Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Djecak 1.5 god.progutao baterijicu

  1. #1

    Početno Djecak 1.5 god.progutao baterijicu

    Dragi svi.
    Imam problem,sin mi je progutao malu baterijicu koja inace ide u rucni sat,,i odmah smo otisli u bolnicu gdje smo radili rengen i baterijica vidjena u crijevima nekakvih 20ak minuta od gutanja iste, s tim da je ona u crijevima pustili su nas doma i rekli da ce on to pokakiti,naime proslo je vec 5 dana i tri stolice a baterijica nije izasla,, pa smo isli ponovo u bolnicu i opet radili rengen i ta baterijica se je spustil a na ulaz zudebelo crijevo u opet nam rekli kako ce on nju sigurno pokakiti. Danas sedmi dan ponovno idemo u bolnicu jer i nakon jos dvije stolice baterija u dalje nije izasla, i sad su nam rekli da dodjemo u utorak i ako je do tad ne izbaci kroz stolicu da ce nas poslat u klaicevu bolnicu u Zg.a mi smo inace iz siska i nemamo djec.kirurga.
    E sad mene zanima jel itko imao nesto slicno tome pa da bi mogli podijeliti iskustva jer sam ja vise luda od te baterijice. Unaprijed vam hvala svima

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    https://forum.roda.hr/threads/17786-...gutao-bateriju
    Imali smo temu od ana.m. pogledaj link.

  3. #3

    Početno

    Pogledala sam i procitala sve,, al u forumu je taj deckic se hvala Bogu uspio rijesiti te baterijice treci dan,,al mi evo vec 7.dan nazalost i dalje je imamo u crijevima

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Puding od čija sjemenki? Nekaj kaj daje ljepljivost? Banane?

  5. #5
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Nije bila baterija, već novčić, ali nismo bili sigurni je li jedno ili drugo jer je u posudici po kojoj je "operirala" bilo i novčića i baterija.
    Na rendgenu su to "nešto" uočili u crijevima i poslali nas doma sa zadatkom da pratimo situaciju.
    U akciju su, naravno, bile uključene i tete u vrtiću, jednako kao i mi...
    Bili smo već poluludi, jer nikako nismo uspijevali ništa uloviti, uza svo naše revnosno čačkanje .

    Uglavnom, da skratim priču, uz veliku dozu olakšanja, novčić je tek DESETI dan zablistao .

    Tako da... strpljen - spašen!

  6. #6
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    O majko mila nakon 10 dana Forka

    Šta se djeci ne smije dat neki biljni laksativ da to izbace ranije? Sad moguće lupetam al to mi prvo pada na pamet.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •