-
Klavocin-dojenje-grčevi?
Da li je moguće da beba od 3mj. na Klavocin reagira grčevima??
Naime ja još valjda od bolnice vučem E.coli i Enterococcus sp. Prvo sam pila Cefaleksin,al pošto se ništa nije riješilo dr. mi je dala Klavocin najjači,koji pijem sad 4dana.
Možda je slučajno al Lea zadnja 3 dana plače oko sat i pol kao kad je imala grčeve.
Dal netko zna nešto o takvom reagiranju bebe na Klavocin?
A sutra bi se trebali cijepiti prvi puta sa 5u1.....
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma