To bejbe, my kind of girlnajbolje se uči na vlastiitim greškama.
Jako neprofesionalno.
Eh dam se kladiti da joj se to ne bi dalo.
Naravno da nije ok da recimo SVI roditelji mogu vidjet kako nezgrapno crta Tea ili Marko traljavo piše čestitiku.
To bejbe, my kind of girlnajbolje se uči na vlastiitim greškama.
Jako neprofesionalno.
Eh dam se kladiti da joj se to ne bi dalo.
Naravno da nije ok da recimo SVI roditelji mogu vidjet kako nezgrapno crta Tea ili Marko traljavo piše čestitiku.
Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.03.2021. at 11:28