-
a jel i taj stolcic ima posebnu ekipu? mislim, moze se isto tako nazvati, dogovarati, slusaju te itd?
jer kad sam ja o tome razmisljala, ekipa za 'vodeni porod' u rijeci je bila drukcija od one za 'obicni' porod, u tom istom rodilistu.
pa znam da je mnogima razlog za odluku za porod u vodi bila ekipa na porodu, a u vodu ne bi ni dospjeli niti bi im to sto posebno znacilo...
mislim, samo pitam.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma