Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Strah od mraka

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,674

    Početno

    Sad se više ne trese od straha, sad samo kaže da ne bi više spavala ili da želi da bude dan.

    Ne znamo zašto ne želi našu sobu, to mi misterija. Čak ne želi ni u boravku. U njenoj sobi su svjećice i noćna svjetla (iako imamo i u nasoj), možda joj se to sviđa.

    A mi ne stanemo u njen krevet s njom. Ne mogu tako spavati, i onda drugi dan raditi.

    Ma neću više vikati, kazne su bile prazna prijetnja jer sam bila baš na rubu i nisam znala što dalje.
    Probat ću naći neki balans. Utješiti ju i utvrditi da nema ništa strašno, ali opet ne može zafrkavati i nas i cijelu kuću. Ako joj se ne spava, neka se igra u svojoj sobi sa svjetlom. Tv ipak ne bih palila u to rano doba.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,172

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    SAko joj se ne spava, neka se igra u svojoj sobi sa svjetlom. Tv ipak ne bih palila u to rano doba.
    Pa ovo mi se čini sasvim ok rješenje, pogotovo ako je sama u sobi.
    Vrtićko je dijete, nema još obaveza na kojima mora funkcionirati, malo će joj se šetati taj dnevni bioritam, ali ima vremena da se stabilizira.

    Probajte saznati što je to budi usred noći, jesu li to uvijek ružni snovi, ponavljaju li se svaku noć.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •