Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 419

Tema: Raspad braka!Varanje,a mozda i ne!

  1. #101
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    svaki put kada se dogovara "rodina kavica" ja skicam ali nikada nebi skupila snage i otic na nju...
    svasta mi prolazi kroz glavu..."joj kako ce me gledati,ja sam jedna obicna ali doslovno obicna mama ,koja cak ni torbice ne nosi ,nisam pofarbana nasminkana,ulickana a jos uza to sam "klinka" " ....
    ovo mi je najbolje!

    vidi se da ne poznaš nikoga s foruma.... jer da poznaš, ne bi ovako nešto napisala

  2. #102
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    u ovoj recenici sam se nasla u potpunosti...

    volim svoju djecu beskrajno,s njima svakodnevno secem,igram se i sve ostalo ali jednostavno bi se i ja jednom maknula malo od njih i provela u miru sama...
    i dobila koji put onaj osjecaj da mi nedostaju i da ih se pozelim...ovako ih cijelo vrijeme imam uza sebe i iskreno ponekad mi tako dojade...
    mozda je ovo sada napisano tako grozno zvucalo ali tako je...
    Nema tu nista grozno napisano, niti grozno zvuci. Naravno da ti djeca dosade, ne postoji na svijetu onaj kojem ne dosade. To je jednostavno tako, niej to osjecaj kojeg se treba sramiti nego osjecaj po kojem treba postupiti. Odmoriti se od cjelodnevnog bavljenja djecom je vrlo vazna stvar. I razgovarat s nekim odraslim, a da to po mogucnosti nije muz.
    I odi vise na tu forumsku kavicu, pa ces vidjet da su rode uglavnom poput tebe.

  3. #103
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Isomiki, mogu potpisat mujicu.

  4. #104
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    svaki put kada se dogovara "rodina kavica" ja skicam ali nikada nebi skupila snage i otic na nju...<br>
    svasta mi prolazi kroz glavu..."joj kako ce me gledati,ja sam jedna obicna ali doslovno obicna mama ,koja cak ni torbice ne nosi ,nisam pofarbana nasminkana,ulickana a jos uza to sam "klinka" " ...<br>
    nikada mi nije bilo krivo sto sam mlada rodila ali mi x puta zapnu za oci oni pogledi koji znaci "vidi sto je mlada a vec dvoje dvoje djece ima"...a onda samo spustim glavu i nabacim lazni smjesak...
    pa pokušaj, možda se iznenadiš i upoznaš neku dobru prijateljicu
    ni ja se ne šminkam , ne nosim torbe, ne bojam kosu, izgledam ko da idem u srednju školu..ali znaš šta- briga me za to, važno mi je da se ja dobro osjećam

    i nemoj molim te spuštati glavu i nabacivati lažni smiješak, zašto to?
    budi ponosna na svoju djecu i uzdignute glave šetaj s njima, pa nema veze koliko imaš godina...uostalom jednog dana češ biti mlada baka

  5. #105
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sad tek vidim da si u Zagrebu. Doći ćemo ja i moj 20-mjesečni hahar na druženje negdje gdje vam je blizu . Bar nešto dok se nađeš trenutak kad bi sama htjela negdje otići i ostaviti ih malo mužu.

    Ne možeš zamisliti u kako razvučenim i starim trenirkama ja hodam okolo, kod frizera nisam bila milion godina, sva sreća da postoje gumice za kosu... a šminku sam nedavno svu pobacala jer joj je istekao rok trajanja u prošlom stoljeću. Imala je stvarno čudan miris .

    Kužim te… ako ti ne paše druženje s drugim ljudima u ovom trenu, ne moraš se prisiljavati na to. Pokušaj samo učiniti nešto, bilo što za sebe, od čega bi se bolje osjećala.
    I pričaj s mužem, pričaj, pričaj.

    p.s. Samo jednom sam vidjela Rode u živo. Jedna je imala crveni ruž. Ostalih 20 mislim da nije prošlo pored odjela s dekortivnom kozmetikom u dućanu godinama . (neće se valjda netko naljutiti)
    Cure, ajmo organizirat forumsku kavu za lidać . S klincima ili bez, kako joj drago.
    I naravno, ako ona tako nešto želi.

  6. #106
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Kimi prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da nije točno i čak da je štetno navesti osobu da misli kako je ona uzrok što muž izbiva iz kuće jer je vani ugodnija atmosfera nego što ju je ona stvorila kod kuće.
    oprosti, ali atmosferu stvaraju oboje. zajedno su u braku i u odnosu.
    problemi krecu od njihovog odnosa, jednog prema drugog, a ne njih prema trecima. oni su samo nastavak, produzetak, posljedica.

    lidać, opisala si vecinu zena s foruma. a sebe si u startu osudila.
    ako se ti osjecas ok u svojoj kozi, bez farbe, sminke i torbice, ako si to ti, bit ces kraljica i da je cijelo drustvo usminkano i skockano. kuzis
    a nije.
    odi na koju od tih kava da razbijes predrasude i da sebi dignes samopouzdanje jer si ga negdje debelo izgubila.

  7. #107
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    nemam ni volju a ni zelju setati bezveze po shoping centru ili otic u neki kafic sjet opet sama
    Iako ovo dvoje zaista zvuči šugavo, ipak može pomoći. Nije loše biti nasamo malo i maknuti se od svih pa makar to i ne bile neke uzvišene i ispunjavajuće aktivnosti.
    Dok nisam rodila, nisam nikad sjela sama u kafić. I onda sam par puta to napravila, čisto za neki predah (nisam imala nikakvu bolju ideju). I bilo je dobro: malo šutjeti, ne odgovarati na stalna pitanja, ne slušati ciku. Vratila se kući napunjenih baterija.

  8. #108
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Hoću i ja na tu kavicu

  9. #109
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Mogu li i ja na kavu? (pardon, na pivu)
    Ni ja se ne šminkam, ne farbam kosu i ne nosim torbice.
    Posljednje uređivanje od mujica : 21.02.2012. at 13:05

  10. #110
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    eh, da sam bliže

  11. #111
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja nosim torbetinu tešku 3 kg i zbilja nemam pojma što sve ima u njoj...

  12. #112
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    I ja se javljam za kavu sa lidać. Baš bi mi dobro došla

  13. #113
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Mijenjam svoje neplodne kave za pivu u muško-ženskom društvu (djeca ne smetaju!).

  14. #114
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Kaj moram oprati kosu za tu kavu ili nije bed pol kile masti?

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    31

    Početno

    [QUOTE=leonisa;2076298]oprosti, ali atmosferu stvaraju oboje. zajedno su u braku i u odnosu.
    problemi krecu od njihovog odnosa, jednog prema drugog, a ne njih prema trecima. oni su samo nastavak, produzetak, posljedica.

    Mislim da je on počeo izlaziti jer se našao u takvom okruženju i jer mu se svidjelo, a atmosfera i sve drugo je posljedica, ali to je samo moje mišljenje.

  16. #116
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Moj najbolji prijatelj iz djetinjstva je prevari o svoju ženu, koja mi je draga isto. Bilo je strašno. Imao je simptome koje je neka od vas navela: mob u wc, skakanje na svaki zvuk poruke, ostaje duže na poslu, ima seminare, i neke kafe, vazda mora na posao, kući bi samo spavao. Nakon što je žena otkrila(prevareni dečko našao broj njnog telefona i sve joj lijepo ispričao)ona je naparvila da-mar. I htjela tu noć da ode, Ali došli im gosti, malo stariji rođaci. I ona prenoći. I onda ujutro, malo trezvenija odluči da ostane.
    Razgovarala sam sa oboje, prvo mi je on sve rekao, a ona je šutila dugo, nije htjela da iko osim njih dvoje zna pa sam se pravila da ništa ne z nam. Jednom smo pile kafuu i uspjela sam je potaknuti da mi ispriča. Strašna je to scena bila, bez puno plača, sa ogromnim stankama, i stalnim pitanjem"Zbog čega meni, šta sam kriva?"
    U razgovoru sam saznala, da kao kod lidać, želja za sexom kod je formalna, da prilično kvoca, jer je non stop u kući, da bi ona svaku noć negdje išla a on je umoran. Zajedno smo odlučile sljedeće: Pomoći joj da se zaposli i da povrati taj libido.
    Evo sada, nakon par mjeseci, ona radi, on bome vodi puno više brige o kućanstvu i djeci, sređena je i vesela, on nema kad, a obećao je da i nikad više neće
    Jest on malo vjetropirast, ali je super čovjek, a i ona, i svim srcem se nadam da će ovaj brak da uspije.
    Ovaj tip iz priče ima 33 godine i jedna moja kolegica ima teoriju da su 40.-te presudne godine za prevarit.

  17. #117
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu li i ja na kavu? (pardon, na pivu)
    Ni ja se ne šminkam, ne farbam kosu i ne nosim torbice.
    !

  18. #118
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Kimi prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je on počeo izlaziti jer se našao u takvom okruženju i jer mu se svidjelo, a atmosfera i sve drugo je posljedica, ali to je samo moje mišljenje.
    ako je nekom negdje lijepo i zadovoljan je, nema toga sto ce ga odvuci. da nije tako, nitko ne bi bio doma u 4 zida sa istim osobama, svakodnevno.
    no to je, kao i sve ostalo, moje misljenje.

    btw. mrzim igre. ucinit cu nesto da bi njemu/njoj...proracunatost.
    mislim da to nigdje ne vodi.
    ucinit cu nesto da bi sebi/nama...to da. al neke spletke, kulise...nikad nisam vidjela da su iste dobro zavrsile. dugorocno.

  19. #119
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam na forumu nasla jednu mamu s kojom se druzim evo ima vec 4 godine. Pocelo se sa setnjama s klincima pa dovelo i do samostalnih kava. Ona se javila meni, pozvala me na kavu/setnju. Upoznala me s jos jednom frendicom, ja nju sa svojom jednom i ubrzo smo nas 4 setale dok klinci nebi pozaspali u kolicima a onda smo kafenisale. Ma milina!
    Imam i jednu s kojom tipkam vec 3 godine, isto s foruma, pocelo s kupnjom na burzi, sad ju svrstavam medu najbolje frendice, njoj se jadam, skupa se smijemo problemima...dogadalo se i da dugo u noc tipkamo. Nisam ni morala izac iz kuce a imala sam s kim popricat, otracat muza, pozalit se ili pohvalit djecu..kao da smo na kavi/pivi a vidjele smo se svega tri puta.
    Tako da, nije nemoguce, sve smo mi tu obicne i najobicnije, sve mi tipkamo u trenirkama i masne kose...

  20. #120
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ajme pa nemam ja para da vas sve pocastim sto idete samnom na kavu......sala-mala...HVALA VAM svima na tako lijepim rijecima i na ponudama za kavicu sto ovako ,sto na pp...zbilja ste sve od reda DIVNEEE...trenutno ste me bas raspolozile ...no ako odem sa svima vama na kavu bojim se da se nebi osjecala ugodno...ne zbog vas nego zbog sebe same...da ste sa mnom samo iz sazaljenja i bojim se da nebi uopce znala sto da pricam... (inace sam po prirodi dosta sramezljiva)...

  21. #121
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj mayato prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj moram oprati kosu za tu kavu ili nije bed pol kile masti?
    Nadam se da nije bed, inače ja neću uspjet doći .

  22. #122
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja bi s vama na kavu. Ali sam daleko. Ni ja ne nosim torbice ni crvenu šminku. Ali mrzim muškarce. Može li tako?

    Šalamala, ja da sam bliže stvarno bi te pozvala na kavu, tebe i tvoje cure. I Mujicu možda, pa da šmrknemo jednu pivicu i malo popričamo o muško ženskim odnosima

  23. #123
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    eh, kako su se stvari zakomplicirale nestankom kruzoka :nostalgija:

    lidac, a na forumu sam stekla druga do groba, i kronicnu upalu zgloba, suvenir na skrolam-klikam dane

    ozbiljno, evo 6 godina druzenja. prosirilo se i na ostatak obitelji. a svaka je prva kava/setnja bila "sramezljiva". i to je normalno

  24. #124
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kavu i pivu naravno plaća svako sebi.
    U redu je da se osjećaš tako da ti ne bi bilo ugodno s hrpom nepoznatih žena. A ja niti u jednom trenu nisam pomislila da bi došla iz sažaljnja!

    Ako ti se uopće i ide s nekim s foruma na kavu, javi se nekome tko ti se čini blizak, sličan. I ne moraš to danas / sutra organzirati. Mislim da je super krenulo spontano da smo ti predložile druženje, kad si napisala da ti je teško naći nekog za druženje. Sad znaš, ako budeš trebala nekog za šetnju / kavu - u trenirci, bez šminke - ovdje ćeš uvijek nekoga naći .

  25. #125
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    vidi koliko ponuda imaš

    polako, ne moraš sve u jedan dan, step by step!
    ako ništa, bar se imaš kome izjadat ovako preko foruma

  26. #126
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Pitala bi ja pojedinke bi li im bilo nebitno vara li ih muž ili ne. Ja koji put imam osjećaj da ovdje pišu vanzemaljci a ne ljudi od krvi i mesa
    Bitno jeste ali nije isto jeli to sex na jednu noć ili veza .Iskreno sex na jednu veče bi me manje pogodila nego da znam da muz zeli neku drugu zenu (ne pozeli trenutačno nego bas zeli).radim u kolektivu sa 120 muskaraca i znam da je bar 50% ako ne i vise njih prevarilo zenu na noć i te zene za to nikad neće saznati kao sto ni ja ne bih ,ali već ako se varanje nazove vezom je nesto drugo

  27. #127
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj mayato prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj moram oprati kosu za tu kavu ili nije bed pol kile masti?
    Pa kaj nije sad pravo vrijeme za kape i ina glavopokrivala??? Ovakve prigode su odlične baš zato jer se vidi da smo svi više manje u istom loncu... Djeluju kao psihoterapija.

  28. #128
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Slažem se sa Leo, proračunate igrice ne mogu donijeti ništa dobrog,
    iskren i otvoren pristup je uvijek bolja opcija.
    Na stranu prevara ili ne prevara, meni nikako nije normalno da obiteljski čovjek provodi većinu svojeg slobodnog vremena po kafićima, nikako ne kužim zašto bi ona to morala tolerirati, još i sa smiješkom k tome. Izlazak sa frendovima je okej, ali u nekoj razumnoj mjeri. To moraju prvo raščistiti, jer nju to najviše smeta.
    Onda mogu poraditi na ostalim problemima.
    Naravno, to je samo moje mišljenje.

    I neka mi nitko ne zamjeriti na ovom komentaru; okej mi je trenirka, tenisice, ruksak, prirodni look bez šminke, konjski rep,
    ali masna kosa mi nikako nije okej, mala djeca nisu nikakva izlika, operite je.

  29. #129
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Uh, kakvo oftopičarenje, ali moram...
    Prioriteti:
    Prvo velika i mala nužda, ako ikako uspijem bez djeteta na koljenima koje za to vrijeme isprobava kako se pušta voda na kotliću. Ako ga spustim s koljena isprobava kako se maše četkom za wc po zraku .
    Drugo zubi, onda tuširanje... bolje rečeno pranje ključnih dijelova tijela na brzinu.
    Kosa kad i ako stignem, u repu se ne kuži da je masna - tih pol sata ja ne nađem češće od 1x tjedno, koliko god nekome to bilo čudno.

  30. #130
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ja mislim da su se cure samo malo nasalile da mene oraspoloze...

    pranje kose 1x tjedno je u biti normalno,ja pretjerivam pa ju perem svaki drugi dan ,a ako ne operem odmah izgleda masno jer sam ju tako "naucila"...

  31. #131
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme pa nemam ja para da vas sve pocastim sto idete samnom na kavu......sala-mala...HVALA VAM svima na tako lijepim rijecima i na ponudama za kavicu sto ovako ,sto na pp...zbilja ste sve od reda DIVNEEE...trenutno ste me bas raspolozile ...no ako odem sa svima vama na kavu bojim se da se nebi osjecala ugodno...ne zbog vas nego zbog sebe same...da ste sa mnom samo iz sazaljenja i bojim se da nebi uopce znala sto da pricam... (inace sam po prirodi dosta sramezljiva)...
    Dođi na rasprodaju pa ćeš upoznati Rode u radno/zafrkantskoj atmosferi, a nećeš potošiti puno na kavu

  32. #132
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    pranje kose 1x tjedno je u biti normalno,ja pretjerivam pa ju perem svaki drugi dan ,a ako ne operem odmah izgleda masno jer sam ju tako "naucila"...
    Eto vidiš, "dotjeruješ" se zapravo više od mnogih od nas, a misliš da nisi "dotjerana".

  33. #133
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Bubilo, znam ja što su mala djeca, ali kako je tebi normalno da se stigneš otuširati i da ne smrdiš, tako se meni podrazumijeva i da operem kosu. To mi spada pod osobnu higijenu.
    Ako bedinam bolesnu djecu, onda mogu biti i pobljucana i raščupana,
    no u normalnim uvjetima uvijek mogu pronaći pet minuta za to.
    I da, vidi se da je masna i kada je u repu.
    Nemoj se ljutiti, to je uvijek samo moje mišljenje.
    Neću više oftopičariti...

  34. #134
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Eto vidiš, "dotjeruješ" se zapravo više od mnogih od nas, a misliš da nisi "dotjerana".
    ooo to sto perem kosu svaki drug dan ne znaci da nemam punoooo nedostataka...
    imam puno previse kila nego sto sam prije imala (to mi jedan od najvecih boljki) ,zubi su mi u komi a imam fobiju od zubara,iako brinem o higijeni lice mi je ko pubertetliji nekoj pristici nikako da odu...
    te tri stvari me cine JAKO nezadovoljnom uza sve ostalo....

  35. #135
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    ooo to sto perem kosu svaki drug dan ne znaci da nemam punoooo nedostataka...
    imam puno previse kila nego sto sam prije imala (to mi jedan od najvecih boljki) ,zubi su mi u komi a imam fobiju od zubara,iako brinem o higijeni lice mi je ko pubertetliji nekoj pristici nikako da odu...
    te tri stvari me cine JAKO nezadovoljnom uza sve ostalo....
    Kile i prištiće ćeš riješiti, za to imaš vremena, ali zube kremi popraviti odmah, dok si još na vremenu.
    Ako ti počnu propadati, više nema natrag.
    Posljednje uređivanje od piplica : 21.02.2012. at 15:48

  36. #136
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ali lidać2, to se sve da sredit

  37. #137
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku

    I neka mi nitko ne zamjeriti na ovom komentaru; okej mi je trenirka, tenisice, ruksak, prirodni look bez šminke, konjski rep,
    ali masna kosa mi nikako nije okej, mala djeca nisu nikakva izlika, operite je.
    "Ante šala, šala..."
    Mislim da je lidać2 skontala kao i ostale curke da je ovo bila sprdnja...

  38. #138
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, kakvo oftopičarenje, ali moram...
    Prioriteti:
    Prvo velika i mala nužda, ako ikako uspijem bez djeteta na koljenima koje za to vrijeme isprobava kako se pušta voda na kotliću. Ako ga spustim s koljena isprobava kako se maše četkom za wc po zraku .
    Drugo zubi, onda tuširanje... bolje rečeno pranje ključnih dijelova tijela na brzinu.
    Kosa kad i ako stignem, u repu se ne kuži da je masna - tih pol sata ja ne nađem češće od 1x tjedno, koliko god nekome to bilo čudno.
    ja isto 1 na tjedan
    i slažem se sa tvojim rasporedom prioriteta

  39. #139
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ček ček, moram i ja malo offtopic...jednostavno ne mogu vjerovati da većina vas koja je pisala na ovom topicu jednostavno nikada ne stavlja ni zrno šminke, hoda 24 sata u širokim trenirkama, ne farba kosu čak štoviše jedva da ju stigne oprati...zafrkavate...a kada idete na posao?
    A pranje kose kada klinci zaspu? a....a...

  40. #140
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Oftopičarenje, nema šta...
    Ja moje dijete uspavljujem svaki dan po sat vremena, između 22 i 23, ja ležim on sisa ili pjeva, priča... nikad ne zaspi prije i nikako drugačije (nećemo u to sad i ovdje ) .
    Od 23.00 do 00.30 radim kućanske poslove, kuham za sutra, perem zube, ključne dijelove tijela i sl.
    Ustajem u 7.15, u 7.45 idem od doma (od 30 minuta 22 otpada na nasisavanje i uspavljivanje djeteta koje se trzne čim se maknem s kreveta, preostalih 8 min na spremanje na posao).
    Dođem doma oko 18h... jedemo, igramo se, kupam dijete... nema pranja kose .

    Na posao idem bez šminke. Kad imam prezentaciju ili sastanak s klijentom, ponesem puder i maskaru pa se šminkam na poslu . Ostala šminka mi se u međuvremenu usmrdila.
    Dok smo na nacicavanju, i takvom uspavljivanju - prioriteti nikad neće promijeniti raspored.

  41. #141
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Ček ček, moram i ja malo offtopic...jednostavno ne mogu vjerovati da većina vas koja je pisala na ovom topicu jednostavno nikada ne stavlja ni zrno šminke, hoda 24 sata u širokim trenirkama, ne farba kosu čak štoviše jedva da ju stigne oprati...zafrkavate...a kada idete na posao?
    A pranje kose kada klinci zaspu? a....a...
    mi ne idemo van iz naših pećina i stalno smo na forumu gdje nas nitko ne vidi

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    ovo mi je najbolje!

    vidi se da ne poznaš nikoga s foruma.... jer da poznaš, ne bi ovako nešto napisala
    lol

  43. #143
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Ček ček, moram i ja malo offtopic...jednostavno ne mogu vjerovati da većina vas koja je pisala na ovom topicu jednostavno nikada ne stavlja ni zrno šminke, hoda 24 sata u širokim trenirkama, ne farba kosu čak štoviše jedva da ju stigne oprati...zafrkavate...a kada idete na posao?
    A pranje kose kada klinci zaspu? a....a...
    Sminka - nula bodova. Farbanje kose - nula bodova. No perem se, moram priznati. I trenirke nosim u teretanu.

    Hoce netko na kavu? Jedino je malo daleko.

  44. #144
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    zapravo... totalno sam ogrezla u oftopičarenje... da je meni toliko stalo ja bi našla vremena da perem kosu češće, šminkam se, idem frizeru... da je meni stalo. Ali nije... i kao što netko ima u potpisu - tko hoće - nađe načina, tko neće - nađe izgovor - ja imam sto izgovora za neuređivanje iznad nivoa osobne higijene. I jasno, nekome sa strane to uvijek može izgledati "malo dijete, ali ipak to je pola sata..."

    Recimo, lidac kaze da ne zna kad bi u tjednu uzela pol sata sata za sebe, ali uspije naci vremena da opere kosu češće - jer joj je bitniji osjećaj čiste kose nego pol sata hodanja negdje sama - to je vjerojatno njezinih pol sata za nju, a mi joj svi govorimo idi van, hodaj .

  45. #145
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    lidać, o svemu ste pisali, a sad ono bitno. Kakav vam je seksualni život? Ne, nemoj meni odgovoriti, odgovori sebi. Da li je to na redovnom programu ili samo svake prestupne? I mala djeca nisu izlika. Ako partneri žele, uvijek nađu vrijeme i mjesto. Pa makar na mašini u kupaoni. Ili u 3 noću nakon što beba zaspi poslije 5. buđenja.

    Uvijek sam imala vremena za WC, pranje kose, a bogme i sex. Za čišćenje i peglanje nikad nemam vremena, ali takvi su moji pioriteti.

    Ne trebaju mi prijateljice, muž mi je najbolji prijatelj i kad je doma uvijek smo skupa. Imam poznanice, ali savršeno je lijepo ići na kavu s djecom. Dok to žele.

  46. #146
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    bome ja se svako jutro umijem, operem zube, vežem kosu i stavim malo sjenila i maskare. Makar ne izašla taj dan iz kuće.

  47. #147
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Ček ček, moram i ja malo offtopic...jednostavno ne mogu vjerovati da većina vas koja je pisala na ovom topicu jednostavno nikada ne stavlja ni zrno šminke, hoda 24 sata u širokim trenirkama, ne farba kosu čak štoviše jedva da ju stigne oprati...zafrkavate...a kada idete na posao?
    A pranje kose kada klinci zaspu? a....a...
    nisam sminku stavila na sebe valjda jos od srednje skole...ni tada nisam bila bas nesto luda za lickanjem lica a sada pogotovo...
    bitno mi je da sam oprane kose,opranih zuba i redovito depilirana ...kosu ne farabam jer nemam nista protiv boje svoje kose a i farbanje samo mjesecni trosak...
    u trenirkama takoder sam stalno jer nema se potrebe forsirati u kuci sa utegnutim trapericama ili sl.
    i da nisam spomenula da sam potpuno obicna mama cak ni jedne cipele nemam,jer ja ih NE nosim,vjecito sam u tenisicama i zato ih kupujem svakih 2-3mj...
    (sva sreca sto u zadnjih par godina nisam bila pozvana na neku svadbu i sl.svecano dogadanje jer neznam sto bi obukla)...

    beti3- sexualni zivot nam je jedno duze vrijem bio u komi (mojoj krivnjom)...jednostavno nisam imala volju i zelju...
    mm ispocetka to nikako nije odg.no priviknuo se (jos dok nije izlazio)...a sada zadnjih par mj.mogu rec da se po tome pitanju vise nego popravilo:..

    Nego cure ja sam ovo popodne malo razmisljala cak i mm spomenula ovo nase kao grupno ispijanje kave sto mi je na sve to rekao "pa daj idi"
    pa ako zelite mogle bi nesto organizirati recimo u nedjelju popodne oko 4h?... ,tada mogu i bez klinaca...

  48. #148
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Da sam bliže, ja bi se prva prijavila za kavu u nedjelju i iz gušta bi se našla s tobom. Ali nažalost, to mi je neizvedivo. Uopće ne sumnjam da ćete se skupiti i super provesti

  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    To što ponekad želiš odmak od djece to j normalno,ali imaš ih i kome ostaviti,mužu,i otići u drugu sobu leći,spavati.žmiriti,bilo što...
    A,to što si SAMO MAMA,ja sam ponosna što sam mama i to mi je jako važno,i uvijek bih prije birala biti majka,pa onda sve ostalo,iako se sve može paralelno,ali to su osobne odluke.

  50. #150
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubilo, znam ja što su mala djeca, ali kako je tebi normalno da se stigneš otuširati i da ne smrdiš, tako se meni podrazumijeva i da operem kosu. To mi spada pod osobnu higijenu.
    Ako bedinam bolesnu djecu, onda mogu biti i pobljucana i raščupana,
    no u normalnim uvjetima uvijek mogu pronaći pet minuta za to.
    I da, vidi se da je masna i kada je u repu.
    Nemoj se ljutiti, to je uvijek samo moje mišljenje.
    Neću više oftopičariti...
    još nikad nisam vidio da se netko toliko hvali s pranjem kose.

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •