Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 250

Tema: Merkur

  1. #201
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Da li netko može ako zna napisati nešto više o doktoru Valetiću. Kakav je na pregledima, da li je otvoren za pitanja? Isto me zanima da li radi ultrazvuk. Ja sam na Merkuru bila najzadovoljnija sa Dr. Zmijanac ali ona je otišla koliko znam u privatno rodilište.

  2. #202
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Meni je dr. Valetić bio u vizitama i o njemu imam samo najbolje mišljenje....jer uvijek mi je djelovao dobro raspoložen (a skoro svaki dan sam ga sretala), na sva je pitanja bio spreman odgovoriti, dosta je susretljiv tip osobe. To su barem moji dojmovi....sad ovu drugu stranu stvarno ne znam- nisam bila kod njega na pregledu, UZV ne znam da li radi (čini mi se da nisam pročitala njegovo ime tamo na vratima di se UZV radi :/ ).
    Sve ovo što sam ti rekla je na kraju krajeva stvar osobnog dojma
    Nadam se da sam ti barem malo pomogla

  3. #203
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    I jedino što imam za dodati je da sam se ja ponekad i čudila kako sestre mogu ostati ljubazne unatoč svakakvim ženama? Mislim, znam da im je to posao, ali iskreno- takvih žena ima da bih ja odavno pukla i izbrojala im se! Njima zato svaka čast. Ruku na srce- al nisu ni sve žene iste [/quote

    Ovdje se potpuno slažem s tobom, nismo ni sve žene iste, i to je živa istina!!!

    p.s. hvala za ispravak [/quote]

  4. #204

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Meni je dr. Valetić bio u vizitama i o njemu imam samo najbolje mišljenje....jer uvijek mi je djelovao dobro raspoložen (a skoro svaki dan sam ga sretala), na sva je pitanja bio spreman odgovoriti, dosta je susretljiv tip osobe. To su barem moji dojmovi....sad ovu drugu stranu stvarno ne znam- nisam bila kod njega na pregledu, UZV ne znam da li radi (čini mi se da nisam pročitala njegovo ime tamo na vratima di se UZV radi :/ ).
    Sve ovo što sam ti rekla je na kraju krajeva stvar osobnog dojma
    Nadam se da sam ti barem malo pomogla
    ninči i ja sam u 33.tjednu i planiram rodit u merkuru pa eto... možda podijelimo sobu

  5. #205
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Kristina, nema na čemu!

    Iva, tko zna, možda se stvarno sretnemo

  6. #206

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na granici...
    Postovi
    36

    Početno

    [quote="Eci"]Već sam ishvalila Merkur, pa se neću ponavljati. Samo bih dodala da doživljaj poroda, bolnice i osoblja jako ovisi o svakom pojedincu , njegovim očekivanjima, a i o stanju taj dan u bolnici.
    Kad idem roditi znam da ne idem u hotel i ne očekujem da se osoblje odnosi prema meni kao prema kraljici. Svi prema kojima sam bila ljubazna, bili su ljubazni i prema meni. Sve što sam ljubazno zamolila sam dobila. A vidjela sam par žena koje nisu htjele surađivati, bile su bezobrazne i očekivale su da ih se dvori. Naravno da se i osoblje drugačije ponašalo prema njima.

    ¸i ja ovo potpisujem! Rodila sam prije 4,5 mjeseca u Merkuru,cijelu trudnoću vodila tamo kod dr. Valetića. Iako nije bio prisutan na porodu,telefonski se čuo sa dežurnim liječnicima i samnom. Svaka pohvala dr.Valetiću,ekipi u koju sam upala za porod( dr.Zmijanac,dr.Kovačević,pa druga ekipa dr.Balenović,dr.Duić,dr.Žigmund.) POsebna pohvala primalji Izabeli koja je jedno veliko srce( ruku sam joj skoro potrgala dok sam je stiskala kod bušenja vodenjaka,isto tako i dr.Duiću). Nikad neću zaboraviti njene riječi kad sam rodila Doriana: " Evo ga,evo glavice...a bem ti znaš,sa figom izlaziš van,a dosad si nas dobro namučio! Ti ćeš biti prava mustra". Isto tako sestra Zorica je bila mrak(čula sam samo ružno o njoj, a ona je fakat bila super). Čak su mi i muža pustili bez tečaja na porod,cijelo vrijeme smo se zezali sa cijelom ekipom( dobro kod jačih bolova mi nije više bilo do šale)Soba ok,sestre za djecu kako koja, negdje sam pročitala da su ove kaj nose jelo bile nadrkane ak nisi pojeo u roku u kojem su one to zamislile( a fakat brzo dolaze po pladnjeve),makar je beba baš tad(napokon) jela,to sam i ja doživjela. Ostalo ok,u biti ak si ljubazan,u većini slučajeva i oni su ljubazni prema tebi. Jedino ako naletiš na PMS( i muški i ženski),onda jbg nisi imao sreće.

  7. #207

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na granici...
    Postovi
    36

    Početno

    [b]
    Citiraj Cathy prvotno napisa
    Da li netko može ako zna napisati nešto više o doktoru Valetiću. Kakav je na pregledima, da li je otvoren za pitanja? Isto me zanima da li radi ultrazvuk. Ja sam na Merkuru bila najzadovoljnija sa Dr. Zmijanac ali ona je otišla koliko znam u privatno rodilište.
    Cathy,dr. Valetić ti je super. Mi smo se od samog početka moje trudnoće borili sa svakakvim bakterijama u urinu i skoro sam cijelu trudnoću bila na antibioticima. To što imam živo i zdravo dijete mogu zahvaliti najviše njemu. Istina je da je dr. Valetić dosta direktan i kaže šta misli,ja sam nekad izlazila u suzama iz ambulante kad mi je nabrojao mogućnosti problema s bebom nakon poroda(ako uopće i izguramo do kraja),al hvala Bogu sve je prošlo super,beba napreduje i više neg za svoju dob,on je jedan poseban čovjek,posjetio me u sobi par puta nakon poroda,savjetovao me i rekao da ga potražim svaki put kad trebam neki savjet. Ako si kod njega,samo nastavi,nećeš požaliti.[/i]

  8. #208
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni su sestre hranilice bile mrak. bas su dobre. a i hrana mi je bila fina

    duic je taj koji mi se zamjerio, sad si me sjetila. zorica mi je bila simpa jer stalno nes kenja, meni je dala jezikovu juhu zbog kilaze, ali nisam ju shvacala ozbiljno pa mi je bila simpa. volim te nadrkanovice, slatki su mi.

    bile su jos 2 sestre koje su mi se zamjerile, mislim da su obje glavne.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na granici...
    Postovi
    36

    Početno

    meni je fora bio dr.Kovačević koji mi je upao u boks( a mene bolilooo) i puta:" Jesi gladna???? Da naručim pizzu? E NEMOŽE "

    hm kaj im nije preveč tih pica na dan. :?

  10. #210
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    duic je taj koji mi se zamjerio
    Zašto ti se Duić zamjerio? Mene je on operirao (u 6.mjesecu trudnoće tumor na jajniku) i taj je posao odradio vrhunski! Svaka mu čast! Dolazio me je redovno poslije toga posjetiti na intenzivnu i pitati kako se osjećam...sve mi je on određivao terapije....čak mi niti čepić nisu smjeli dati bez da njega pitaju A MMa je tek on smirio (ovaj je bio uspaničen da je to strašno!)...i kada je pitao Duića kako je prošla operacija, ovaj ga uveo u kancelariju, posjeo ga i prvo mu ozbiljno objasnio da je sve dobro prošlo i da će sve biti OK, a onda (valjda kad je čovjek vidio kako se ovaj uzdrhtao) počeo se šaliti i ja sam prvi put nakon par dana vidjela svog dragog kako mi ulazi nasmijan u sobu.

    A od četvrtog mjeseca trudnoće do današnjeg dana sam kod njega na pregledu i ultrazvuku- svaka 3 tjedna....i ono što pričaju da je grub pri pregledima, ja iskreno nisam primjetila :/ Istina je da ne priča baš puno, ali ja se ne ustručavam išta ga pitati. I sve mi lijepo odgovori i obavezno ubaci i koji zez

    To je samo moje iskustvo i žao mi je što se tebi zamjerio

  11. #211
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja mislim da je to bio duic, sad vise nisam sigurna, davno je to bilo

    ma on mi je drzao jezikovu juhu kad sam isla prosetati oko bolnice (?! ko da sam u zatvoru), a "drukale" su me te 2 glavne sestre. ko da sam neki klinac u vrticu, mislim bas su mi digli zivac.

    duic (ako je to on) mi je busio vodenjak (bez pitanja) dok sam ja umirala od bolova pod dripom, i nije bas bio jako njezan, kao da mi se htio osvetiti za to sto sam "bjezala" iz bolnice.

    ne znam, meni se to cini kao neke djecje igre i jako neprofesionalno, ali sta ces, ne.

    kovacevic mi je bio na porodu (ako je to onaj mladi) i on mi je bio ok, zasio me, skroz je bio kul.

  12. #212
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ne liči mi čitanje bukvice na Duića On mi baš djeluje onako kao teška hladovina
    Mene tog bušenja vodenjaka iskreno strah (nadam se da mi neće trebati) Jer većina žena kaže da boli

    Koje si ti godine bila u bolnici? Ja sam ga iskreno vidjela jedino kad bi mi došao u sobu....jer je uvijek bio ili u operacijskoj sali, ili su ga drugi doktori zvali da pomogne oko nečega, ili je bio u drugoj bolnici na intervenciji, ili je bio u ambulanti na UZV-u, ili na nekom sastanku....uglavom, uvijek nešta u trku i žurbi I vječito ga je netko (bilo doktor, bilo sestre) ganjao po hodnicima jer su ga hitno trebali. I sad kad sam bila na UZV-u, on izletio da ode nešta hitno obaviti...a u tih pola sata što ga nije bilo tražili ga i dr.Valetić i dr.Roki. A meni malo smeta što kad god me gleda na UZV, neki doktor uđe da ga nešta pita A ja onako fino raskrečena na stolu.....

    Ali ako je dr. mršav, crn, proćelav i sa mladežom na licu, onda je to bio Duić

  13. #213
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam bila u sedmom 2006. ne znam, sjecam se da ima neki pigment na kosi, jedan pramen druge boje koliko me pamcenje sluzi.

    ma opce ne mora biti da je to on.

    meni se ne svida ta njihova (opcenito u bolnicama, u petrovoj isto) "furka" ko da smo mi neke ovcice. ne samo doktori, primjetila sam i kod sestara. kao, oni su "very important persons". zato i necu ici ponovo u bolnicu, vise volim kad se netko odnosi prema meni s postovanjem, a ne kao da sam maloumni zatvorenik djecjeg doma.

    najbolji su mi ovi djelatnici kao npr. cistacice ili hranilice, oni su mi najnormalniji, nemaju te ego tripove.

  14. #214
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Duić nema sjedi pramen Ima ga dr. Roki, pa pretpostavljam da si s njim imala te neugodne situacije Ja ga znam samo sa hodnika (uvijek se čini simpatičan), ali mnoge žene koje su imale s njim iskustva su pričale da je dobar. A to kao i svaki čovjek- nekome dobar, nekome ne. Žao mi je jedino zbog tvog razočaranja

  15. #215
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    cure,koja treba uskoro roditi u merkuru nek se jave.....

  16. #216

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    cure,koja treba uskoro roditi u merkuru nek se jave.....
    evo ja za 6 tjedana.. zašto?

  17. #217
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    I ja za manje-više 6 tjedana

  18. #218
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    pa mislila sam da se mozda vidimo gore....ali ja cu prije....

  19. #219
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Pa tko zna....mi malo ranije rodimo ili ti preneseš, ili kombinacija toga.... i vidimo se

  20. #220

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    6

    Početno

    ja imam užasno iskustvo s dr. valetićem, da smijem dočekla bi ga negdje u mraku i zatukla ga... imala sam 2 susreta s njim - prvi put kad sam u 6. tj prokrvarila on mi je radio pregled i kad sam pitala jel s bebom sve ok samo mi je bahato rekao da mi nemre ništa sada reći jer za 2 sata mogu iskrvariti - to je kao najnormalnija pojava i kaj ja sad radim paniku iz toga. ok, nije to bilo ništa strašno. ali drugi put, nakon što sam se u međuvremenu opredjelila za drugog doktora, prokrvarila sam opet i hitno došla u bolnicu. naletila sam na njega i pitala šta da radim, kome da se javim a on mi je odgovorio kako ja imam drugog doktora i jasno sam se izjasnila da nisam više njgov pacijent. ja ga sva očajna molim da mi kaže jel to opasno, kaj da radim u tom trenutku a o mi kaže: " ako vam ja sad kažem da je sve ok, a vi sutra pobacite i mene tužite novinama?! javite se negdje dolje." okrene se i ode. nek mi oproste sve žene ovdje kojima je on drag i prema kojim je bio ok, ali kakva bi to osoba rekla preplašenoj trudnici koja u takvom trenutku?? meni se o osobno gadi.

  21. #221

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno Filip

    evo ja se javljam na raport! Termin mi je 06.03.2008., rodilište Merkur! od prije 2 tjedna idem na preglede kod dr.Stasenko i moram priznati da je jako simpa i čini se sasvim OK.

  22. #222

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno Re: Filip

    Citiraj tince prvotno napisa
    evo ja se javljam na raport! Termin mi je 06.03.2008., rodilište Merkur! od prije 2 tjedna idem na preglede kod dr.Stasenko i moram priznati da je jako simpa i čini se sasvim OK.
    a kako si baš nju dobila na pregledima, gledala si baš kad ona radi ili slučajno? ja bi isto nju....

  23. #223
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Iva, tamo na vratima u Merkuru piše raspored doktora kad koji radi ultrazvuk, a kad koji radi u trudničkoj ambulanti. Možeš i nazvati Merkur pa pitati. I fino si odabereš kod kojeg bi doktora, dođeš taj dan kad on radi sa uputnicom i to je sva procedura.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    14

    Početno

    Meni je dr. Valetić vodio drugu polovicu trudnoće i baš se fino potrefilo da sam rodila u njegovom dežurstvu :D . Ne mogu reći apsolutno ništa loše, dapače, ful je objektivan i direktan i zadovoljna sam bila njegovim pristupom kako tijekom trudnoće tako i na porodu (a bome i na pregledu koji mjesec nakon poroda ). Moj bebač je rođen u svibnju 2007., sve super onda i sada, no koliko god je sve bilo super u trudnoći (za poželjet'), hvala Bogu, kad god sam ga pitala je l' sve OK odgovorio bi mi u stilu 'da za sada izgleda sve u redu, ali tek ćemo nakon poroda biti 100% sigurni' što, kad ste trudni (i osjetljiviji) može zvučati uznemirujuće, no zapravo je realan odgovor...
    Ali na porodu je ipak bitnija babica (tak bar ja razmišljam) i bila je fenomenalna. Mislim da se zvala Tonka, malo jača i vrlo simpatična sestra .
    Jedino što me tamo frustriralo je čekanje da dođem na red za pregled , ja sam išla četvrtkom kad je njegova ambulanta, i bez obzira na naručeni termin znalo se dogoditi da odsjedim tamo 2-3 sata (nakon prvog puta sam furala sa sobom i lunch paket ). Ne znam je li tako i ostalim danima, ali nisu doktori za to krivi već loša organizacija posla .
    Uglavnom, za dr. Valetića.

    Za Ninči
    Mene tog bušenja vodenjaka iskreno strah (nadam se da mi neće trebati)
    Meni su ga prokinuli 2h nakon dolaska i stvarno nisam osjetila nikakvu bol, čak ne niti nelagodu; babica je držala nekakvu zdjelu ispod i kad ga je dr.V. prokinuo voda je iscurila u mlazu, (kao iz pipe pod srednjim pritiskom). Ali držim fige da ti ne bu trebalo

  25. #225
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Hvala Suncice! I ja se nadam da mi neće trebati Ali utješno je znati da ne mora boljeti baš jako

    Nego, što se tiče tog naručivanja na pregled....oni to samo upišu 12 sati (svima valjda isto), ali se ide po principu "ko prvi djevojci, njegova djevojka" Tj., idu po redu kako su koju uputnicu primili. Znam to jer sam skoro svaki put išla sa dragim kad on ide na posao, pa bih u 7 i 30 već bila tamo, predala uputnicu i onda čekala da počnu raditi (rade tek od 9 )...i svaki put kad su počeli raditi ja sam bila prva na redu :D (istina da sam se do 9 opet načekala, ali šta ćeš Bar sam mogla švrljati po bolnici i doći malo prije 9 u onu gužvu )

    Što se tiče te babice Tonke....svi je spominju i obožavaju....i ja se mislim- radi li ona inače i gore na ginekologiji2....jer je jedna sestra stvarno bila savršena cijelo vrijeme mog boravka tamo! Ja sam rekla da bih je i kući vodila A onog dana kad ću otići kući sam saznala da je i babica.....jer je jedna cura u mojoj sobi trebala roditi u 6. mjesecu jer joj se beba prestala razvijati i ta je sestra-babica stalno bila uz nju i pomagala joj i vodila je kroz sve šta treba raditi....tada su nam i rekli da je ta sestra ustvari babica. Ali ja sam čak i uvjerena da se ova sestra zvala Slavica :/ Mada Tonka- Slavica, meni to isto dođe

  26. #226
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mene busenje vodenjaka uopce nije bolilo, cak mi je donijelo i trenutno olaksanje. samo sam osjetila kako mi topla voda curi, a izgleda da mi je to zaustavilo trud na kojih minutu dvije pa sam uspjela malo doci k sebi.

    pitanje je jedino, koliko je potrebno busenje vodenjaka, jel. to je jos jedna od nepotrebnih stvari koja se radi rutinski, kao i brijanje, klizma, drip i slicne gadosti.

  27. #227

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno Re: Filip

    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    Citiraj tince prvotno napisa
    evo ja se javljam na raport! Termin mi je 06.03.2008., rodilište Merkur! od prije 2 tjedna idem na preglede kod dr.Stasenko i moram priznati da je jako simpa i čini se sasvim OK.
    a kako si baš nju dobila na pregledima, gledala si baš kad ona radi ili slučajno? ja bi isto nju....
    Bok Iva,

    ma nije ti to neka posebna procedura. Jednostavno sam došla jedan petak s uputnicom na običan pregled i eto dr.Stasenko! Naravno, raspitala sam se kad ona radi - dežurna je u trudničkoj utorkom i petkom. Dođem oko 8 ujutro, onda mi sestre izmjere tlak, težinu, provjere urin i naprave CTG i onda čekaš...Dr.Stasenko počinje primati od 10h pa sam obično gotova oko pola 11. Još kad bih nekak mogla naštimati da rodim baš kad je ona dežurna...

  28. #228

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno Re: Filip

    Citiraj tince prvotno napisa
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    Citiraj tince prvotno napisa
    evo ja se javljam na raport! Termin mi je 06.03.2008., rodilište Merkur! od prije 2 tjedna idem na preglede kod dr.Stasenko i moram priznati da je jako simpa i čini se sasvim OK.
    a kako si baš nju dobila na pregledima, gledala si baš kad ona radi ili slučajno? ja bi isto nju....
    Bok Iva,

    ma nije ti to neka posebna procedura. Jednostavno sam došla jedan petak s uputnicom na običan pregled i eto dr.Stasenko! Naravno, raspitala sam se kad ona radi - dežurna je u trudničkoj utorkom i petkom. Dođem oko 8 ujutro, onda mi sestre izmjere tlak, težinu, provjere urin i naprave CTG i onda čekaš...Dr.Stasenko počinje primati od 10h pa sam obično gotova oko pola 11. Još kad bih nekak mogla naštimati da rodim baš kad je ona dežurna...
    hvala na info tinci!!!! mene je jako strah poroda jer mi je prvi put i zaista se nadam da ću i ja dobit nekog doktora koji će ponajprije biti ljudsko biće i podrška kad mi bude najbolnije.... i ja bi stasenko al tko zna kad će moj Filip htjet izaći i da li ćemo pogodit njenu smjenu!

  29. #229
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    iva, ne brini se oko poroda. moj savjet je da racunas prvo na sebe i svoje tijelo kao savrseno kompetentno donesti na svijet tvoju bebu.

    kod doktora ovisi i kakav im je dan, pa mozes imati i grozno iskustvo s nekim o kom si cula samo najbolje. nije to nis tak strasno. odi u bolnicu kad ti trudovi postanu cesci, ne daj nikakve posebne intervencije (drip i slicno), i bit ce sve ok.

  30. #230
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    meni je termin u cetvrtak 28....i rekao je dr.ako se ne porodim do cetvrtka da odem u merkur na kontrolu u cetvrtak....a rekao je da mogu i u srijedu...e sad,dr.Stasenko radi u petak pa bi htjela kod nje u ambulantu,a svi me pak tjeraju da odem ranije.......sto cu ranije tamo,jedino ako ne rodim prije petka...

  31. #231

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    evo mi smo dobili uputnicu da za 2 tjedna napravimo pregled + ctg u merkuru!!

    cure znate li možda kad je najbolje doć u trud.ambulantu i ostavit papire... znam da doktori dolaze tek nakon vizita poslije 9...

    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?

    i kako izgleda pregled..prvo uzv,pa vaginalni pa ctg ili? i koliko dugo ću bit na tom ctg-u? da uzmem nešto za čitat?

    sorry kaj sam vas zatrpala pitanjima

  32. #232
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    evo ja bila danas.....
    dosla u 8,predala uputnicu i trudnicku....zacas me zvala sestra da dam urin,izvagala me i izmjerila tlak....cekala jedno 20 minuta ,nazalost dr.Stasenko je danas bila iz dezurne tako da me je primio neki mladi novi doktor Kulaš.....kad mi je radio amnioskopiju malo je bolilo jer nisam jako otvorena ali mi je uspio pogledati plodnu vodu....dr.je dosta ugodan,lijepo objasni,sta me je interesiralo sam pitala i bio je zbilja pristupacan...pon. znam da je dr.ROKI,A ZA SRI. I CET. zbilja nisam zapamtila doktore....ako se sjetim javim....

  33. #233

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    evo ja bila danas.....
    dosla u 8,predala uputnicu i trudnicku....zacas me zvala sestra da dam urin,izvagala me i izmjerila tlak....cekala jedno 20 minuta ,nazalost dr.Stasenko je danas bila iz dezurne tako da me je primio neki mladi novi doktor Kulaš.....kad mi je radio amnioskopiju malo je bolilo jer nisam jako otvorena ali mi je uspio pogledati plodnu vodu....dr.je dosta ugodan,lijepo objasni,sta me je interesiralo sam pitala i bio je zbilja pristupacan...pon. znam da je dr.ROKI,A ZA SRI. I CET. zbilja nisam zapamtila doktore....ako se sjetim javim....
    draga kad ideš opet tamo na kontrolu? ja ti držim fige da rodiš čim prije tako da ne moraš svaki dan ići u bolnicu na kontrole

    ajde ako ti nije teško kad ćeš ići idući put pogledaj tko je u ambulanti srijedom i četvtkom....

    kako ti se čini osoblje, jesu li ljubazni?

  34. #234
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    idem u nedjelu,ali gore u rodiliste....usput mi je pa ti pogledam,ako ti nije dugo cekat....valjda ne radi ambulanta nedjeljom....

  35. #235

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    idem u nedjelu,ali gore u rodiliste....usput mi je pa ti pogledam,ako ti nije dugo cekat....valjda ne radi ambulanta nedjeljom....
    pogledaj ako se sjetiš... ja imam pregled tek za 2 tjedna

  36. #236
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?
    Mislim da sam vidjela da je četvrtkom u trudničkoj dr. Leder. A za srijedu stvarno ne znam

    Inače, cure, u kojem tjednu trudnoće ste krenule u trudničku? Ja ne bih baš prerano, jer je stvarno naporno ići tamo svakih dan-dva

  37. #237

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?
    Mislim da sam vidjela da je četvrtkom u trudničkoj dr. Leder. A za srijedu stvarno ne znam

    Inače, cure, u kojem tjednu trudnoće ste krenule u trudničku? Ja ne bih baš prerano, jer je stvarno naporno ići tamo svakih dan-dva
    hvala na info... za tog Ledera baš i nisam čula, ima li tko iskustva s njim?

    ja sam ti dobila uputnicu da s 37 tjedana odem na prvi pregled u bolnicu... a svaki drugi dan ideš samo ako ti je termin jako blizu ili ako prođe... mislim da ako termin prođe,da moraš svaki dan na pregled al nemoj me držat za riječ.... :?

  38. #238
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Leder je pomagao Duiću kad je mene operirao (navodno jer sam bila u 6.mj.trudnoće, a Leder je super za carski rez). I čula sam od puno cura da ga hvale, ali ovo je bilo jedino moje iskustvo s njim (pri kojem ga nisam ni vidjela )

    A ne znam to za trudničku. Mnoge su mi cure rekle da ne krećem prerano, ali iskreno- ne znam više zašto točno :/ Moja je kuma krenula 2 tjedna prije termina u tu trudničku ambulantu, pa je svaki drugi dan morala biti tamo na pregledu. I to mi je malo prečesto Ali kontam si-ona je rodila u Brodu, pa je možda ovdje nešta drugačije :/

  39. #239
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam isla svaki drugi dan na pregled i ctg (kad mi je prosao termin) i hospitaliziralo me 10 dana nakon termina, sto ce reci sa 41+3. takva je navodno politika u merkuru. mislim da u petrovoj recimo hospitaliziraju sa tocno 41 tjedan, u merkuru ti "daju" 3 dana "extra"

  40. #240
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    pročitah samo zadnjih par postova ali eto da podijelim s vama!
    rodila na ljeto u Merkuru, carski, kod dr. Ledera!
    sve što imam za reć su riječi hvale!
    došla sa svojim trudovima, 41 tjedan, od 37 išla na kontrole isključivo kod dr. Ledera!
    uz cijelonoćne trudove, beba se ne spušta i dr. Leder, iako mu je debelo zgotovila šihta, ostaje uz mene i odlučujemo se za carski!
    za par minuta moju srećicu su pokazali tati!
    bila je zamotana u pupčanu vrpcu i carski je zaista bio jedino riješenje!
    rez je super, doktor super, sestre kako koja, uglavnom dobre, rooming funkcionira...
    ako imate još kakvo pitanje...

  41. #241
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?
    Mislim da sam vidjela da je četvrtkom u trudničkoj dr. Leder. A za srijedu stvarno ne znam

    Inače, cure, u kojem tjednu trudnoće ste krenule u trudničku? Ja ne bih baš prerano, jer je stvarno naporno ići tamo svakih dan-dva
    hvala na info... za tog Ledera baš i nisam čula, ima li tko iskustva s njim?

    ja sam ti dobila uputnicu da s 37 tjedana odem na prvi pregled u bolnicu... a svaki drugi dan ideš samo ako ti je termin jako blizu ili ako prođe... mislim da ako termin prođe,da moraš svaki dan na pregled al nemoj me držat za riječ.... :?
    skroz su ti promijenili smjene.na jednim vratima pise jedno ,a na drugima drugo...ja sam sad u utorak tamo kod podgajskog....a stasenko je po novom u cetvrtak tamo....u petak je roki i zovko....
    taj zovko je bio i danas ,totalno nezainteresiran tip...na kraju me pregledao neki drugi nisam vidjela plocicu s imenom,a potpis mu je necitljiv,on je ok....sestra koja me primila je bila super....

  42. #242

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    znači stasenko je četvrtkom? super to mi još bolje odgovara....

  43. #243
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    [quote="filip"][quote="iva1602"]
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?
    skroz su ti promijenili smjene.na jednim vratima pise jedno ,a na drugima drugo...ja sam sad u utorak tamo kod podgajskog....a stasenko je po novom u cetvrtak tamo....u petak je roki i zovko....
    Ti govoriš o smjenama u trudničkoj ambulanti ili o smjenama kad koji doktor radi UZV? :/ Čini mi se da govoriš o ovim drugim smjenama, jer baš kad sam ja ležala u bolnici točno taj navedeni raspored je bio za UZV. A od toga je prošlo već 4+ mjeseci. Dakle, ako se i mijenjao taj raspored, nije se nedavno promijenio, nego je takav već duuuuugo. A normalno da na svakim vratima piše drugi raspored- na trudničkoj je jedan raspored, a na UZV je drugi raspored. Još si zaboravila srijedu- tada je dr. Duić na UZV-u.

    A kako je Iva pitala za trudničku ambulantu, ostaje ono da četvrtkom radi dr. Leder, a petkom nemam pojma tko.

  44. #244

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    [quote="Ninči"][quote="filip"]
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj iva1602 prvotno napisa
    i zna li možda koja od vas koji je doktor u trudničkoj srijedom i četvrtkom?
    skroz su ti promijenili smjene.na jednim vratima pise jedno ,a na drugima drugo...ja sam sad u utorak tamo kod podgajskog....a stasenko je po novom u cetvrtak tamo....u petak je roki i zovko....
    Ti govoriš o smjenama u trudničkoj ambulanti ili o smjenama kad koji doktor radi UZV? :/ Čini mi se da govoriš o ovim drugim smjenama, jer baš kad sam ja ležala u bolnici točno taj navedeni raspored je bio za UZV. A od toga je prošlo već 4+ mjeseci. Dakle, ako se i mijenjao taj raspored, nije se nedavno promijenio, nego je takav već duuuuugo. A normalno da na svakim vratima piše drugi raspored- na trudničkoj je jedan raspored, a na UZV je drugi raspored. Još si zaboravila srijedu- tada je dr. Duić na
    UZV-u.

    A kako je Iva pitala za trudničku ambulantu, ostaje ono da četvrtkom radi dr. Leder, a petkom nemam pojma tko.
    je je pitala sam za trudničku... moram obavit pregled i ctg,tak mi piše na uputnici ... kaj to znači da ću opet neki drugi dan morat dolazit na uzv, ili ću sad ići kod jednog doktora na pregled, a kod drugog na uzv?

    ajmmee sva sam izgubljena... to je valjda normalno kad se termin opako bliži

  45. #245
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    ne,na papiru pise popis kako doktori rade u trudniskoj ambulanti kako koji dan....s tim da kad udes u cekaonu na onim vratima je skroz drugi raspored,znam jer takav nije bio u petak tamo...
    a na onim vratima gdje se obavljaju pregledi je ostao onaj drugi....uzv je prije bio kakti utorkom kad je radila dr.Stasenko,a po novom nisam vidjela koji dan je uzv ali sam vidjela da nje vise utorkom nema..

  46. #246

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Ja sam bila u petak na pregledu u Merkuru, pisalo je da radi doktorica Stasenko a pregledao me neki mladji doktor. Sada sam u 36 tjednu i prvi put sam tamo isla, prije sam preglede obavljala privatno.
    Sad me zanima, bila sam na ctg-u, izmjerili su mi tlak i bila sam na pregledu ali nisam bila na ultrazvuku niti ga je tko spominjao, pa kak sad to ide.. moram dolaziti svaki tjedan od sada pa ce me valjda poslati na ultrazvuk :?

  47. #247

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj Cathy_1 prvotno napisa
    Ja sam bila u petak na pregledu u Merkuru, pisalo je da radi doktorica Stasenko a pregledao me neki mladji doktor. Sada sam u 36 tjednu i prvi put sam tamo isla, prije sam preglede obavljala privatno.
    Sad me zanima, bila sam na ctg-u, izmjerili su mi tlak i bila sam na pregledu ali nisam bila na ultrazvuku niti ga je tko spominjao, pa kak sad to ide.. moram dolaziti svaki tjedan od sada pa ce me valjda poslati na ultrazvuk :?
    e to i mene zanima... ovo za uzv...

    cathy koliko dugo si bila na tom ctg-u? znači i ja ću uskoro svaki tjedan u merkur...a joooj .

    eto možda se vidimo u rodilištu

  48. #248
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    A nemam pojma onda :/ Ja sad u srijedu idem u Merkur, i naručena sam na uzv kod Duića. Valjda se onda i to nije promjenilo, jer ja baš i ne mogu birati doktora ili da je svejedno kod kojeg dospijem :/

    Vidjet ću onda u srijedu pa javim ako bude još trebao taj raspored Pitat ću ako ništa drugo, jer i mene zanima pošto mi je ovo zadnji pregled i uskoro me čekaju odlasci u trudničku.

  49. #249
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj Cathy_1 prvotno napisa
    Ja sam bila u petak na pregledu u Merkuru, pisalo je da radi doktorica Stasenko a pregledao me neki mladji doktor. Sada sam u 36 tjednu i prvi put sam tamo isla, prije sam preglede obavljala privatno.
    Sad me zanima, bila sam na ctg-u, izmjerili su mi tlak i bila sam na pregledu ali nisam bila na ultrazvuku niti ga je tko spominjao, pa kak sad to ide.. moram dolaziti svaki tjedan od sada pa ce me valjda poslati na ultrazvuk :?

    mozda smo se i vidjele u petak....

  50. #250
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    sad sam zvala merkur da pitam tko je na kraju sutra dezura i rekli Stasenko.....rekli su da oni imaju takav raspored kod sebe,ko ce sad znati.....da je bar ona,neznam koliko e me jos htjeti drzati tako na kontrolama posto sam presla termin....vec mi i pregledi postaju prebolni....voljela bih ako ce me inducirati da to bude dr.Stasenko jer mi je vec dosta muskih *mesara*....

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •