-
Eto, nama su se kleli da ne rade epi, a ja sve Riječanke i cure iz okolice koje znam da su rodile u Ri rodilištu znam da su rezane. Zapravo, sad sam se sjetila, znam jednu kojoj nisu radili 
Za doplatu nam nisu rekli, naravno... I vidjeli smo glavnu sestru i stvarno je draga, ali pretpostavila sam da je stvar u onim drugima, koje ostanu same poslije, uf.. Ti si nedavno rodila, jelda?
Možda ne rade epi kad se dođe od negdje drugdje jer im je to dobra reklama.
I za crnu sestru sam čula
: isprepadani smajlić;
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma