Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: blizanci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    22

    Početno

    Meni nije jasno da se može pričati od svemu i svačemu, ali kad su u pitanju prava roditelja i njihove djece onda se pita šta je tu protuzakonito i šta nije jasno?
    Pa nije jasno kako zakonodavac može utvrditi da se roditeljski dopust utvrđuje po broju djece, znači, jedan, dva, tri i dalje ali kad se radi o blizancima onda njih zove rođeni blizanci, a ne broji ih kao djecu!
    To je protuzakonito drage moje!
    A da ne kažem, da trojke i četvorke, i možda petorke niti ne spominje kao takve.
    Zasto? To nisu djeca jel?

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,467

    Početno

    Citiraj xyz3 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nije jasno da se može pričati od svemu i svačemu, ali kad su u pitanju prava roditelja i njihove djece onda se pita šta je tu protuzakonito i šta nije jasno?
    Pa nije jasno kako zakonodavac može utvrditi da se roditeljski dopust utvrđuje po broju djece, znači, jedan, dva, tri i dalje ali kad se radi o blizancima onda njih zove rođeni blizanci, a ne broji ih kao djecu!
    To je protuzakonito drage moje!
    A da ne kažem, da trojke i četvorke, i možda petorke niti ne spominje kao takve.
    Zasto? To nisu djeca jel?
    Pa nisam primjetila da se u bilo kojoj drzavi na svijetu zakon o radu regulira o broju djece. Porodiljni dopust je pravo zaposlenig roditelja , to nije djecji doplatak.

    U svakom slucaju mozes svakako poslati sluzbeni upit onima koji su to propisali. Svi su slobodni propitivati zakon.
    Samo mi nije jasno zasto si tako nabrijana tu na forumu. Nije to forumski zakon.
    Posljednje uređivanje od sirius : 06.02.2021. at 11:08

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •