Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Gledaju li filmove ?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,382

    Početno

    Offt. Ursula LeGuin mi je sjajna, a nisam ni znala da postoji ekranizacija njenih priča. Razmišljam vrijedi li to uopće tražiti...da ne pokvarim dojam knjiga.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Offt. Ursula LeGuin mi je sjajna, a nisam ni znala da postoji ekranizacija njenih priča. Razmišljam vrijedi li to uopće tražiti...da ne pokvarim dojam knjiga.
    Ne vredi... ciklus Earthsea je ekranizovan više puta, nisu me trejleri nimalo zainteresovali. I Lathe of Heaven, možda još ponešto. Možda nešto i zaslužuje šansu, ali i ja ne bih da kvarim utiske.
    Ali sam se setila nečeg što je mojima bilo OK, Kostnerov Waterworld. I od klasičnog E.T. SF-a: Arrival. (I Kontakt i Prvi kontakt ... )

    Sećam se Darling Buds of May. Da li bi se to našlo online...
    I dve meni jako dobre serije: australijske Always Greener koja bi verovatno bila i za desetogodišnjake, možda radije devojčice, i My so called life koju ću možda predložiti ovoj mojoj romantičnoj dušici za koju godinu. Ali tim ne nalazim kompletne serijale pa mi je bezveze da gledaju napreskok :/.Ne znam ništa novije sličnih tema, a sigurno ima.

    Moji su pogledali prvu epizodu Sherlock-a sa Jeremy Brett-om, mlađem se sviđa, starijoj ne, ona bi radije Agatinog Poaroa. Ali joj se dopao novi Inspektor Maigret sa Rowanom Atkinsonom, i film Mr. Holmes sa Ian McKellen-om.

    Kralj Artur, da, to ću morati da im predložim, kad su već pogledali manje-više ceo Kingdom of Heaven, sigurno bi i ovo hteli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •