Pokazuje rezultate 1 do 50 od 74

Tema: Krvarenje

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,187

    Početno

    Martina123, sjećam se naravno tvoje teške priče . Nisam znala da imaš tako velikog dječaka. To je divno.

    Zašto nećeš Mirenu? Imaš li endometriozu? Meni to što opisuješ jako sliči na endometriozu. Kako s miomima stojiš?
    Ja sam se bila preporodila s Mirenom. Ako imaš endometriozu, možda ti se na crijeva preselila. To će ti teško netko moći dijagnosticirati bez kirurškog noža. Možeš tumorske markere izvaditi. Premda, oni se vani odbacuju kao mjerilo, jer su često nepouzdani, kod nas se još uvijek gledaju.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,382

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Martina123, sjećam se naravno tvoje teške priče . Nisam znala da imaš tako velikog dječaka. To je divno.

    Zašto nećeš Mirenu? Imaš li endometriozu? Meni to što opisuješ jako sliči na endometriozu. Kako s miomima stojiš?
    Ja sam se bila preporodila s Mirenom. Ako imaš endometriozu, možda ti se na crijeva preselila. To će ti teško netko moći dijagnosticirati bez kirurškog noža. Možeš tumorske markere izvaditi. Premda, oni se vani odbacuju kao mjerilo, jer su često nepouzdani, kod nas se još uvijek gledaju.
    Potpis...

    Meni je mirena spasila nekoliko godina života. Razumijem da nije za svakoga, ali meni je puno puuuuno pomogla. Preporodila sam se, nakon puno kiretaža tijekom godina u kojima sam imala menstruaciju.
    Upravo je mirena za mene bila dobro rješenje, dok hormonska aktivnost nije prestala.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 08.02.2022. at 09:26

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •