Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Kako smanjiti bol tijekom depilacije i obrijati se bez

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #9
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,063

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam isprobala, ali svi kažu da depilacija šećernom pastom manje boli od voska i poštednija je za kožu
    Jao, brings back memories. Ostao šećer na koži jer je bila neka serija na TV-u pa smo se "zagledale", morala sam pit antibiotik, žešća neka reakcija. To je bilo još u studentsko doba.

    S vremenom koža postane manje osjetljiva - i sa starenjem. U mladosti i prve pute mi je to bilo jako bolno, sad koristim silkepil i za bikini zonu (dio te zone).

    Počela sam sa silkepilom u 18, sad mi je 53, još uvijek ga koristim. Ne treba ti baš 30 godina da postane manje osjetljivo, mene u početku jako bolilo čak i za listove, nakon par mjeseci ništa više ne boli, ali dlake mogu bit samo par mm duge, ako su dulje, onda ne ide (a valjda i boli).

    Točkice bi mi prošle sutradan, ne izlagati se odmah suncu, staviti talko. Sad nema više točkica, dlaka nije toliko čvrsta ni gusta.

    Znači, ja sam probala sve osim baš brijanja britvicom i tih lastera - šećer, kreme i silkepil. Nakon silkepila sam na njemu i ostala, ima za kupit i mali aparatić za intimno područje (doduše, taj se često kvari i manje traje od silkepila normal koji meni traje i po 10 godina).
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.07.2022. at 13:44

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •