-
Ja imam skoliozu kao posljedicu skolske torbe. To su mi rekli razni specijaliste kod kojih sam isla jer sam se pocela kriviti i grbiti.
Moj malac je prije dva tjedna krenuo u skolu, ovde polaze sa cetiri godine, i prve dvije godine sigurno ne mora nista nositi, samo voce, sok i za poslije podne sendvic i mlijeko. To sve stane u maleni ruksak. Za poslije nisam sigurna ali mislim da i tada nose samo hranu. Sve sto im treba od materijala imaju u skoli.
Da zivim dole vodila bih klinca u skolu i ja bih mu nosila torbu ako treba sve do osmog osnovne. :D
Sjecam se da sam uvijek mislila kako je strasno glupo sastavljen materijal. Nosili smo neke glupe vjezbanke, svaki put si ju morao imati sa sobom a gotovo nikada u njoj nismo pisali u skoli nego bi samo uciteljica zadala zadacu iz nje. Ma bilo je toga brdo.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma