Opet ja sa dojenjem.

Prešla sam na neku kombinaciju autoimunog protokola i paleo prehrane jer je to zapravo jedino što mogu jesti trenutno. Ukratko, ne jedem više mliječne proizvode, gluten, šećer, jaja, neke vrste sjemenki i orašastih plodova (ostavila sam neke koje mi ne smetaju), od mesa jedem samo piletinu, od žitarica samo one bez glutena, a od masnoća koristim samo maslinovo i kokosovo ulje. Drugačije ne mogu jer me užasno boli želudac i povraćam. U dva tjedna sam izgubila 8 kg jer sam povratila skoro sve što sam pojela. Sad radim pretrage, a u međuvremenu sam si morala pomoći nekako pa sam probala tu prehranu i evo zadnjih tjedan dana ne osjećam nikakvu bol ni mučninu. Uglavnom, još ne znam što mi je.

Pedijatrica me zabrinula danas jer mi je rekla da bih trebala uvesti ad barem navečer zato što bebač ne može uz takvu restriktivnu prehranu dobiti sve što mu treba. On dobro napreduje na kilaži, s tim je sve skroz normalno. Bit će mi baš žao ako budem morala uvesti ad. Dojim obojicu i dobro nam ide. L. jede naravno krutu hranu i ne bi mi tako teško pao taj prestanak, ali I. će tek napuniti 6 tjedana...

Jel istina da ovakva prehrana toliko smeta za dojenje?