Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 103 od 103

Tema: Rodna disforija

  1. #101
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,523

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Biblios cuvajte se! Jako mi je zao.

    Ne sirius, nije bila tako ozbiljna situacija,mogla se rijesit na bar jos 2 nacina, ali htio je biti covjek i rijesit mi to na elegantan nacin.

    Mislim da je ova rasprava zaista otisla u krivom smjeru i umjesto da se zeni pomogne, krenulo se uvjeravat je u ovo ono, tvrdit svasta nesto bez poznavanja njenog sina, stvarne situacije...bas bezveze...

    Ni sama vise ne vidim smisla ovakve rasprave.
    Pa ti si prva pocela sa raspravama , ako smijem primjetiti. Iako nemas apsolutno nikakvog iskustva .
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.09.2024. at 08:24

  2. #102
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    biblios1, kako teška situacija! Žao mi je što si, uz sve probleme, i ovdje naišla na neke ne baš empatične komentare. Želim ti mudrosti i puno, puno podrške! Iako 18 godina jest granica što se tiče prava na odlučivanje, jasno je da će tvoja uloga majke i dalje biti jako bitna, naročito ako se uzmu u obzir emocionalna nezrelost i problemi s mentalnim zdravljem. Mislim da nitko u ovom trenutku ne može predvidjeti kako će se stvari dalje razvijati, ali svakako se ne bih oslonila na samo jedno stručno mišljenje. Sama bih djelovala putem razbijanja rodnih stereotipova jer to je moje osobno uvjerenje (ok je imati biološki muško tijelo, a “ženski” rodni izražaj), ali ostavila bih otvorena za mogućnost da to neće biti dovoljno. Sretno.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    35

    Početno

    Hvala svima na podršci.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •