Citiraj cija prvotno napisa
ali cu se morati raspitati kako funkcionira osiguranje izmedju Slo i Hr.
ovisi kakvo imas osiguranje. postoji ti konvencija izmedju hrv i slo, i to na europsku karticu, na kojoj moras imati sve podatke napisane (broj nosioca, broj kartice..) ili certifikat koji uz nju dobijes. najbolje ti je certifikat fotokopirati i to im ostaviti. tako se u hitnim slucajevima (u sto se ubraja i porod) nista ne placa jer je ugovor preko hrvatskog hzzo-a.