Stranica 20 od 44 PrviPrvi ... 10181920212230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 2184

Tema: Cijepljeni protiv COVID-a i oni koji to žele postati, informacije o testiranjima....

  1. #951
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne, samo muža i djecu jer ja nisam imala baš nikakav simptom.
    A nije mi ni bilo DR u petak ni da mi pusti upitnicu. Danas ju zovem za išijas pa ću pitati.

  2. #952
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Može se naručiti i bez puštene uputnice taman ti uputnica dođe prije termina
    Sretno u svakom slučaju
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.01.2022. at 09:35

  3. #953

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Vrijeska i Lili, sretno!

    Bubilo, dobro Jelena.O kaže, naruči se odmah, stigneš pet puta dobiti uputnicu dok dođeš na red.

  4. #954
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo naručila se na PCR…
    U međuvremenu…

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...m/2331277.aspx

    Zašto ne bi postavili neke punktove da ljudi dođu sami sa kućnim testom koji košta 30 kn i gotov je u sekundi i onda tamo stoji kao neki javni bilježnik maskiran u Covid odjelo… i onda on bilježi jesi ili nisi pozitivan.

  5. #955
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Mudro pričaš , samo kaj bi to onda trebalo pred njim izvesti, , nema svrhe ako ti to doma radiš osim ako hoćeš pipkati bil bi ili ne išla na test

  6. #956
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa tako sam i zamislila - pred njim.

  7. #957
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tako sam i zamislila - pred njim.
    Koja bi onda bila logisticka razlika od brzog antigenskog (osim cijene)?

  8. #958
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Da čak bi i sporije radili

    Jedino da brzi u ustanovi daju ko da je Korona, i ta 5-6 dana ponovno vađenje brzog

  9. #959
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Koja bi onda bila logisticka razlika od brzog antigenskog (osim cijene)?
    pa cijena je dosta bitan faktor
    vjerujem da je većina sprema dati 30ak kn iz svog džepa za isti test kojeg laboratoriji naplaćuju 100-150 kn
    koliko je meni poznato, najveći problem priznavanja kućnih testova je validacija rezultata, tj identiteta osobe kojoj je uzet uzorak

  10. #960
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    U domovima zdravlja brzi je 50 kn, ali se treba naručiti

  11. #961
    Francesca85 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    176

    Početno

    Kaj nije netko iz US ranije tu pisao kako kod njih naprave kućni test pred kamerom preko Zooma
    Sjećam se da su neke forumašice govorile kako je to užas itd, kao Veliki brat i te spike
    Opet bolje nego javni bilježnik LOL pogotovo s obzirom na cijenu

  12. #962
    Francesca85 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    176

    Početno

    E da, još su bili besplatni testovi a testiranje dobrovoljno
    Ali da bi se razultat uvažio, trebalo se raditi pred kamerom, ako se dobro sjećam

  13. #963
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Francesca85 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nije netko iz US ranije tu pisao kako kod njih naprave kućni test pred kamerom preko Zooma
    Sjećam se da su neke forumašice govorile kako je to užas itd, kao Veliki brat i te spike
    Opet bolje nego javni bilježnik LOL pogotovo s obzirom na cijenu
    koliko znam, tako se u Austriji radi već dugo, s tim da ne plaćaju ni tih 30kn jer imaju pravo na određen broj besplatnih testova

  14. #964
    Francesca85 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    176

    Početno

    Je, može biti da sam krivo zapamtila
    Ali meni se to i tad činilo razumnim pristupom

  15. #965
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa ova moja ideja je i brža, kućni je gotov za par minuta, PCR privatni mislim da čekaš par sati.
    Ako je 50 kn uz uputnicu dok dobiješ doktora da ti pusti uputnicu to je još par dana života

    Al ovo uz kamere je stvarno super ideja.

  16. #966

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,453

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je 50 kn uz uputnicu dok dobiješ doktora da ti pusti uputnicu to je još par dana života
    da

    ja bih rekla sva sreća da su ponuđeni termini tek za 7 dana
    možda doktore uspijem dobiti na telefon u sljedećih 5 radnih dana
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 10.01.2022. at 15:04

  17. #967
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo moj brat dobio simptome u prošli ponedjeljak, danas mu PCR negativan (kućni test mu je bio pozitivan u prošli pon).
    Žena mu dobila simptome u utorak (dan poslije), njoj danas PCR pozitivan.

  18. #968
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Da nekima i prođe korona do testa

  19. #969
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj Francesca85 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nije netko iz US ranije tu pisao kako kod njih naprave kućni test pred kamerom preko Zooma
    Sjećam se da su neke forumašice govorile kako je to užas itd, kao Veliki brat i te spike
    Opet bolje nego javni bilježnik LOL pogotovo s obzirom na cijenu
    To se nisu amerikanke bunile, nego nasi. Meni bi to odlicno bilo, to i jest racionalno. Nego redovi i dobijes termin kad ozdravis.

  20. #970
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    To se nisu amerikanke bunile, nego nasi. Meni bi to odlicno bilo, to i jest racionalno. Nego redovi i dobijes termin kad ozdravis.
    Pa znaš šta… da nije ljudima stalo do tih potvrda ima mi to i nekog smisla - onog da možda neki ljudi ostanu duže doma i izbjegavaju druge jer su možda zarazni. Ono čekaš PCR da dobiješ informaciju (i/ili potvrdu).

    U suprotnom bi možda otišao na antigenski, zaključio da si negativan (ako bi bio lažno negativan) i hodao bi okolo.

    Dakle dobiješ termin kad ozdraviš da ne hodaš u međuvremenu okolo .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 10.01.2022. at 16:14

  21. #971
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    U UK-u od sutra više nije potreban PCR nakon pozitivnog antigenskog https://www.bbc.com/news/uk-59878823

    i evo zanimljiv graf koji govori kada hvata BAT a kada PCR https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cp...t640-2x-nc.png

  22. #972
    Francesca85 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    176

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    To se nisu amerikanke bunile, nego nasi.
    Je, pa nisam ni napisala da se bunila osoba koja je to navela, nego one koje su pročitale

  23. #973
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Evo naručila se na PCR…
    U međuvremenu…

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...m/2331277.aspx

    Zašto ne bi postavili neke punktove da ljudi dođu sami sa kućnim testom koji košta 30 kn i gotov je u sekundi i onda tamo stoji kao neki javni bilježnik maskiran u Covid odjelo… i onda on bilježi jesi ili nisi pozitivan.
    Kod nas su, odavno (prvo ljeto pandemije, ako ne i ranije) rijesili dio problema s guzvama i prijevozom (Minnesota je velikim dijelom ruralna pustopoljina) tako sto je drzava uvela video testiranje, ciji spomen je tu na forumu izazvao gnusanje u nekim redovima. Mozes otici osobno na punkt gdje se nalaze obuceni paraprofesionalci (iliti ljudi s ceste kojima je trebao posao) pred kojima sam odradis test (PCR) slinom, a oni provjere identitet i ubace tvoj uzorak u kutiju koja se zatim salje u laboratorij.

    Ako ne mozes do testnog mjesta, ili ne zelis, mozes naruciti testni kit postom i, kad stigne, spajas se na Zoom, pokazes identifikacijsku ispravu i paraprofesionalac te gleda dok pljujes u epruvetu i pakiras je kovertu koja je stigla s testom i koja se moze pravilno zalijepiti samo jednom). Nakon toga bacas taj uzorak na postu ili organiziras da ga posta dodje pokupiti kod tebe doma.

  24. #974
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Francesca85 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nije netko iz US ranije tu pisao kako kod njih naprave kućni test pred kamerom preko Zooma
    Sjećam se da su neke forumašice govorile kako je to užas itd, kao Veliki brat i te spike
    Opet bolje nego javni bilježnik LOL pogotovo s obzirom na cijenu
    Da, ja. Citam redom i odgovaram redom... pa dupliciram. :D


    Vrijeska, Lili, drzim fige da sve brzo i lako prodje!


    Nama je danas prvi kucni duh otkazao smjenu (do daljnjeg) jer mu je live-in partnerica pozitivna, sto znaci da ce vjerojatno i on, osim ako 2x Moderna i svjezi Moderna booster ne odrade svoje u njegovom slucaju. I gospodja cistilica nije danas dosla jer joj je muz pozitivan od cetvrtka.

  25. #975
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    I nakon koliko dođe rezultat testa ako je poslan poštom?

  26. #976
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I nakon koliko dođe rezultat testa ako je poslan poštom?
    24-36 sati nakon sto ga predas na postu/skolu/gdje god vec trebas vratiti. Mozda 48h ako im je ogromna guzva (racunam da je to mozda trenutni prosjek jer, jel, i tu stize omikron).

  27. #977
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Lili, vrijeska - sretno i da vam svima brzo prođe.

    Iako lili moram reći da mi nešto nije jasno - kad sam napisala da možda troje djece u školi nema potvrdu (tj da nisu do sad preboljeli) ti pišeš da kod vas nije tako da ih možda par ima potvrdu. A s druge strane sad pišeš da ste vi zadnji u naselju koji niste imali koronu u obitelji. Pa onako, ili su svi imali (pa imaju potvrde) ili nemaju potvrde ali onda niste zadnji koji ste dobili koronu. Treće bi bilo da nitko djecu nije vodio na test ili da se djeca nisu zarazila preko obitelji, a to mi se čini jako malo vjerojatno... Pogotovo sad jesenas, na sve strane svi moji poznati su imali zaraženu djecu (i skoro svi preko škole) i svi su ih vodili na PCR da dobiju potvrde.

    A za samoizolacije si i sama napisala - odgađali testiranje da se ne bi djeca išla u SI iz razreda, a ne da nema zaraženih - sigurno ih je bilo i to dosta.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 11.01.2022. at 07:47

  28. #978

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Svima bolesnima želim brz i lak oporavak!
    Meni je tako neobično kad pročitam da svi dobijate upute za PCR bez problema, kako to postižete?
    Tj. koje simptome navodite doktoru kao relevantne? Ili je stvar u tome da znate da ste kontakti?
    Čak ste dobili i PCR za decu bez problema, uz dva negativna testa. Meni je to ravno fantastici, bar do sada, možda su sad menjali kriterijume za omikron.

    Kod nas za decu ako nema temperature, nema ni PCR-a na uput, čak ni ako su kontakti. Ako je antigenski test negativan, isto tako. Eventualno ako si najklasičniji mogući slučaj, imaš sve simptome i to vrlo jake-visoku temp. koja ne spada više dana, kašalj, dijareju itd. Kako su mi objasnili, mora biti pozitivan odrasli član porodice da bi decu slali na PCR ako imaju samo blage simptome...

  29. #979
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    mislim da LOM-ovi trenutno daju uputnice za PCR na svaki simptom
    ali konkretno, ja sam svoju tražila i dobila temeljem moje izjave o pozitivnom kućnom testu
    za djecu također

  30. #980
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pulinka daju svima izgleda… ja sam jučer svojoj rekla da su mi ukućani pozitivni na kućnom testu, ali još čekaju PCR.
    Ja negativna na kućnom testu jučer (al stalno kasljucam pa ću ga ponovit)… Dr me samo pitala: koliko ti je prošlo od druge doze? Ja reko 4 mjeseca.
    To je previše, šaljem ti uputnicu, odi na PCR.

    Tako mi je sad bilo.
    Prije godinu dana djecu sa simptomima nisu htjeli slati ako su roditelji bili PCR pozitivni, davali su one neke potvrde na kojima je pisalo “vjerojatno prebolio”.

  31. #981
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Pilinka, možda jer si samo ti i još par njih izvan lijepe naše
    Ne mora svako pcr bit i pozitivan , ali i ovih 40+ posto je previše

  32. #982

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Hvala obema, betty i BB, moguće da je sad i kod nas promenjeno.
    Ne treba mi još, ali moglo bi mi uskoro zatrebati jer sam stariju pustila na njoj bitan rođendan (da, znam... neodgovorno itd. ali škola počinje iduće nedelje a samo moji klinci nose maske, što ih očigledno nije spaslo ni od viroze u decembru pa sumnjam da će ih spasti od visokozaraznog soja.)

    Jelena o., moguće, a možda je i do konkretnih doktora, politike određenih DZ, broja testova koji su im dostupni, ko to zna... Generalno mi se čini da je kao i uvek u gradu sve dostupnije, a možda je to samo moja predrasuda.
    Posljednje uređivanje od pulinka : 11.01.2022. at 11:22

  33. #983
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    jeste li vidjeli da su jučer za određene skupine skratili izolaciju na 7 dana?!
    https://www.hzjz.hr/wp-content/uploa...tene-ver17.pdf

  34. #984
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Krenula citati i nista ne kuzim..odustala

  35. #985
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Krenula citati i nista ne kuzim..odustala
    I ja isto . Proučavat ću aktualnu situaciju kad mi bude aktualno, naprosto je too much promjena za čitat te plahturine teksta, trebale bi nam slikovnice. Računam na kolegijalnost ekipe na ovom topicu kad se razbolim da ćete mi dat latest, ko što sam ja godinama ekipi na IVF-u .

  36. #986
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam samo ovo shvatila od onog što me zanimalo: “ Rezultate brzog antigenskog testa nije potrebno potvrđivati PCR testom.”

  37. #987
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    u slučaju pozitivnog testa izolacija se skraćuje na 7 dana za iste one skupine koje odnedavno ne moraju u SI:

    - busterirani
    - cijepljeni s dvije doze unutar zadnja 4 mjeseca (ili jednom dozom Jonosna unutar 2 mjeseca)
    - preboljeli covid unutar 4 mjeseca
    - preboljeli pa primarno cijepljeni

  38. #988
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo ovo shvatila od onog što me zanimalo: “ Rezultate brzog antigenskog testa nije potrebno potvrđivati PCR testom.”
    Da ali brzog rađenog u ustanovi ili ljekarni, ne doma
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.01.2022. at 13:22

  39. #989
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Čitam i ne kužim, što s nama s 3 doze? Kad ja moram u SI?

  40. #990
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam i ne kužim, što s nama s 3 doze? Kad ja moram u SI?
    samo kad si pozitivna
    a i tada, izolacija ti traje 7 dana umjesto 10

  41. #991
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,646

    Početno

    Pokušali smo dokučiti za kolegu, kćer mu pozitivna, on cijepljen s 2 doze, ali prošlo više od 6 mj od druge. Kaže, vidjet ću što veli epidemiolog

  42. #992
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušali smo dokučiti za kolegu, kćer mu pozitivna, on cijepljen s 2 doze, ali prošlo više od 6 mj od druge. Kaže, vidjet ću što veli epidemiolog
    Izolacija 10 dana , ako je bez bustera i proslo je vise od 4 mj.

  43. #993
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušali smo dokučiti za kolegu, kćer mu pozitivna, on cijepljen s 2 doze, ali prošlo više od 6 mj od druge. Kaže, vidjet ću što veli epidemiolog
    ako se čuje s epidemiologom, neka ga pozdravi u ime svih nas 10000 pozitivnih koje epidemiolog nikada nije nazvao

  44. #994
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,583

    Početno

    A kaj onima koji su recimo od jučer ili prekjučer oni imaju po starom, a ovi od danas sutra po novome

  45. #995
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ako se čuje s epidemiologom, neka ga pozdravi u ime svih nas 10000 pozitivnih koje epidemiolog nikada nije nazvao

  46. #996
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušali smo dokučiti za kolegu, kćer mu pozitivna, on cijepljen s 2 doze, ali prošlo više od 6 mj od druge. Kaže, vidjet ću što veli epidemiolog
    Epidemiolog vjerojatno nista
    Ali propisi kazu 7 dana SI ako ne razvije simptome. Ako razvije testiranje antigenskim, ako je pozitivan onda izolacija 10 dana a ako je negativan kraj samoizolacije nakon 7 dana.

    Onaj gore link pa odskrolati malo niže ima tablica što sa cijepljenima s 2 doze ili preboljelima kojima je prošlo više od 4 mjeseca od druge doze/pozitivnog testa.

  47. #997
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    a di to piše za 7 dana, ja to ne vidim u ovim zadnjim uputama, a i moj tata koji je boostan, asimptomatski pozitivan je dobio u ovu subotu SI 10 dana (i poziv epidemiologa)

  48. #998
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a di to piše za 7 dana, ja to ne vidim u ovim zadnjim uputama, a i moj tata koji je boostan, asimptomatski pozitivan je dobio u ovu subotu SI 10 dana (i poziv epidemiologa)
    https://www.hzjz.hr/wp-content/uploa...tene-ver17.pdf

    - Izolacija asimptomatskih osoba inficiranih SARS-CoV-2 virusom traje sedam dana ako su:
    1. cijepljene s dvije doze cjepiva koje se prima u dvije doze unutar četiri mjeseca odnosno jednom dozom Janssen cjepiva unutar dva mjeseca,
    2. docijepljene,
    3. preboljele COVID-19 unutar četiri mjeseca ili
    4. nakon preboljenja primarno cijepljene.

    - Izolacija osoba s blagim do umjerenim oblicima bolesti COVID-19 traje sedam dana ako su:
    1.cijepljene s dvije doze cjepiva koje se prima u dvije doze unutar četiri mjeseca odnosno jednom dozom Janssen cjepiva unutar dva mjeseca,
    2. docijepljene,
    3. preboljele COVID-19 unutar četiri mjeseca ili
    4. nakon preboljenja primarno cijepljene; ako su tri dana afebrilne bez upotrebe antipiretika.

  49. #999
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    tangerina, to je jučer izmijenjeno
    tako da i njemu vrijedi 7 dana

  50. #1000
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ahaa,a sad mi je jasno, ja sam gledala ono od 5.1.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •