Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kuda krenuti s pelenama u 2022.g.

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,712

    Početno

    Situacija s platnenim pelenama se stvarno dosta promijenila, na bolje. Jedino što se nije promijenilo su Motherease coveri koji su još uvijek broj 1
    Ako koristiš facebook, postoji grupa moderne platnene pelene. Tamo se mogu naći sve najnovije informacije. Mene su npr. oduševila ai2 pelene, to su uski coveri u koje se stavlja samo uložak. Ja sam stavljala one najmanje ručnike i to mi je bilo super za prati. Na kraju je to ispalo super jeftina varijanta. Ja sam koristila Close pop-in bez flisa.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Tvoja imenjakinja https://www.google.com/amp/s/m.vecer...ftinije-938872

    ima lijep i dobar proizvod
    Ok, hvala! Koje tipove pelena si koristila i koje bi preporučila? Jesu i njezini coveri kvalitetni?

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Tetre probaj slagati na origami način, coveri mogu i na tetre i na moderne
    Znači obadvije tetre složim u origami pa jednu na drugu? Iznad toga ide švedska ili može ići samo cover?

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    Situacija s platnenim pelenama se stvarno dosta promijenila, na bolje. Jedino što se nije promijenilo su Motherease coveri koji su još uvijek broj 1
    Ako koristiš facebook, postoji grupa moderne platnene pelene. Tamo se mogu naći sve najnovije informacije. Mene su npr. oduševila ai2 pelene, to su uski coveri u koje se stavlja samo uložak. Ja sam stavljala one najmanje ručnike i to mi je bilo super za prati. Na kraju je to ispalo super jeftina varijanta. Ja sam koristila Close pop-in bez flisa.
    Gdje se mogu nabaviti ti Motherease coveri a da se ne treba plaćati carina prilikom narudžbe izvana? Da li postoji neka online trgovina u HR?
    Koje ai2 pelene si koristila - ako možeš napisati koji prozvođač i koji model?

    FB nemam, pa bi ga najrađe i izbjegla ako mogu :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •