Stranica 18 od 28 PrviPrvi ... 81617181920 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #851
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Palci divno ))

  2. #852
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Palci super, divno mi je citati kako ostvarujes svoju viziju.
    Lili, pocinjem krajem juna.

  3. #853

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    kli_kli a koje tenisice barefoot imaš ?

  4. #854
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    larmama, xero shoes.

  5. #855

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    hvala, zadnje vrijeme me desna noga počela štekati, isto neka nesimetrija. Pa mozda da probam s drugim tipom obuće. S time da meni ne treba za trčanje

  6. #856
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    barefoot hodanje meni isto pomaze. imam i njihove balerinke (tj. mary janes). ne znam, meni je barefoot kao da radim jogu, super se izbalansiram. sin isto trci (i hoda) barefoot, i on je odusevljen iako mlad.
    danas sam bas trcala barefoot, predivno mi je bilo :D

  7. #857

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    planiram kupiti nešto, možda uzmem njihove sandale za ljeto

  8. #858
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,981

    Početno

    Meni su isto super barefoot tenisice. Imam Merrell vapor Glove 3 vec 2 godine i stvarno su udobne.
    Razmisljala sam o barefoot trcanju, ali buduci da trckaram vecinom po sumskim puteljcima, mi se cini da bi moglo biti neudobno.

  9. #859
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala, cure! Evo osim Velebita idemo SLO ferate kad se drugi put cijepim.
    Molim savjet za težinu bučica. Odlučila sam si upickati ruke, sada vježbam s bocama vode od 1,5. Je li to dovoljna kilaža za puno ponavljanja?

  10. #860
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo za vježbanja! Palčice, baš lijepo!
    Kli kli, čestitke za posao.

    Ja sam nakon ponedjeljka dobila najjaču upalu mišića ikad. U utorak nisam mogla ništa, pa sam u srijedu pomislila da se možda samo moram malo razgibati, pa sam opet odradila HIIT. Pa sam jučer morala popiti tabletu. Nikad u životu nisam takve bolove zbog vježbanja imala, u šoku sam! Sad ću pričekati da prođe pa ću nastaviti. Frustrira me to ali ajd, barem će mi biti draži rezultat kasnije kad se sjetim kako mi nije išlo.

  11. #861
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Riri92, sad pij tablete a onda nastavi s treninizima poslije će bit manje upala i manje će boljeti.

  12. #862
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha prošlo je!

    Jučer hiit taj od 15 min, danas isto, svaki dan po minimalno 10 000 koraka u šetnjama.

    Spremamo se za Maltu idući tjedan, tamo planiram plivati koliko god uspijem, a koraka će sigurno biti i više.

  13. #863
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Sretno riri,ali pazi

  14. #864
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno riri,ali pazi
    Hahahaha pazim!

  15. #865
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    i uzivajte na Malti!
    Napokon malo odmora i predaha od svakodnevice

  16. #866
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Prijavak 2. mjesta ukupno žene na Samobor trailu i sad sam na aktivnom odmoru. Odličnu nagradu dobila (bogat paket).
    Počela sam ići na grupne treninge snage, pauzirat ću 10-ak dana od trčanja (redovan godišnji odmor prije ljetne baze). Tako mi je falila prava snaga, konkretan vođeni trening

    Planiram jednu krasnu planinarsku turu sa svojim curama, veselim se godišnjem odmoru

    Kako ste mi vi? Šta ima?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.06.2021. at 10:18

  17. #867
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Čestitke, Lili! Bravo!
    Posljednje uređivanje od palčica : 20.06.2021. at 09:53

  18. #868
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Pobjegao mi ostatak posta.
    Uglavnom, nedavno jako pala na trčanju, ali sam prošla još i dobro. Uništena roba i oguljena koža. Prijavak i svog najvišeg vrha jučer. Planovi za planine i ferate su divni i jedva čekam. Od danas mi počinje ležernije razdoblje. Bit će dosta planina, ali i trčanja, sna. Snage se držim.

  19. #869
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Palcice bas mi je zao da si pala bitno da prolazi.
    Odlicno za planove za planine

  20. #870
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    palči hug!
    ja malo malo pa ljosnem, pogotovo u prirodi - zapnem za korijen neki ili kamen, ali bitno ad nije ništa polomljeno

    mene je 2. doza "vakcinisanja" u kombinaciji sa stresom unazadila poprilično
    ali jučer sam ujutro 10 km odradila, preveruće je već tad bilo
    sutra na more, ne planiram ništa osim joge i plivanja
    sunce mi užasno smeta pa ove godine mirujem u ladovini

    Lili odlično, čestitam!

  21. #871
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Ima li smisla da idem na bazen ako imam manje posjekotine koje se jasno vide, ali normalno, više ne curi krv?

  22. #872
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nepisano pravilo je da se s ranom ne ide u vodu. ne samo zbog sebe, nego i drugih. ako ne mislis na druge, razmisli zelis li da tebi u ranu ulazi svasta
    mozda da pricekas dan-dva

  23. #873
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    palči hug!
    ja malo malo pa ljosnem, pogotovo u prirodi - zapnem za korijen neki ili kamen, ali bitno ad nije ništa polomljeno

    mene je 2. doza "vakcinisanja" u kombinaciji sa stresom unazadila poprilično
    ali jučer sam ujutro 10 km odradila, preveruće je već tad bilo
    sutra na more, ne planiram ništa osim joge i plivanja
    sunce mi užasno smeta pa ove godine mirujem u ladovini

    Lili odlično, čestitam!
    Uf Flopice, nije mi to drago čuti, baš mi je žao. Ja se isto malo pribojavam jer danas imam 2. dozu.
    Samo se ti lijepo odmori, plivaj, vježbaj jogu. Još ako ideš na otok kao inače

    Ja sam također na pauzi, znači nema trčanja, samo bajk i snaga.

    Jutros sam nakon dugo vremena išla vježbat s curama u parkić, ajme majko mila koja je sparina bila jutros već u 6h...uf..a sunce mi također jakooo smeta, smori me. Kad dođem doma s posla, samo se bacim pod tuš i na kauč, ne znam za sebe.
    Morat ću se jako rano dizat za trčanje kad uskoro krenem jer mi je nepodnošljivo po ovom vremenu.

  24. #874
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Lili, čestitke!
    Palčice, žao mi je zbog pada. Bravo za najviši vrh!
    Flopice uživaj na moru!

    Mi danas idemo. Imala sam neke vježbačke planove i za tamo, ali budna sam od 4:10 danas pa me doslovno boli briga, kako ispadne ispadne.

  25. #875
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Riri ma boli te kuki nego šta...uživaj na Malti i za sve nas

  26. #876
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri ma boli te kuki nego šta...uživaj na Malti i za sve nas
    Hvala ti!

  27. #877
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Riri uživaj!
    jučer sam te se sjetila
    muž kupio djeci labuda ogromnog na napuhavanje
    malo manje je smiješno da sam nadobudno išla zajhati istog i toliko se nabila na obližnji kamen
    ipak sam jutros odradila deep core yoga
    inače ništa ne vježbam trenutno

    Lili na otoku sam, da
    loše spavam i osjećam da mi je potreban odmor odmor i opet odmor
    mislim da imam žešći burn out
    sad će to morski zrak i mirisi sve izliječiti

  28. #878
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    sad će to morski zrak i mirisi sve izliječiti
    hoće sigurna sam, samo ti odmaraj. Otoci su zakooon

    Neki dan sam gledala reportažu o Lastovu, ajmeee moram tamo otići jednom. Povratak u prošlost.

    I ja i dalje odmaram, samo vozim bajk i radim snagu. Još ne trčim.

  29. #879
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Uživaj, flopi i puni baterije!

  30. #880
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hvala palči!
    punim, evo u 4 dana otkad sam tu jutros prvi put snagu odradih
    trčala još nisam
    samo jogu redovito

    Lili bajk i snaga nisu odmooooor!

  31. #881
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha flopi, ove godine imam sladoled. Fora je, kao na štapiću i uzorak lubenice na njemu. Idealno za ležanje.

    Odmori i puni baterije i dalje!

  32. #882
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Flopice, ma to ti je bajk al penzicki na posao i s posla nekih 11km do 13km, kao prijevozno sredstvo.

    A snaga par puta tjedno, al nije to snaga zestoka kakvu sam znala prije radit. Laganica u odnosu na kakvu inace radim.

    Sve je to nista u odnosu na moje intenzivne trkacke treninge (znaju bit vrlo zahtjevni psihofizicki) od kojih odmaram evo danas punih 2 tjedna. I bas mi lipo.
    Pomisao da cu se vratiti trcanju po ovim temp. mi je dosta strana trenutno, da kazem nezamisliva

    A valjat ce se pokrenut, polako cu i postupno

    Krenuli napokon van Zg jeeej

  33. #883
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Može li se kupat na Jarunu? Izbacio mi google vijest iz ožujka da voda nije dobra.

  34. #884
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Zaista ne znam kakva je sad situacija, mozda da nazoves ŠRC Jarun. Meni se cini najcisce jezero s juzne strane jezera tamo gdje je i nudisticka plaza.

    Edit: sad sam se sjetila triatlonci i frendice plivacice redovito plivaju u Jarunu.

  35. #885
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo cure i za odmaranje i za aktivnosti

    Ja trcim i dalje, odmor za mozak, smanjila sam kilometrazu jer je vruce pa ne trcim preko 10 km a i idem dosta kasno (21,22 h) pa mi se i neda dulje. Guzve su na setnici, preskacem preko ljudi

  36. #886
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Isto trčim, snaga, planine. Možda čak i previše svega uz puno rada, ali uskoro ću malo odmoriti, barem od posla. Ulovila sam se nekog honorarcs za dodatnu opremu, plan je probati malo i traila. Čekaju me Alpe, ferate, svašta nešto će biti za ljetnih vikenda.
    Svima koji su na go želim dobar odmor!

  37. #887
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    palči odlično!!!
    MB super ritam!


    ja sma prijavila isto jedan mali, skromni trail u kolovozu
    a zapravo idemo na obiteljski izlet
    sad sam u điru da sve laganini, spajam odmor sa zabavom

    jutros 5 km po otoku, zapravo nisma ništa mjerila, sat se ispraznio a nemam punjača
    a nije me ni briga
    znam okvirno koliko je km jer tu godinama trčim
    nakon toga yoga 30 min.

    jučer opet yoga core i kratki od zuzi za dupe

    sutra neću ništa

    a sad se spremam za supanje
    :početnik:
    ako tko ima tips & tricks za što manje padova i što uspješnije uspostavljanje ravnoteže, pls neka podijeli!

  38. #888
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Super Flopice, ipak nisi odolila malo trka po otoku bacit, neka!
    Jel kod tebe vruce?
    Ja sam isto jutros na svom otoku nekih 8km nakon 15 dana pauze, al je vruce bilooo. Krenula u 7h, morat cu definitivno ranije kretat.

    Trenutno mi bas tesko zamislivo bit redovita po ovim vrucinama s treninzima (citaj: tesko mi zamislit rana budjenja), a nekako cu se uhodat nema druge.

    Super za yogu i Zuzku!
    Ne znam za sup, zna ina33.

    Palcice mrak za Alpe i ferate!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.06.2021. at 09:11

  39. #889
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Kaj se tiče supa, moj zaključak je da žene bez problema od prve uhvate ravnotežu. Muškima ide malo teže. Tako je bilo kod nas u širem društvu, a i ono kaj sam gledala oko nas.

    Nemam tips end tricks. Čak i ja sa svojim godinama i kilama sam uspjela od prve. Što ne znači da nisam poslije i padala
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 28.06.2021. at 09:20

  40. #890
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nema puno pameti oko supanja, bar ne onog lezernog. kleknes, dignes se i veslas. pumo toga ovisi i o samoj dasci, obe koje se masovno kupuju za tisucu-dvije su dobre za igranje blizu plaze. sve vise od toga je trud i trud. i dobra daska

  41. #891
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Mi smo bili na odmoru. Konacno izasli iz SF zaliva, posle godinu i po. Isli smo na jug, prvo u jedan mali, zanimljiv gradic na sredisnjem delu Kaliforniske obale, a posle nastavili za LA.
    U tom malom gradu smo bili 4 dana, u jeftinom ali cistom motelu. Trcala po plazi s muzem, planinarili s decom, igrali se na plazi, jeli po restoranima. Okean je i dalje leden tu na pola puta od San Francisca do Los Angelesa.
    U LA-u smo spavali dve noci, a proveli jedan vrlo bogat i ugodan dan. Jedan zanimljiv urbani hajk, cca 2 sata na plazi u Santa Monici (baywatch!) i uvece setnja i vecera u hip West Hollywoodu.
    LA mi ima predobar vajb, ljudi su mnogo opusteniji nego ovde u San Francisco Bay Area, a diverzitet se cini stvarnim. Meni gradovi nikad nisu iznenadjenje jer se njima bavim, mape LA sam analizirala mnogo puta u toku americkog skolovanja. To mi dobro dodje da se snadjem s smestajem i aktivnostima tako da nam svima dobro bude, ali meni posebno znaci da osetim kako grad dise. E da, okean je nesto manje leden u LA-u :D
    Ja sam vozila sve vreme, bilo je ludo. Presla raznorazne ogromne planine na autoputevima s xy traka (na povratku iz LAa), ali i dvosmernim, sirokim i brzim putevima (ulazak u Santa Barbaru). Vozala po LA guzvama. Isli smo tamo niz obalu, a vracali se kroz Kalifornijsku centralnu dolinu. Jednom smo stali u dolini da osetimo pravu vrucinu (35-40c). Ja inace volim vruce
    Sto se vezbanja tice, nosila sam samo barefoot patike i ugl smo joggirali a sa decom hajkali. Ispalo je da sam pretrcala puno te nedelje, 10km vise nego regularno (cca 60km), ali bilo je sporije s obzirom na istrazivanje, plazu i barefoot patike. Plaza u tom malom gradu je dugacka oko 4km :D
    Mislim da sam se prilicno oporavila od napora s kraja semestra.

  42. #892
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kli kli bravo, zvuci presuper ruta, zaslužila si!
    Nije tema, ali bas me onako radoznalo zanima kako izgleda tvoj prosjecni dan i otkud ti tooooliko energije?!
    Naravno, ne ocekujem da se ispovijedas, samo naglas raznisljam :kez:

    magriz dobro veliš-nema mudrosti, ovaj supic je bas za razonodu uz plazu, "uavertila" sam
    NiB pa nije da sam i ja perolaka kategorija a ni peromlada kategirija

    Jutros https://www.instagram.com/p/CK3_Pp6s...dium=copy_link

    Ali 3 runde, za zadnju nisam imala snage
    Zadovoljna sam
    Jos cu neku kracu jogu
    Jucer rest
    A bome i prekjucer, cini mi se
    Mozak mi ne radi, potpuno sam iskljucena
    Jos sam na odmoru i ne fermam nista osim jeftinih krimica i ljetnih recepta..

  43. #893
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    kli_kli, stvarno zvuči divno, i budi želju za putovanjima i tumaranjem. Ja doduše sigurno ne bih ništa trenirala/vježbala tih par dana, izuzev hodanja, ako nije vruće, ali nema veze, svejedno zvuči divno jer se vidi da ste uživali.
    Moja joga se nastavlja, ali ipak s krajem školske godine imam dojam zaključenja sezone. I s ona tri mjeseca pauze zimus sam baš puno napredovala, ojačala znatno u uvijek slabijem gornjem dijelu tijela, a dodatno i u donjem, dobila više prostora u pokretu...super, baš sam zadovoljna. Mala je grupa, najčešće nas bude 3-4, iako je upisanih 7, a dozvoljeno 10. Tako je ostalo od covid restrikcija, najesen nas je bilo puno. Digli su nešto cijenu, ali za ovako malu grupu, isplati se.
    Posljednje uređivanje od vertex : 01.07.2021. at 12:43

  44. #894
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,733

    Početno

    Kao sto sam pisala prebolila sam covid krajem travnja. Jos uvijek osjetim neke posljedice iako ide na bolje. Uzbrdice su mi jos uvijek teske.
    Ok nikad mi nisu bile lagane al neke koje bi odradila bez frke sad bome ne ide. Jos u kombinaciji s ovim ludim vrucinama bas se osjetim nemocnom.
    Kilometraza mi je pala na polovicu od kilometraze koju sam trcala prije bolesti. No nadam se da cu do jeseni ipak uspjeti vratiti se u potpunosti.
    Ovaj vikend idem na trail. Jedan koji ne bi propustila ni da sam sepava.
    Nadam se da cu napisati kratki izvjestaj.

    Pokusavam vjezbati jogu prije posla. Sto mi jako pase. Nekad uspijem a nekad ne. Jednostavno mi bude tesko dici se iz kreveta.
    Bravo svim vrijednim.
    Vertex ta vasa joga mi djeluje savrsenom.

  45. #895
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Drago mi je da se oporavljas spajalice, bedak sto si zakacila covid. Srecno na trailu, ocekujem izvestaj

    Mi smo presli na letnji raspored. Ove godine leto nam je malo vise busy jer smo porasli. Najstarije dete radi i uzima classes preko leta, najmladja pocela s svojim aktivnostima, a dvoje srednjih regularno. Ja sledece nedelje pocinjem novi posao, sreca pa su malo oduzili s pocetkom, znacilo mi je da imam malo lufta. Uskoro i meni pocinje jedan letnji class, ranije ni to nisam uzimala.
    Zbog leta sam dodala jos jedno plivanje, ostalo je isto sto se treninga tice, mada planiram da malo manipulisem duzinama u narednih mesec-dva.
    Kupila sam si nove patike (kad ne trcim u barefoot) i vratila se Altrama, napustila Hoke. Nadam se da ce biti dobre.

    Inace imam drama i dalje, stresa nikad premalo :D

    Vertex, meni trcanje ne optereti dan, tako sam namestena. U tom malom gradicu smo pretrcali 14km prvo jutro i upoznali celi gradic, inace tezi slucaj da bismo u taj deo otisli s decom. U LA-u smo pretrcavali UCLA kampus, totalno ga ispresecali i upoznali trceci sat vremena okolo. Nema sanse da bismo toliko videli pesaka, narocito jer smo proveli jedan full dan u LA-u. Ostala 3 dana u obalskom gradicu sam trcala po plazi, to je u Kaliforniji poseban gust jer su plaze ujutro ravne, pesak kompresovan, prijatno je vreme i magla je okolo.

    Zove me cerkina trenerica plivanja na Masters Swimming treninge u 5:30 ujutro, kontempliram to za jesen.

  46. #896
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Evo me :mah:
    Ajme kli kli predobro zvuci ta vasa avantura, neka ste se nauzivali. Mogu mislit gusta upoznavat novi grad, novo okruzenje trkom, hajkom, nema ljepsega

    Flopice draga samo ti uzivaj na moru i odmaraj punom parom!

    Vertex tvoja joga mi bas zvuci primamljivo

    Spajka samo ti tako polako i postupno, unazadi covid covjeka a bome i ove vrucine. Ja ih ne mogu smislit i za trcanje moram fakat rano jer navece me trk razbuca skroz.

  47. #897
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Mi smo prosli tjedan spojili par dana, pa lijepo s mirom obisli Rastoke, Plitvice, spustili se na more...napokon malo zraka ulovili u Lici nakon uzavrelog Zg asfalta.

    Danas na rucak kod frenda u vrtu (zdrava hrana i fore) u spajkinom susjedstvu i pakiranje za planinarenje kojem se jakooo veselim jer se radi o mojoj dugogodisnjoj zelji.

    Radim snagu, vracam se trcanju iako su sad kilometraze manje nego inace al to je tako uvijek u ovo doba godine dok se ne krenu zahuktavat ljetne pripreme.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.07.2021. at 08:10

  48. #898
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jedva čekam vratiti se kući, sutra idem, ovdje nema spavanja
    lijepo sam odmorila
    Lili gdje ćete na planinarenje?
    ja sam mislila do Paklenice drugi vikend ali se dvoumim zbog vrućina

    Rastoke su baš fora, Plitvice naravno da ne spominjem
    idem na trail 1.8. kod njih, očekujem super provod!

    spajalice nema tu mudrosti, samo polako i koliko ti tijelo dozvoljava
    jedva čekam tvoju priču!

    kli kli odlično putovanje, kao što rekoh divim se lakoći postojanja kod tebe
    Posljednje uređivanje od flopica : 03.07.2021. at 08:22

  49. #899
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,653

    Početno

    Flopice je bome vas zrak je za spavanje milina

    Idem na Velebit s curama 2 dana napisem izvjestaj.
    Isto se veselim spajkinom.

    Rastoke trail i meni super zvuce al tad sam na moru, pa mi nezgodno za organizirat se. Uzivat ces!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.07.2021. at 08:44

  50. #900
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Lili, kremu s visokim faktorom nam je otapalo sunce pa svakako preporuka majice dugih s UV zaštitom. U Iglu je sada sniženje i super su. Sretno i uživaj! Možda ću i ja sljedeći opet na Velebit. I odlučila sam upisati alpinistički. Jedva čekam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •