-
Malo podižem temu.
Naime, bila sam na razgovoru kod dr. Vlastelića. MM ima oligoasthenozoospermiu (dosta loš nalaz, 6 milijuna, 4%progresivnih, 3% pokretnih, 93% statičnih- ugrubo) po nalazu iz 4. mjeseca. U 5. mjesecu ja nekim čudom ostajem trudna, ali trudnoća završava spontanim u 7-8.tjednu. Nakon spontanog, evo nas 5 ciklusa pokušavamo "doma". Ne ide. Odlazim dr. Vlasteliću, preporuka ponoviti spermiogram (MM je prestao pušiti i pio je kojekakve vitamine, spiruline, čajeve...), a ja provjeriti progesteron. Kaže da nema potrebe za HSG jer sam trudnoćom dokazano prohodna. Ukoliko se nalaz nije bitno promijenio, idemo u IVF postupak.
E sad, mene zanima, koliko dugo bismo mi morali čekati da krenemo?
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma