Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
To da se ne zeli selit, mogu shvatit. Al ok mi se cini opcija da proda parcelu pa vas isplati. A zasto joj to ne odgovara?
Tmana sam htjela ovo potpisat.

Citiraj naplavomzalu prvotno napisa Vidi poruku
To čuva za starost. Ona živi u tom stanu tek nekoliko godina, nije tu provela život. Dapače, nije zadovoljna kvartom, a ni stanom, više puta rečeno kroz ove godine.
A onda pročitam ovo, baš je teška sveki.

A bome još je relativno mlada i vi više nećete ni trebat veći stan za 30ak godina ako toliko akoBogda poživi.

Dakle nije ni da živi tu cijeli život, pa ono ima poznato susjedstvo, naviknuta je...ne znam što pametno vam reći.
Imate pravo na svoj dio, žalosno je da nije spremna na nikakve pregovore a radi joj se o sinu jedincu, koliko shvaćam i unuk ima probleme, al ona nema nikakvog razumijevanja za vas.

Uf ...vrlo teška situacija... čak ispada da bi bilo bolje da je muž uzeo pokretnine, al šta je, tu je.

Ako te tješi, smatram da je TM u pravu.