Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Dojenje,spavanje i sitost bebe?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,890

    Početno

    Citiraj DaisyLove prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,pretrazivala sam po postovima,ali mi opet treba pomoc,naime; beba stara 27 dana,vec 5. dan nije kakila,a mokre pelene su redovne,tj često ih ima tijekom dana, pomoc mi treba oko dojenja,
    1. beba trazi da dodji svakih pol sata,nekad i ranije,kad je stavim da doji,doji nekih 5-7 min i onda zaspe i ne znam da li i dalje uspjesno doji ili samo cucla kao dudu,a kad je spustim da nastavi spavati,odmah se budi i trazi jos
    2.da li je moguce da se ne zasiti tijekom takvog dojenja,pa zato cesto i trazi da doji i slabo spava
    3.babca mi je preporucila da npr navecer ju podojim i nakon toga dam dohranu,da bi mogla spavati duze malo po noci,pa da li to da radim,jer zeljela bih ju iskljucivo dojiti ako je moguce
    Hvala i nadam se da ce te mi uspjeti pomoci
    Bilo bi odlicno da se javis u Rodinu SOS grupu za dojenje na Facebooku ili da nazoves Rodin telefon. Beba je jos jako mala i problem moze biti viseslojan pa ce komunikacija svakako biti brza telefonom ili na Facebooku.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    19

    Početno

    Pokusat cu se javiti na Facebook,a nisam trenutno u mogucnosti nazvati jer nisam u RH, a kako mislite problem,mislite da nesto ne radimo dobro u vezi dojenja ili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •