Eto, nama su se kleli da ne rade epi, a ja sve Riječanke i cure iz okolice koje znam da su rodile u Ri rodilištu znam da su rezane. Zapravo, sad sam se sjetila, znam jednu kojoj nisu radili

Za doplatu nam nisu rekli, naravno... I vidjeli smo glavnu sestru i stvarno je draga, ali pretpostavila sam da je stvar u onim drugima, koje ostanu same poslije, uf.. Ti si nedavno rodila, jelda?

Možda ne rade epi kad se dođe od negdje drugdje jer im je to dobra reklama.

I za crnu sestru sam čula
: isprepadani smajlić;