Citiraj ivana7997 prvotno napisa
sto se ucestalosti rupture tice, negdje sam vidjela podatak o nekom malom postotku, 1 ili 3 %.
Evo mene ponovo s tom knjigom - ovdje pise 0,5 %!
Citiraj ivana7997 prvotno napisa
ali vjerojatnost rupture je sigurno veca ako se koristi drip, tako da mi je jasna tvoja zelja za prirodnim porodom.


Citiraj ivana7997 prvotno napisa
ja bih pokusala naci lijecnika koji ce razumjeti moje zelje. moj je bio takav, pa kad na kraju moj porod i nije izgledao onako kako sam zeljela, ja sam znala da su moje zelje postovane i da smo ucinili sve sto se moglo.
Mislis li na lijecnika koji ti bude na porodu u bolnici, ili izabranog ginekologa?
Jer moja ginekologica je nazalost jedina u mom gradu, pa nemam bas izbora. A tko zna na kojeg cu lijecnika naletiti u bolnici.