ići ćeš na porodiljni Da dobro si rekla to tapkanje i titranje na jednom mistu mene isto dotuče.

    U pravu si Beck. To mi i MM kaže. Super mi je što imam njegovu potpunu podršku. Očito ne možeš planirati baš T, tako da idem sređivati zdravlje, odmoriti i učiti nove stvari pa ćemo viditi. Dosta više čekanja. A i da se desi da ostanem T (daj Bože), a bez posla nećemo umriti za tih 9 miseci.

    Beck držim fige da sutra bude peak. Samo budite vrijedni.

    Meni se malo "unormalila" temperatura. Sad ne znam jesu ove kapsule crvene mace što pomogle ili ne.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kod mene danas peak samo takav.
    I to ujutro odma kad sam se probudila.
    Pokrili smo jučer navečer a probat ćemo još danas/sutra, prekosutra ako nam se bude dalo.
    Jučer ujutro sam imala baš ovulacijske bolove a nakon toga ništa.
    Danas ujutro i sad maloprije sluzi - baš eggwhite - kao nikad do sad

  10. #260

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 5.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 56.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 43.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~25.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 21.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 20.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 20.dc
    Posljednje uređivanje od Beck : 05.09.2020. at 10:54

  11. #261

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Vrag mi nije dao mira i jučer sam zvala svog famoznog ginića da mu na finjaka objasnim kako mi sad sve visi u zraku zbog njegovih "brzih" rezultata briseva, s obzirom da me dan prije spojio sa sestrom pa nisam imala priliku pričati s njim. Koji sat nakon toga u kontaktu sa za zavodom gospođa mi je rekla kako su nalazi baš gotovi te su poslani doktoru haha. Eto. Nek je i taj bris na klamidiju u redu i idemo dalje.

  12. #262

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Cure super vijesti.

    Joooj Beck držim fige. Uživajte i budite vrijedni.

    Lotus sad samo hrabro dalje.

    Himalaya je li tebi prošla O?

  13. #263

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    ( . ) ( . ) rasturaju, u trbuhu lagano valja. Vidjet ćemo šta će se na kraju dogoditi haha

  14. #264

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 6.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 57.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 44.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 22.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 21.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 21.dc

    Lotus meni to jako dobro zvuči

  15. #265

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Hej svima! Imala sam nezasticene odnose 22.8 i 25.8.(po kalendaru trebam tek dobiti 17.9, a zadnja M mi je bila 11.8) nemam redovite cikluse, niti vise znam kad su mi plodni dani i ovulacija.. Zadnjih tjedan dana, imam osjecaj napuhanosti, stalno mi se piski, umorna sam, spavam stalno, sise su mi uzasno naotekle, teske su, promjenile su boje, imam izrazenost vena oko sisa vise nego do sad, imam ko grceve u desnom jajniku( ne stalno, dodje ko tupa bol pa prodje, kad se nakasljem me cesto ko zaboli), primjetila sam i mucine kad jedem odredjenu hranu ( do sad nisam imala).. jucer sam radila test ali je bio negativan ( mozda je rano za test)..
    Koji su bili vasi prvi simptomi koje ste primjetile prije nego vam je mjesecnica izostala,dok cekam da dodje vrijeme za test?

  16. #266

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, dogodio se 1.DC, do samog "kraja" sam se nadala da to nece biti M, ali evo, ista stvar svaki mjesec vec preko dvije godine. Ne znam jel bi se smijala ili plakala haha. A idemo dalje, šta drugo.

  17. #267

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, jako mi je žao. Međutim, za razliku od prijašnjih ciklusa krenuli ste u borbu s neplodnošću i vjerujem da ćete brzo doći do trudnoće.

    Ivy123, mislim da ti nažalost ne možemo pomoći oko simptoma trudnoća previše. Kad je kod mene bila biokemijska radila sam test na dan očekivane M i bila je vidljiva crta. Simptomi su mi bili identični kao da trebam dobiti svaki čas. Sve ovo što si nabrojala osim mučnina. Međutim, meni su to uobičajeni simptomi da ću dobiti za par dana. Ako ti je 11.08. bila zadnja M, a ciklusi su ti pravilni i redoviti, moguće je da si ovulirala u vrijeme kad ste imali nezaštićene odnose. Test se radi na dan očekivane M ili dan nakon što zakasni. Mi smo sklone raditi ranije pa ludimo

    Što se mene tiče ništa ne znam. Nadam se da je ono bila ovulacija. Jako čudan ciklus mi je ovaj i nadam se da me neće zafrknuti sad kad se spremam u prvi ivf. Ako već mora zafrknuti, neka to bude radi trudnoće, a ne zbog anovulacije.

  18. #268

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus i meni je žao. Tu smo za tebe, ali vidim ja da si ti jaka. Samo hrabro i pozitivno dalje.

    Ivy123 moji simptomi od prošle godine kad sam ostala trudna su bile bolne grudi, izražene vene i mučnine čim ne bih duže jela. S obzirom da ja ne znam kad mi je bila O tada (i i nisam imala mengu duže vrime) ne znam ni koliko sam bila točno T kad sam išla test raditi (digitalni je pokazao 3+ tjedna od začeća). Ako nisi sigurna kada ti je točno bila O, napravi test 19 dana nakon odnosa za kojeg sumnjaš da je moglo doći do trudnoće. Ako se ne varam tada svaki test će pokazati ispravno. Ovi svi testovi prije očekivane M stvarno znaju izluditi, to se slažem s Himalayom.

    Himalaya držim fige da zezne zbog trudnoće.

    Cure evo ja sam dočekala svoj pregled. Novi ginekolog je potvrdio POCS. Jedan je više policističan od drugog. Rekao je da mi neće sad dati ništa da potakne M, da se još strpim pa da imamo vjerodostojne nalaze spolnih hormona. Iako je rekao da ne zna koliko ću još morati čekati da dođe M. O nije bila i trakice ne pokazuju ništa da bi moglo biti. Trebam opet krenuti uzimati Inofolic ili Gynositol pa ćemo vidjeti. Jooooj sad "samo" treba dočekati M. I da preporuka da krenem s fizičkom aktivnosti.

  19. #269

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Klooo- ja imam neredovite cikluse, ja ne znam kad cu koji mjesec dobiti,nekad nemam i po dva, tako da ja ne znam ni kad mi je ovulacija niti plodni dani ( ne prepoznam je, jer zbog poremecaja hormona imam cest iscjedak,svaki dan, koji je sad zadnjih tjedan dana nestao)
    Da, znam

  20. #270

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 7.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 58.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 45.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 23.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 22.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 22.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~1.dc

    Lotus baš mi je žao ali novi mjesec nova prilika. Barem su ti ciklusi među kraćima pa imaš više šansi za pokušavanje. A i ne sumnjam da ćete to riješiti sad kad krenete na tu daljnju obradu.

  21. #271

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja mogu reći da sam danas službeno 1 dpo - znači jučer je bila ovulacija - malo me boluckalo (ali niš zamjetno naspram prijašnjih mjeseci - još uvijek mi je to čudno što nemam bolove).
    Eh sluz, plodna sluz ... Znači 2 dana i 1 dan prije O sam imala eggwhitea kao nikad.. Jedva sam to sve obrisala nakon wc-a
    Rekla bih čak da je 2 dana prije O bilo više tog nego 1 dan prije. Na dan O skoro ništa i već je prestalo biti eggwhite - nego je išlo prema "sticky".
    Što god da se događa (i od čega se događa) očito je dobro.
    Lubrikant na kraju nismo iskoristili jer sam ga zaboravila uzeti na more. No sva sreća pa nije trebao, mislim da sam još i to nalila dolje ni dragi ni ja nebi niš osjetili.
    Jučer kad smo došli doma sam otvorila jedan čisto da vidim kakav je i mogu reći da mi se čini ok. Nema boje, okusa ni mirisa - i nekako je onako masan, ne znam kako da to opišem. Nisam nikad baš koristila lubrikante (možda davno u mladosti haha) pa mi je to drugačije ostalo u sjećanju.
    Noćurak sam prestala piti jer se on prije do ovulacije pa onda opet od 1.dc

    Kloo super je to što sad bar imaš dijagnozu i nije to ne riješivo.
    I za taj Inofolic sam čula da spašava cure s pcos. Mislim da ćeš brzo ti to riješiti i brzo ugledati tvoj plus.
    Također pripazi da u LH trakice koje ćeš koristiti one najosjetljivije 10mlu - jer navodno da kod pcos ove zelene od 25mlu kakve ja imam nisu dobre. Tu će ti mjerenje bazalne ustvari najviše pomoći, mislim da ćeš po tome vidjeti i najveći napredak i locirati ovulaciju lakše.

    Ivy ja bi rekla da nema velike vjerojatnosti da su ti to plodni dani ako trebaš dobiti M tek 17 9. Lutealna faza ti traje 14 dana najčešće - mislim da max 15 - 16... Tako da po tome su ti ovulacija i plodni dani bili sad početkom 9. mjeseca - a i to bi se poklapalo s ovim simptomima koje opisuješ - to mogu biti i simptomi ovulacije.
    Preporučam ti da si trakicama lociraš kad ti je ovulacija svaki ciklus - tako ćeš odrediti plodne dane i znati kad ti je slijedeća M.
    A simptom vene po grudima - ja imam od ovulacije tako jako vidljive, do sad ih nisam primjetila ali to se sve vidi na (.)(.) - nekima je to simptom T - kod mene je to stalno tako. Općenito imam izražene vene/žilice po cijelom tijelu - osim tamo gdje se vadi krv na sred podlaktice - tamo nedaj Bože da bi našli venu kad me pikaju ali to je već priča za sebe.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck to su super vijesti. Mislim da možeš u FF zadati da ti detektira O prvenstveno prema LH trakicama pa ti to može biti zgodno ako ne mjeriš temperaturu sad. Ali nadam se da ti neće više ni trebati.

    Nadam se, Beck. Dvoumim se između tog Inofolica i Gynositola. Ne kužim razliku, sastav je isti, a Gynositol je jeftiniji. E sad si me zbunila. Što ne bi za POCS trebala koristiti manje osjetljive trakice tipa 30mlU?

    Ivy definitivno ti preporučam i trakice kao što ti je Beck rekla i mjerenje bazalne da se upoznaš sa svojim ciklusom koliko god lud bio. To će ti pomoći i da vidiš koji su ti onda to simptomi koji se znaju javljati oko O. Sretno i javi

    Ivchy kako si ti? Kakvo ti je stanje s ciklusima? Jesi bila kod ginekologa?

  23. #273

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Što se tiče nekih simptoma (bolne cice,bolne bradavice, izražene žile na cicama, probadanja u trbuhu,bol u leđima) često pomislim kako sam možda T a na kraju dođe M haha.
    Evo ja rješila one moje briseve-svi su u redu i dobila termin za HSG za tjedan dana. Pomičemo se polako polako

  24. #274

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    I da, uvijek je lijepo pročitati riječi ohrabrenja od svih vas koliko god se znale samo virtualno

  25. #275

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo daaa, jao... imaš pravo, ja sam pomješala malo sve - trebaš ove od 25mlu pa na dalje
    Jer je kod vas stalno malo povišen taj LH ...

    Lotus supeeer! Meni slijedi HSG ako ne smućkamo nešto do kraja godine, tako sam se dogovorila s doc. Pa me zanimaju dojmovi. Tebi su u startu dobri brisevi - to je super znak, nemaš gubljenja vremena na antibiotike i što već za daljnje postupke.

  26. #276

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus meni je drago što, kad je već moralo biti tako, nisi izgubila jedan ciklus na još čekanja. Neka su svi nalazi briseva dobri. A sad na sljedeću stepenicu. Kako ide ona pisma od mog Dalmatina korak po korak, skala po skala. Bit će to sve dobro cure. Ako sam što skupila od vas to je onda da treba koračati hrabro naprijed pa ćemo i mi doći do svog odredišta.

  27. #277

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Klooo & Beck - jesam, ovaj mjesec sam pratila od 31.8 do jucer i svaki test mi je bio negativan( tj bile su dvije crtice ali jedna je bila skroz svjetla skoro da se ne vidi) tako da mislim da mi je O bila prije, jer evo i danas sam uradila trakicu i danas je skroz negativno

  28. #278

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, rekla mi sestra telefonski da pacijentice osjećaj za vrijeme HSG-a uspoređuju s menstrualnom boli te da sama vidim hoću li prije popiti štogod protiv bolova. Znat ću napisati za tjedan dana.
    Baš sam si sad gledala malo nove i starije nalaze krvi i najčešće mi jedino malo iznad referentnih vrijednosti taj MCHC, iskreno pojma nemam šta je to.

  29. #279

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Hej cure, čitam vas povremeno i navijam. Vidjela sam da pričate o ovulaciji. Ja sam kroz ovu trudnoću nešto full čudno shvatila o svojoj.
    Znači egg white meni počinje po 10 dana prije ovulacije, traje do 2-3 dana prije ovulacije i kad mi je ovulacija skroz sam već suha i uopće mi nije toliki gušt odnos kao 10 dana prije. Ovulacija mi bude tek 48 sati nakon pika pa čak i više. Mislim da mi nije svaki mjesec tako, ali eto taj mjesec kad sam ostala trudna i kad mi je ginekolog "uhvatio ovulaciju" na ultrazvuku mi je bilo tako.

  30. #280

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, Beck, moji menstrualni bolovi su gori od hsg. Već sam pisala da sam se toliko stresirala u vezi toga, a na kraju mi je to bio mačji kašalj. Navodno boli ako jajovodi nisu prohodni. Imala sam grčeve nakon hsg kad sam valjda izbacivala tu otopinu koju ti ubrizgaju, ali tableta protiv bolova je bila dovoljna. Ako te je baš frka, uzmi si nešto za smirenje i imaj sa sobom neke tablete protiv bolova.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Menstrualne bolove i nisam baš imala u svom životu, al mislim da mi jedna tableta za bolove nece biti na odmet. Bila sam od bake uzela nešto za smirenje ali nikad nisam tako nešto uzimala, ne znam koliko bi me ušlagiralo, pa neću ipak hahaha. Taj tjedan je MM na godišnjem pa će ići sa mnom.

  32. #282

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Onda bolje ne
    Super da će MM s tobom!

  33. #283

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 8.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 59.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 46.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 23.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~2.dc

  34. #284

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Buncek tako sam i ja prije imala. I sluz i bolove 10-5 dana prije O - a na dan same O i par dana prije suha.
    Sad mi se sve pošemerilo.
    Zato se ustvari nikad nisam mogla voditi bolovima/sluzi da odredim O - pre dugo mi je sve to trajalo. Ovaj ciklus je sve suprotno pa vidjet ćemo.

    Ako vi cure kažete da nije strašan hsg onda vjerujem

  35. #285

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 9.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 60.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 47.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 24.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 3.dc

  36. #286

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    evo gore sam updateala listu, Ako mi se Jelena ne javi nakon 50dc brišem ju pa ako se vrati ponovno ćemo ju ubaciti (nadam se da nema potrebe i da je ugledala svoj plus )
    Himalaya neću ni pitati imaš li simptoma, vjerojatno ih imaš 100 haha ali strpljivo s tobom čekamo dalje.
    Klooo jesi počela piti nešto za pcos? ne znam što je bolje inofolic ili gynositol, mislim da su jednako ok

    Ivy hmm pa onda si sad već blizu početka menstruacije, nema šanse da ti bude tek 17.9. A da ti pišneš koji test pa da vidimo?

  37. #287

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure! Kako ste mi?

    Himalaya i Beck držim vam fige. Ja volim čitati o simptomima i testovima kada bude vrime za njih. Za Ivchy ne znam koje je stanje, ali nadam se da je dobro.

    Lotus samo hrabro na HSG. Super što će ti muž biti podrška. I meni je ginekolog rekao da nam to slijedi ako ne bude išlo nakon što se srede ciklusi. Lotus kakva god pretraga bila, bolna ili ne, proći će i to i brzo ćeš zaboraviti.

    Ivy ako misliš da ti je već bila O onda bi ja da sam na tvom mistu pišnula sutra ujutro na test (nezz zašto, al bez obzira koliko dana nakon radim uvik koristim prvi jutarnji da se kasnije ne bi uvjerila da možda ipak jesam T). To ti je ako se ne varam 15 dpo ako pretpostavimo da ti je O bila 25.8. Ako nisi sigurna, ili test pokaže negativno ja bi nastavila s trakicama. Evo ja sam ti na 60 dc i još piškim po njima od 10 dc. Ne pokazuju ništa pametno, ni po bazalnoj nema O, ali kad sam do sad piškila piškit ću do kraja.

    Beck nisam još. Mislim rekao je ginekolog kao od kad dođe M iako ne vidim zašto ne bih i prije počela. Trenutno sam u postupku nabavljanja tableta. Vani su duplo jeftinije! Planiram uzeti Gynositol pa ćemo vidjeti. E i da se pohvalim jučer sam dala otkaz Nema više čekanja da nešto se promini ili da dođe. Iako me šef/mentor nezz ni kako da ga oslovim ne pušta baš, smišlja neke fore da ostanem, ali sam se odlučila. Samo još da dođe M i super. Malo mi je muka kad vidim 60 dc, ali nema veze. Počela sam googlati kako da izazovem M prirodnim putem. Nisam mislila da ću to ikad googlati. Kako si ti Beck? Što ima kod tebe? Je li prošao GO?

    Buncek ja te želim samo pozdraviti. Prije nego sam se pridružila forumu proletila sam kroz odbrojavanja. Većinom bi pribacila pred kraj da vidim tko je od cura ugladao plusić. Tako da sam se i za tvoj veselila i čestitam ti.

  38. #288

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ovaj put sam nekako mirnija. Ako M dođe, krećemo u ivf, a ako ne dođe još bolje.
    Simptomi su kao da ću dobit kroz koji dan...cice me rasturaju, jajnici bole, nervoza je na vrhuncu

  39. #289

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya nije gotovo dok nije gotovo!

    Kloo na žalost prošao godišnji i evo me natrag u uredu na žalost. Drago mi je da si dala otkaz, vidjet ćeš da će ti se sve polako izregulirati čim si makneš taj stres iz života
    Baš sam htjela reći da pogledaš za naručiti te lijekove vani, ispadne na kraju puno povoljnije.
    Kod mene tek 3dpo pa ne mogu za ništa reći da je simptom

    Od jutra me danas glava rastura, a nekako se osjećam da imam temperaturu. Nadam se da se neće razviti u neku virozu ili nešto gore, stvarno se baš nekako osjećam razvaljeno.

  40. #290

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 10.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 61.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 48.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 26.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 4.dc

  41. #291

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 10.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 61.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 48.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 4.dc

  42. #292

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Sory cure za dvije liste za redom - nešto mi se zaštekao internet a kasno sam shvaitila da nisam Himalayu prebacila u (Ne) čekalice ...
    Kako ste danas?

    Kod mene sve po starom, 4 dpo danas i još je rano na žalost za ikakve simptome.
    Mogu samo reći da su mi (.)(.) dosta kao napuhane... Nisu bolne ali osjetim da su onako napete haha

  43. #293

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya i Beck, navijamo za vas
    Kod nas će akcija tek slijediti haha
    Na poslu mi ovih dana bome veselo, nova dječica, suza, smijeha, tješenja, nošenja itd itd.

  44. #294

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ajmo cure. Držim fige. Lotus i ja smo trenutno vjerni navijači.

    Ivy jesi radila test?

    Cure s obzirom da sutra prelazite sve u Ne (čekalice), mislim da bi bilo u redu da ja se pridružim Lotus.

  45. #295

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 11.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 62.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 49.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 27.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 26.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 5.dc

  46. #296

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Kloo - nisu ti rekli ništa o tome kad bi mogla M? Što se ne daju nekad neke tablete kao za poticanje M? Nisam doma u tim stvarima ali vjerujem da ti je dosta više toga....
    Lotus navijamo i mi za vas, da se bacite u što više akcije

    Himalaya ope neću ni pitati ima li simptoma...
    Kod mene je danas tek 5dpo tako da još uvijek nemam ništa pametno za napisati...

  47. #297

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Joooooj danas je petak. Nadam se da ste i vi sretne zbog toga kao i ja.

    Beck rekao je da ne može točno reći. Još možda i dva do tri tjedna. Jučer i prekjučer su testne na trakicama bile jedva vidljive. Ne znam zašto još uopće piškim po njima. Nije mi htio ništa dati jer onda kao nalazi hormona neće biti vjerodostojni. Trebala bi čekati 3 miseca ako bi mi dao duphastone/dabrostone (nešto od ta dva...mišam ih uvik) jer kao unosiš hormon. Beck navijam za dobre simptome. Još malo pa će kreniti

    Lotus kako si što se tiče HSG-a? To imaš sljedeći tjedan jel tako? Držim fige da sve prođe ok

  48. #298

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Adaaa zbog nalaza, ima smisla. Držim fige da dođe što prije!

    Ja sam pre pre sretna što je petak. Jedva čekam da dođem doma konačno, današnji dan traje vječno

  49. #299

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hvala Beck. I ja se nadam.

    Joooj i meni je predug dan. Petak kad si na otkaznom roku traje cilu vječnost. Forum otvaram ko da mi poruke dolaze.

  50. #300

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, akcija i samo akcija hahahah.
    Klooo, u ponedjeljak nas čeka HSG, malčice razmišljam i malo me strah. Al dobro, znat ćemo jel sve u redu s jajovodima i što nam je dalje u planu.
    Sa svojim ginekologom sam doživila prethodnih dana još cirkusa i živciranja a novog nisam još našla.

Stranica 6 od 15 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •