a jel i taj stolcic ima posebnu ekipu? mislim, moze se isto tako nazvati, dogovarati, slusaju te itd?

jer kad sam ja o tome razmisljala, ekipa za 'vodeni porod' u rijeci je bila drukcija od one za 'obicni' porod, u tom istom rodilistu.

pa znam da je mnogima razlog za odluku za porod u vodi bila ekipa na porodu, a u vodu ne bi ni dospjeli niti bi im to sto posebno znacilo...


mislim, samo pitam.