Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Strah od mraka

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,194

    Početno

    Vrci, vidiš da bi svatko od nas drugačije, morat ćeš isprobavati razne taktike, a možda dobiješ neki dobar savjet od psihologa, mi smo ovdje većinom priučeni roditelji. Mislim da sam ja u odnosu na kvartovske roditelje kruća, ali za ovakve stvari ne bih bila. Sjećam se te dobi od 5 god kad neka djeca nisu htjela iz parka pa su roditelji s njima pregovarali i nagovarali ih da idu. Kod mene nije bilo pregovora - samo bih rekla no means no. Ali za strahove, ne vjerujem da bih bila kruta. Moje dijete bude umorno pa cendra i povlači se po podu i znam da najčešće scenarij ide - razumijem da je umoran, grljenje, maženje, razgovor..., a onda i meni bude dosta i zapravo poprilično često ne izdržim više od pola sata i onda kažem da je sad dosta. Ako nastavi (a najčešće da), onda se izderem ili ja ili MM da je sad dosta, i tu bude kraj. Tako da to rezanje ponekad ima smisla, ali ovdje bih bila oprezna.

  2. #2
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Tako da to rezanje ponekad ima smisla, ali ovdje bih bila oprezna.
    točno.
    "rezanje" osobe, odrasle ili djeteta koje je u velikom strahu je i okrutno i potencijalno opasno za psihičko zdravlje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •