Stranica 17 od 28 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #801
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Jednostavno mi paše kad su mi listovi prekriveni tajicama. Oduvijek.
    Kompresijske ću si kupiti zbog bržeg oporavka.

  2. #802
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,912

    Početno

    Ima ne loša ponuda na about you, sad jesu kompresijske ne znam.
    Ja ću ipak pričekati neke češće i bolje prijavke sa skupljim tajicama.
    Jučer 20km biciklanja, laganog uz druženje, ali bolje i to nego druženje po terasama

  3. #803
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Hvala svima na informacijama, naći ću nešto valjda. Ionako je to, šta kaže Lili, više za jesen.
    Ja tražim kompresijske tajce radi poticanja limfe. Inače nikad nisam voljela taj osjećaj stegnutosti i ne sviđaju mi se baš tajce van konteksta vježbanja, ali kaže mi fizioterapeutica kod koje odem na limfnu drenažu da je to fenomenalan odjevni predmet i da su i ove kao obične sportske tajce silno blagotvorne za limfni sustav (koji, kako sam naučila, skuplja svo smeće iz stanica, pa ako ne funkcionira baš dobro, onda te to smeće zamara i onako malo recimo truje). Ona hvali H&M-ove, Lidlove "funkcionalne" i zapravo bilo šta toga đira. Naravno, potiču limfu uz kretanje, bilo šetnja, bilo konkretniji trening. Limfa se inače valjda šteka mišićima i kucanju arterija da bi tekla, jer nema pogon, i limfne žile imaju zaliske koji nekome malo popuste pa pritisak odjeće doslovno stegne limfne žile da bolje dihtaju :D
    Posljednje uređivanje od vertex : 26.04.2021. at 11:02

  4. #804
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Oysho ima tajica koje deklarira kao kompresijske. Njihove tajice bas stisnu, imam jedne i odlicne su!
    Ljeti trcim u kratkim, vec sad je vruce za deblje tajice.

  5. #805
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    E, super, mb! Mogu u njihov dućan, a to mi je puno draže nego online kupnja bez probavanja.
    Posljednje uređivanje od vertex : 26.04.2021. at 13:29

  6. #806
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam još imala kompresijske i tek ih planiram kupiti, a i ne mogu u kratkima trčati ma koliko da je vruće. Imam potrebu stisnuti listove, paše mi. Koliko god čudno zvučalo.
    Ne zvuči čudno, potpuno te razumijem, za to su ti rješenje kompresijske dokoljenke (moja preporuka uzeti obavezno bez stopala, kao navlaka samo za navući od gležnja do ispod koljena i ne kupuj jeftinjobu iz Decathlona kad kupuješ ovakav proizvod). Kupiš ih jednom i imaš ih godinamaaa, nije to tako skupo. Ja ih uzela provjerenu marku jer imaju zaista i medicinski učinak.

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    U čemu je štos?
    Imate vene ili zbog cirkulacije vam pašu kompresijske?
    Nemam takve i nisam ih probala.
    Imam samo jedne dokoljenke za letove avionom, ali one su toliko čvrste da ih jedva navučem.
    Meni to nije ugodno. Zapravo mi smeta. Poput onih čarapa koje daju prije operacije u bolnici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma ne Tanči nije to ta jačina kompresije kao kompresijske za vene, al i jako gode ovako kako je vertex pojasnila. Btw ja jutros bila na masaži i limfnoj drenaži (ali aparaturnoj, ne ručnoj).

    Ja sam u trudnoći morala nosit te medicinske jake koje se jedva navuku. Imala probleme s venama i trombovima.
    Ove kompresijske za sport se puno lakše navuku i primarna uloga im je brži oporavak i regeneracija nakon treninga/intenzivnog napora, a palčica je često po brdu.

  7. #807
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    palčice, na ovom linku imaš puno kompresijske odjeće, tajice, čarape, topovi...od raznih proizvođača.

    https://top4running.hr/c/beh-kompres...eceni/gender-2
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.04.2021. at 14:23

  8. #808
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Vidi, vidi...
    Pitala sam se treba li mi to.
    Sad sam sigurna da treba.
    Sviđa mi se ovo o bržem oporavku


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #809
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    [QUOTE=Tanči;3206029]Vidi, vidi...
    Pitala sam se treba li mi to.
    Sad sam sigurna da treba.
    Sviđa mi se ovo o bržem oporavku


    Drago mi je
    Osnovno pravilo je da ne skidas odmah npr.kompresijske carape nego ih ostavis na nogama jos neko vrijeme npr dok se istegnes i dodjes doma.
    Znaci ne skidanje odmah cim je gotov trening.

    Kako idu tvoji treninzi Tanci? Jesi se vratila u svoj rezim?

  10. #810
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Jesam, jesam.
    Od kad su teretane opet otvorene u punom sam pogonu.
    Hvala na savjetima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #811
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala Lili! Počastim se nekima.

  12. #812
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Super curke, Tanci i palcice

  13. #813
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Stranica je super! Našla sam dry fit majica kratkih. Hvala!

  14. #814
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Supeeer, drago mi je

    Bila ova 2 kisna dana rest, em sam moralaaa do Ikee nakon posla, em me tako izmasirao zestoko da sam imala upalu .

    Zato danas jake dionice:
    9 min (4:29)+6 min (4:15) +3 min (4:11) solo, s pauzom 3 min. zadovoljna

    Snagu moram pojacat, a naviknuta sam na vjezbanje u grupi nije mi gust sama doma uopce.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.04.2021. at 22:14

  15. #815
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    I ja sam restala 3 dana, tako se poklopilo. Zato jucer 15 km, ukupno 120 km u travnju sta je za mene puno
    Snaga je na cekanju do daljnjeg

  16. #816
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Bravooo malena beba, zavidna mj. kilometraza i super duzina

    Ja sam nakon dionica u srijedu, u cet ujutro planinarenje prije posla s curama, imali smo druzenje sa sovom koju nista nije moglo probuditi, bila je preslatka, sjedila na ogradi one lovacke kucice, fotkali se s njom.
    Poslije posla sam taj dan, otrkala oko jezera Oresja 30 min.

    U petak juce trail trening po Zelengaju, 50 min nije bio dug al je bio zahtjevan.

    Danas je rest i sadnja vrta.
    Pocela sam radit i snagu malo cesce.

    Prijavila zestoki trail po Medvednici 6.6. 31km s puno visinske i sad sam shvatila da cu morat brdske duzine odradit rad.danom jer su mi svi vikendi u svibnju puni (rodjendan kceri, pricest sina, njihova atlet.natjecanja,obit.putovanje na jug). Bit ce "veselo" i vrlo zahtjevno ubacit u radni dan brdski trening od 2-3-4 ure.
    Al nekako cu vec. Nema druge.

    Nisam 100 godina trcala neku utrku.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.05.2021. at 09:35

  17. #817
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    ola jesmo žive???

    Jučer odličan brdski trening s ekipom poslije posla 15,5 km, 620m visinske Ponikve-Grafičar, trebalo nam je 1h 42min.

    Sad moram smišljat meni za vikend i kad idući tjedan ubacit neki duži brdski trening 2ure u komadu.

    Kćerkica mi danas slavi rođendan!!!

  18. #818
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Srecno cerki, lili!
    Zive! U utorak sam imala zescu reakciju nakon drugog pfizera, ali juce sam istrcala 8km i otplivala kilometar, i to na prvi dan menstruacije, tako da sam back :D
    Inace mi je jeziva guzva s faksom, ali treniram redovno.

  19. #819
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Hvalaaa

    Bravooo draga za ustrajnost i redovitost !!!

    I kod mene jezivi ritam na poslu i privatno do kraja svibnja, al sta cu, izdrzat cemo mi to.

    Ja trebam dobit mengu i imam strašan pms ovaj mjesec, morat ću si nesto biljno nabaviti za živčeke.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.05.2021. at 18:26

  20. #820
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili, sretan rodjendan maloj

  21. #821
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Falaa malena

  22. #822
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    sretno mini lili

    ja se trudim vise hodati, odradjujem neki izazov s marincima, ponekad bicikla i idem na yogu tri puta tjedno
    yoga mi je trenutno zakon, teacherica je pogigla letvicu, pa su satovi bas izazovni i super je osjecaj poslije

  23. #823
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mašem! Trčanje, snaga, ovaj vik možda preskočiti planinu da odmorim. Planira se Biokovo i penjanje ferate zadnji dan pa sam sretna. Želim vam lijep vikend!

  24. #824
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo palci

    Summer super mi zvuci tvoja joga

    U petak san imala rest, u sub 17 km, jucer neplanirano opet rest. Zapravo sam zadovoljna jer vec tjednima otrcim long run sta san prije uvik izbjegavala
    Danas ce bit nesto, ovisno o inspiraciji

  25. #825
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mb, odlično za km!
    Pretjerala sam, opet. Tri dana po 12 km. Večeras foam roller.

    Primam prijedloge planinarki što nositi za 4 dana planine. Zobene, tunu, proteinske kruščiće, kikiriki maslac, orašide i suho voće, energetske pločice. Što još, a da se ne pokvari?

  26. #826
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prošlog petka mi je značajno pozlilo. Niski tlak. Imate li prijedloga što nositi u pojasu za trčanje (naručila sam si neki)? Gel ili? Nisam još nikada ništa od suplemenata koristila...

  27. #827
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Prošlog petka mi je značajno pozlilo. Niski tlak. Imate li prijedloga što nositi u pojasu za trčanje (naručila sam si neki)? Gel ili? Nisam još nikada ništa od suplemenata koristila...
    Nešto slano panceta, slani krekeri.. zbog gubitka soli, elektrolita,...izotonični napitak također možeš

    U gužvi, javim se kasnije

    Bravooo curke za planine, joge, kilometre!

  28. #828
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Ja sam u subotu neplanirano s frendom 15km, a 12.5km dosta brzih 4:51, pa rastrk. On me uvijek navuče na neka čudesa

    Ned rest-kuhanje za 11, slavlje

    Jutros nakon dosta vremena snaga s curama u parkicu, pa 6km trk. Sve prije posla.

    Sutra se cijepim, pa panično smisljam kako da sutra zorom odradim brdsku duzinu koja mi treba jer ipak nakon cjepljenja bih se primirila dan-dva, a i prognoza iza srijede je kisa, tad je brdo preblatnjavo.

  29. #829
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Palcice, ja sam za 4 dana Velebita nosila puno vode, pastetu, konzerve hrane (tuna, grah..)
    Voda mi je bila najbitnija jer sam treci dan oko podneva mogla natociti ono sto sam popila.
    Kompot, nareske, one vec narezane i pakirane, kruh. Nosila sam i nessicu, one vrecice.
    Imala sam i kekse, cokoladu i bombone.
    Od orasida studentski mix, bademe.
    Dakle, nisam bas uzimala hranu koju inace biram, al obzirom na put koji sam imala zacrtan sam uzela hranu koja mi je dala i snage a nije se kvarila.

  30. #830
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala Sani! Svjesna sam za nošenje vode, bit će zabavno toliko tereta nositi.
    Energetske čokoladice i suho voće s orašidima uvijek nosim. Tunu ću, neke krekere, dobra ti je ideja pašteta koju inače ne jedem, mogla bih limenku slanutka uzeti. Sve ideje dobro dođu. I kavu, pod obavezno.

  31. #831
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Palcice, koja je ruta? Moze i na pp. Nisam iscitavala jesi li negdje pisala.

  32. #832
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Sani, kad saznam točno, javim. Ide se i Sveti Ilija i Jure. I ferata zadnji dan.
    Jučer 17 km planine. Uz faktor 30 uspjela opet izgoriti.

  33. #833
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    ajde da nam malo dignem temu

    Iza mene je vrlo intenzivno razdoblje, privatno i poslovno, sin je imao i pričest.

    Što se tiče treninga, i dalje redovito treniram s tim da mi je sad naglasak najviše na brdskim treninizima zbog trail utrke početkom lipnja.
    Ide možda još netko na Medvenica trail?

    Bilo je odličnih treninga po brdu s našim trenerom "za planinsko trčanje", jedan od 15km s fartlecima po brdu 1 min brže pa 1 min sporije ludooo , pa sam išla jedan blatnjavi solo 20km jer mi fali brdskih dužina a vrijeme nepredvidivo. Svakih par dana kiša nas zalije, ne možeš ništa isplanirat. Nikad ovakvo proljeće u Zg nisam doživjela s ovoliko kiše i vjetra, posebno u svibnju.

    Ovaj vikend (PET-NED) sam imala ko blok brdsku dužinu: u petak 10,5km (Lagvić-Medvedgrad-Grafičar), a u ned jučer nešto što dosad nisam nikad trčala. Jako puno visinske, strmih uspona.
    Napravili turbo potez: Lagvić- Kraljičin-Mrcina- Toranj- Činovnička-Puntijarka-Bikča-Bliznec pa istom rutom natrag. Bilo blata, kamenja, potoka svega i predivan šumski svježi zrak.

    Nabrali 1530m visinske, na 26 km. Trčala bez stajanja, hodala gdje su jake uzbrdice, isprobala power-hiking, potrajalo je 3h45min.
    Kad sam došla doma, podgrijala ručak i onesvijestila se na krevet hahaha Šalim se nisam uopće ni prispala, al sam s MM pogledala dobar film na TV-u.

    Danas čak i nisam tako upaljena kako sam očekivala.

    Palčice super za planinu prehodanu, bome 17km baš dosta i one koje tek slijede. Divotica

    Kako ste vi curke? šta ima kod vas općenito i što se sporta tiče?
    Nadam se da ste mi dobro i zdravo, da se niste zarazile koronom.
    Ja sam se cijepila, 2. doza mi je u lipnju.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.05.2021. at 12:57

  34. #834
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kod mene 5 mjesec dosta loše
    sva sam pokočena kod vrata
    dosta yoge i trčanje kraće
    nadam se da ću u lipnju moći ipak više potegnuti
    proći će mi užasno zahtjevno razdoblje
    jutros yoga andrien for neck and shoulders i 5 km lagano kroz šumu

  35. #835
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Flopice za vrat i da prodje ludo razdoblje

  36. #836
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hvala Lili!

  37. #837
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    I kod mene je maj bio prelud, ali i vrlo uspesan. Ja sam sedenjem malo zeznula desnu nogu - u stvari je 'osecam' drugacije, a na to sam jako osetljiva. Tripujem da sam malo weird sto se tice te simetrije, bas mi smeta kad osetim bilo kakvo odstupanje.
    Ugl kupila sam si barefoot patike pa sad bosonogo trcim 2 od 5 nedeljnih trcanja. Prve nedelje sam imala upalu lista, ali sam se vrlo brzo navikla i pomoglo mi je da vratim simetriju na meni zadovoljavajuci nivo
    Barefoot running je kao joga u pokretu, meni totalno oslobadjajuce. Jedni bummer je sto ne mozes bas brzo, jer je korak ugl kraci, ali osecaj prenosenja amortizacije kroz celo telo je genijalan.
    Ja pretrcim puno, ali kad sam premorena, cega je bilo dosta u turbulentnom maju, trcim sporije. Sad mi je kvota oko 50-55km nedeljno, jedno plivanje od 1km, i jedan spinning od oko sat do sat i po.
    Imam i neke sofisticiranije gadgets za merenje, sto mi je dosta pomoglo da se regulisem u periodu s previse rada na faksu.

  38. #838
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Barefoot trkacica kli kli ti postala
    Znam neke ljude koji trce u takvim tenisicama, nisam nikad probala. Vjerujem da je zanimljivo iskustvo.

    Ocito nam je svima svibanj bio luda kuca, aj nek je onda na izmaku ja cu ga okoncat kratkim al slatkim vikend odmorom uz more.

    Evo odoh uskoro s curama na zornjak planinarenje,pa direkt s posla me moji "kupe" na put.

  39. #839
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam prve 3 godine trcala u minimal shoes, tako da mi barefoot nije prevelik skok, ali nisam odavno (cca 2 godine nosim hoke koje jesu zero drop ali imaju debeli djon).

  40. #840
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    A ja vidiš nikako ne volim debele đonove, probala Hoke, ne volim osjećaj da "lebdim", da ne znam kakav teren imam pod stopalom. Mnogi ih obožavaju.

    Jutros zelena šuma, probujala od silnih kiša, nigdje oblačka, krasno sunčano milina! 7 i nešto km planinarile žustrim hodom prije sjedanja u uredske stolice.

  41. #841
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Nisu sve Hoke jednako debele, ali sve jesu ravne. Ja te ravne, 'zero drop' nosim od kad sam pocela da trcim.
    Super za sumu lili, predivno zvuci.
    Ja cu danas da spinnam.

  42. #842
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Otisla ja kli kli daleko od listopadne zg šume u borovu na moru, ovdje je predivnooo sunce prži, kupala se vec i u moru, djeca i muž se drze bazena

    Jutros predivan trk setnjicom do vidikovca 16km, sutra u planu trk do jedne tvrdjave koja je na otocicu spojenom mosticem kroz šumu.

  43. #843
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo i mene opet.

    Sinoć sam odradila prvi trening. Uzela neki HIIT od 15 minuta.. Pogledala video, činilo mi se lagano, a i tih 15 min, ma mogu ja to. Ispalo je da ne mogu.
    Baš me negativno iznenadilo koliko nemam snage. Od 15 minuta sam možda 10 vježbala, ostatak vremena sam pokušavala doći sebi. Ali korak po korak, bar imam dobru motivaciju da se opet dovedem u red.

  44. #844
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Riri92, prvi koraci su uvijek najtezi, bitno je krenuti. Sretnoo!!!

    Ja sam sva upaljenih nogu jer sam u ned trcala vrlo zahtjevan trail 31km sa 1420m visinske. Bila sam ukuono 8.zena, uspjela za okruglo 4h odradit ga. Prezadovoljna.

  45. #845
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    riri, hiit od 15 minuta je posten zalogaj za prvi trening, ne obeshrabruj se

    ajme, lili, svaka cast!

    ja ne prijavljujem jer nemam puno za prijaviti, redovita sam na yogi tri puta tjedno koju volim sve vise i vise i vidim napredak
    trudim se vise setati, odradjujem neke izazove, ponekad na biciklu... sad se veselim moru, probat cu vise plivati, a manje se izlezavati i brckati #nadazadnjaumire

    pripazila sam na hranu pa sam uspjela smrsaviti skoro pola od nagomilanih korona zaliha, nadam se da cu uspjeti sve

  46. #846
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Riri, najbitnije je da sebe vidis kao vezbacicu i da gledano long term ne odustajes. Respect!
    Lili sestro, brate, svaka cast :muscle:
    Summer, lepo zvuci to tvoje

    Kod mene ima stresa kojeg samo mogu hendlati jer je izvor eksterni. Sto se mene licno tice, sve super, juce sam imala prvi pravi americki intervju za posao i primili me.
    Ja i dalje trcim 5 puta nedeljno, ukupno oko 55km. Dva put od toga barefoot, i time i jogom sam uspela vratiti desnu nogu u simetriju, vise nista ne zateze kad trcim. Spinnam jednom, plivam 1km isto jednom nedeljno.

    Jedino sto sad dosta sporije trcim, ali to mi je ok zbog toga sto je dosta duze, i taj barefoot dosta uspori na duze staze.

  47. #847
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Bravo za sve vrijedne!
    Lili, čestitke, summer, odlično za kile, kli_kli, odlično za posao!
    Prijavak prehlade nakon 4 čarobna dana u planini. Bilo je izvrsno, među prvima i vježbanje i trčanje su bili moji aduti da nemam krize ni upale mišića. Kiša, vjetar, sunce su me ipak pokosili pri povratku. Sad lagani treninzi, trčanje i sunčanje do Velebita.

  48. #848
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Summer bravo za kilice, ide to tebi odlično a i joga zvuči baš primamljivo!
    kli kli iskrene čestitke za posao kad počinješ? i naravno vrh si s tim svim svojim treninzima.

    Palčice, prekrasno zvuče ta 4 dana planine, sad se lijepo odmori i napuni baterije.
    Ako shvaćam ideš na Velebit trail, bit će ti predivnooo

    Ja sam trenutno baš nekako umorna i iscrpljena, inače tako to bude u lipnju nama trkačima kad završi baza, a krenu utrke. Ove godine ih nije baš ni bilo, al svejedno treninizi rade svoje, tijelo traži odmor i predah i sad kombiniram kad ću taj aktivni odmor ubaciti u raspored.

  49. #849
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne idem na trail, plan je Sveto brdo i Premužićeva jedan vikend pa ćemo vidjeti što ćemo najprije.

  50. #850
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,659

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne idem na trail, plan je Sveto brdo i Premužićeva jedan vikend pa ćemo vidjeti što ćemo najprije.
    Još i bolje jer ćeš se tako više nauživati prirode
    I ja imam sličan plan uskoro.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •