Pozdrav, dižem temu.
Beba rođena 29.9.2020., tocno na dan termina. 3100gr, 53cm. Donijeta na prsa nakon kupanja i sl al da doji samo iz jedne dojke. Kasnije nakon 2h od poroda krenuli smo dojiti. Beba zeli vuci, ja sad cujem njene gutljaje ali je meni sestra koja je inace savjetnica za dojenje rekla da "imam veliku volju uspjeti i spektakularno malo mlijeka" i pitala me zelim li dati malo dohrane u uvecer kako bi se odmorila. Ja zelim isključivo dojiti. Iz bolnice smo izasli 2.10. Sa tezinom 3060gr. Danas ima 3010gr. U bolnici su bez moga znanja davali dohranu iako sam ja njega svakodnevno po 6-7 puta stavljala na prsa i imao je strahovite grčeve. Kad pritisnem dojku, mlijeka ima. On se budi od prilike na 1,5h-2h nakon pocetka podoja koji traje 30-45min. Forsiram uvijek jednu dojku al sad razmisljam da kombiniram obje?
On ima dovoljno mokrih pelena al evo proslo je 24h da nije imao stolicu. Dakle zadnja stolica je bila petak negdje oko ponoći.
On rijetko kad sam ispusti dojku, a rukice zna gurat u usta i nakon što sam ga podojila. Uglavnom aktivno sisa ali savjetnica koja ga je gledala kaze da mu gornja usna nije razvraćena i kao jednostavno ima tako djece, a mene strah ragada radi toga. Problem je sto meni dojke nisu jos uvijek tvrde. Ja osjecam mozda neku tezinu al su mekane na dodir. Mi smo nor u 24h imali cca 8h dojenja (pratim aplikacijom). Smatrate li da i dalje imam sansu samo dojiti? Ako netko ima da se javi u privatne poruke mogu slike poslati da vidimo polozaj i vremena dojenja...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk