Pozdrav.
Trebam jedan savjet.. bebac ima 3 mjeseca..do prije tjedan dana smo iskljucivo dojili,ali su unazad 3tj bile zelene.stolice,bio je stalno nemiran a na dojci je jako brzo zaspao...kad bi ga maknula s dojke poceo bi plakat i onda sve u krug...znali smo dojiti svakih pola sata,sat nekad za 15 min...bez ikakvog reda a stolice su i dalje bile zelene...u periodu kad bi zaspao (vecinom kroz noc) na 2,3 sata ja bih se izdajala ali nikad iznad.120ml iz obje dojke...sad smo vec 4 dan na AD i dojenju kombinirano...on pocica obje dojke i nakon toga jos pojede 120ml AD..stvarno sam se trudila iskljucivo dojiti,izdajala se.i davala cicu na zahtjev i vrlo cesto,nisam popustala ni kad su mi svi govorili da je gladan i da mu treba dohrana...ali nakon 3tj borbe i zelenih stolica popustila sam...zanima me samo u cemu je bio problem jer ako negdje grijesim spremna sam to promijeniti i vratiti se na iskljucivo dojenje...ono po cemu sam sad sigurna da je bio gladan su te zelene i vodenasto sluzave stolice koje su trajale 3 tj,a od kad jede i AD vratile su se u zlatno zutu boju... volim dojiti u starijeg sina sam dojila 3 godine,ali s druge strane ne zelim da mi beba pati i da.bude.gladan...