Stranica 42 od 43 PrviPrvi ... 3240414243 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 2101

Tema: POTPOMOGNUTA NA SVETOM DUHU

  1. #2051

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    KIKLA hvala, neznam drugi tjedan, dokada budem izdržala!

  2. #2052
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    nisam ni uspjela otici vaditi betu....dosla m cak dan ranije nego je trebala.....
    sad idemo ponovo...

  3. #2053

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno




  4. #2054
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj kandela prvotno napisa Vidi poruku
    nisam ni uspjela otici vaditi betu....dosla m cak dan ranije nego je trebala.....
    sad idemo ponovo...

  5. #2055
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ej nemojte bit tuzne....ovo je bilo prvi put.....meni je jedino tesko sto cu ponovo morati trositi hormone jer ih tesko podnosim, ali ovo ostalo, pa to ce nestati kao balon sapunice cim prvi put primim u ruke svoju bebicu....
    ja stalno imam neki dobar i pozitivan osjecaj u vezi svega...i znam da cu imati bebicu....isto kao i vi sve...
    slika koja mi je stalno pred ocima je kako nas hrpa zenica lezimo na lezaljkama na nekoj lijepoj plazi i suncamo trbuseke...

  6. #2056
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj kandela prvotno napisa Vidi poruku
    ej nemojte bit tuzne....ovo je bilo prvi put.....meni je jedino tesko sto cu ponovo morati trositi hormone jer ih tesko podnosim, ali ovo ostalo, pa to ce nestati kao balon sapunice cim prvi put primim u ruke svoju bebicu....
    ja stalno imam neki dobar i pozitivan osjecaj u vezi svega...i znam da cu imati bebicu....isto kao i vi sve...
    slika koja mi je stalno pred ocima je kako nas hrpa zenica lezimo na lezaljkama na nekoj lijepoj plazi i suncamo trbuseke...
    Bravo,draga..bravo za pozitivan stav...tako trebaglavu gore i hrabro naprijed...sve ćemo mi imati male,mirišljave i slatke smotuljke..

  7. #2057
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Aaaaaaaaaa micka baš mi je žao!!, drago mi je da si tako pozitivna i da krećeš dalje, moraš tako, jer samo tako ti se može tvoj san ostvariti ( vjerujem da je sad teško, ali nemoj klonuti, samo guraj dalje s tim planom)

  8. #2058
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Kandela

    Pitanje za cure koje su ovih dana bile na dogovoru za postupke, što su vam rekli u vezi lijekova? Kada će stići? Samo se nadam da se moje crne slutnje neće ostvariti, tj. da to čekanje lijekova se neće razvući u nedogled...

  9. #2059
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    ja sam nova ovdje, vidim da se na ovom forumu puno više raspravlja o potpomognutoj oplodnji. ja u 3 mjesecu idem na svoj prvi AIH na SD. Mene zanima , da li se plaćaju klomifeni i štoperica , ili idu preko recepata od ginekologa. zaboravila sam to pitati jučer dr-u koja će mi voditi postupak. Kako to ide? Molila bih vas da mi odgovorite i unaprijed hvala.

  10. #2060
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Dobro došla beba2...ovako ja do sada nikada nisam plaćala klomifene, njih sam dobila na recept od soc.gin., a štopericu dobiješ u klinici

  11. #2061
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    hvala cannisa. toliko sam toga pročitala, da više ne znam šta se plaća a šta ne. super onda. obavještavam vas što će i kako će se dešavati. pozdrav cure i želim vam svima sreću da uskoro dobijete svoje mrvice

  12. #2062
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ja sam klomifene dobila na recept, a štopericu sam kupila.

    jel da ja sad samo odem gore da ne propustam ciklus ili se moram naruciti?
    zao mi je da sad propustim ciklus ak mogu nastaviti

  13. #2063

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Ovisi jel ideš na klomifene, ako ideš sutra pravac gorre na folikulometriju, ako bez kolomifena, 8dc gore na folik.
    Ne se naručiti!
    Posljednje uređivanje od vinalina : 17.02.2010. at 13:23

  14. #2064
    KIKLA123 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj Cannisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kandela

    Pitanje za cure koje su ovih dana bile na dogovoru za postupke, što su vam rekli u vezi lijekova? Kada će stići? Samo se nadam da se moje crne slutnje neće ostvariti, tj. da to čekanje lijekova se neće razvući u nedogled...
    ja sam narucila lijekove u prvom mj. od soc.gin.tako da za ovo neznam al mogu ti pitat za koji dan...al mislim da nece to otici tako daleko jer je i onako na gada ministra dignuta hajka....jer o tome mi je prico dr. da sad sve je to novo i dok se uhoda nadrapat ce mo mi pacijenti...al ak su ti rekli 3 mj.tako ce i biti nemoj brinuti...

  15. #2065
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curkeeeeeeee, danas punkcija i dobih 11 j.s. odličnoooooooooooo...odspavah malo i čekam sutra da vidimo kako naperedujemo

  16. #2066
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Svim curkama želim sve naj,naj i šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve što vam treba! e sad da vas obavijestim jučer uzv pokazao da najvjerojatnije nije dečko nego curka!! no ni to nije 100% sigurno jer je beba vrlo živahna i dr.nemože sa sigurnošću reći. ma samo da nam je živo i zdravo kad smo tako dugo čekali! sve ostalo je za sad ok!

  17. #2067

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Cure, meni je danas 11 dan po transferu 5-dnevnog zametka i kućni testić pokazuje jasno vidljivu crtu Skoro sam pala u nesvijest. Sutra idem vadit betu.....Ovo mi je inače nakon 6AIH-ova, 7 transfer....

  18. #2068
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Tarolina takve vijesti obožavam! čestitam i vibram za betu do neba!

  19. #2069

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    andrejaa~~~~~~~~~~~~~~za bebeka, kaj god da imalo među nogicama.

    Tarolina ~~~~~~~~~~~~~~za sutrašnju betu, javi nam odmah da možemo malo hopa cupa. Imaš kakvih simptomčeka??? Bilo kakvih??? Ikakvih???

  20. #2070

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Andreja, hvala ....tebi također čestitam....bilo curica ili dečko, sam nek je zdravo i veselo

    Uh, simptomi...kao da ću dobit mengu svaki čas.Malo probada, pa prestane, pa bolucak...a ja svakih 10min trčimu wc provjeravat jel stigla M. Osim toga me jako bole cice..

  21. #2071

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Iva Mia ~~~~~~~~za tulum u labu.

  22. #2072

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Curkeeeeeeee, danas punkcija i dobih 11 j.s. odličnoooooooooooo...odspavah malo i čekam sutra da vidimo kako naperedujemo
    Uau....11stanica!! Pa to je super. Mora da je punkcija bila opaka...ko ti je radio? Koliko sam shvatila dr.B nema....

  23. #2073
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa Vidi poruku
    Iva Mia ~~~~~~~~za tulum u labu.

    Vjerujem da će sve biti super.......bila sam na općoj anesteziji...ništa nisam osjetila...malo sam sa odspavala......dr.B je bio jutros brzinski...

  24. #2074
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj Tarolina prvotno napisa Vidi poruku
    Uau....11stanica!! Pa to je super. Mora da je punkcija bila opaka...ko ti je radio? Koliko sam shvatila dr.B nema....
    Dr.B...

  25. #2075
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Eto, mene malo nema i odmah se događaju super stvari....mogla bi ja i češće izbivati......
    Tarolina to je onda to, tako je i meni bilo, pozitivan test i onda beta do neba....javi nam.....odlična vijest, poticajno za curke, kaj ne?
    Iva Mia kaj da ti velim, rasturaš kao prava, super, sad nek poludi lab.....
    andreja juhuuuu ja navijam za curicu puricu....svi kažu da ovi na SD delaju curke.....

  26. #2076

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Hej curke evo ja danas trebala krenuti sa svojim 1 stimuliranim ali nema decapeptyla, tak da idem samo s gonalima! Da li je koja bila u takvom protokolu tj. imam od 2-5 dana po 3 gonala, pa 5-6 po dva, 7 dan folikometrija! Jutros je bilo brzinski sve gore tak da mi nije rekao ni kada trebam si davati gonale tj. u koje vrijeme, a ja se sva pogubila pa ako može pomoć, tj. u koliko sati je najbolje si dati gonale!
    Koliko se može stanica dobiti sa ovakvim protokolom tj. bez decapeptyla?

  27. #2077
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    bok, super za crticu i navijam sutra za betu!!
    imam ja opet jedno pitanje! Da li se klomifeni čekaju ili se odmah dobiju na recept? I da li se za folikulometriju treba naručiti, meni je dok rekla samo da dođem do pola osam. Oprostite, malo sam zbunjena, nisam doktoricu ništa pitala, jer sam bila u šoku što ćemo tako brzo na inseminaciju, btw, prvi put bila nar azgovoru 16.02. i već drugi ciklus idem na AIH! Izvan sreće sam od sebe, pa vas molim za pomoć!

  28. #2078

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    ines 31 Gonale si pikaš ispod kože, u trbuh ispod pupka, 2 cm lijevo i desno. Svaki dan u ISTO vrijeme, nije bitno koje, ja sam si davala recimo svaki dan u 20:00.Bitno je da je svaki dan u to vrijeme, možeš ti i u 7:00, 12:00 kak ti paše. Neznam koliko budeš dobila js, ovisi o tvom organizmu.

    beba.2 Klomifene dobiš na recept od primarnog gin. Odeš u ljekarnu i podigneš ih, nema čekanja, naručivanja. Za folikulometriju se ne trebaš naručivati, počinju u pola 8 i to ide kao na traci, brzinski. Samo si pazi reda. 2 su kabine i kada dođeš gore, pitaš tko je posljednji.

  29. #2079
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    ajme, vinalina, hvala ti!! puno puno!!! jedva čekam! zamislite, jedva čekam da mi m dođe da mogu krenuti sa klomifenima i folikulom.

  30. #2080
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ines 31 ne brigaj zbog Decapeptyla, ja sam bila na jednom kombiniranom klomifen + gonal i dobila brdo stanica, naravno bez decapeptyla,on je ionako supresija, dakle prekida tvoju prirodnu ovulaciju, da nebi došlo do hiperstimulacije, ne brini zbog toga.......

  31. #2081

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Vinalina, Šniki hvala vam, puno ste mi pomogli, stvarno sam danas se osjećala izgubljeno!

  32. #2082
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    sutra u pola 8 sam na 6.-oj folikulometriji ovaj ciklus...katastrofa...držite fige,da bude nešto naraslo..

  33. #2083

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Evo i puno vibrica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~

    Glavnom da je krenuo, sada će on i rasti!
    Posljednje uređivanje od vinalina : 17.02.2010. at 22:28

  34. #2084
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    kiara79 evo ja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za danas
    Tarolina.........
    vinalina evo jedno za tebe......

  35. #2085
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Moj AIH je presao u IVF, pod klomicima sam dobila brdo folikula velicine 14-15 cm, pa dr. kaze da su velike sanse za vise viseplodnih trudnoca pa zato na IVF. Primila gonal i sutra sam opet gore.

  36. #2086

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Kakve lijepe vijesti. Bugaboo, ne samo da su super folikulići, već i veća šansa s IVF - om.
    šniki . Nisam te pitala gdje vodiš trudnoću? Kod privatnika, dr.B. ili???
    Sada se ja osjećam dosadna, ali nemam kaj raditi, doooosadnoooooo mi je. Jest da ne ležim baš u krevetcu, ali svejedno! Uzela sam si bolovanje i nemrem s sad ni vozikati, ni špancirati preveć.

  37. #2087

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svim curama koje su na MPO na sd! Ja sam ovdje prvi put i ovo je moj prvi IVF. U utorak sam imala punkciju, a sutra dem na ET. Malo me muči što još uvijek imam lagano krvarenje i bol u donjem dijelu trbuha. Da li je to trebalo već prestati, kakva su vaša iskustva?

  38. #2088
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    bugaboo pa ti rasturaš....mrak......
    vinalina ja ti kombiniram soc gin s privatnim...nisam kod dr B....ali planiram na SD roditi....( prvo sam išla kod njih na visokorizične, ali gužve su i nema potrebe da zauzimam mjesto nekome tko ima npr.višeplodnu tr ili je rizična tr....moja je za sad ok....)
    Sad mi je frendica javila da je bila na folik.....ima u pon AIH...baš sam uzbuđena.....

  39. #2089
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    kiara, evo malo vibrica ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨.
    svima ostalima želim puno sreće i bravo za folikuliće

  40. #2090

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Evo i mene.....nakon tri duge godine borbe i puno razočarenja....moja beta je 191,70 12dpt...

  41. #2091
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    juhuhudaj odi i na odbrojavanje, ako nisi, da ti i tamo malo poskoče curke........

  42. #2092

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj tarolina prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene.....nakon tri duge godine borbe i puno razočarenja....moja beta je 191,70 12dpt...

    cestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    Posljednje uređivanje od vinalina : 18.02.2010. at 10:38

  43. #2093

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Tarolina bravo, čestitam

  44. #2094
    korky avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    118

    Početno

    Tarolina čestitam od srca na !!!!!!!

  45. #2095
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Tarolina cestitam

  46. #2096
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Tarolina draga,ma čestitam ti od srca.....evo kakvo je stanje kod mene...ništa onaj jadničak od 10 mm od prekjučer je nestao...nema ga...idući ciklus sam opet gore,idući tjedan moram zvati gore ako dr.B.slučajno bude tamo da se dogovorimo za AIH...Inače dr.B.ne radi do 02.03.

  47. #2097
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ej bugaboo pa tek sam sad skužila...super bravo,nadam se da će prvi biti i dobitni..kaj si danas bila na folikulometriji ili...koliko folikula imaš..

  48. #2098
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    ej bugaboo pa tek sam sad skužila...super bravo,nadam se da će prvi biti i dobitni..kaj si danas bila na folikulometriji ili...koliko folikula imaš..
    Bila danas, dr. rekla samo puno folikula, nije rekla tocan broj, sutra sam opet gore pa cu znati vise

  49. #2099

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Ah kiara bemu miša, nadamo se da ća drugi mjesec biti bolje. Daj probaj s nečim prirodnim, matična mliječ, noni ili folic plus... neznam raspitaj se jel ima nešto za poticanje rasta folikula.
    Posljednje uređivanje od vinalina : 18.02.2010. at 12:25

  50. #2100

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Kiara79 žao mi je što je tako ispalo, tak se meni isto dogodilo u praćenju prirodnog c. za IVF, uglavnom ja sam poslije tih prirodnih IVF-a skroz zeznula ciklus te jedan mjesec 24 dana te drugi 34 uglavnom koma, mislim da mi je stres to napravio , onda samu početkom 1 mjeseca počela piti čaj macinu travu uglavnom ciklus mi je odmah prvi došao 28 dan, a mislim da će i ovaj drugi jer znam točno kad je bila ovulacija (zbog boli)! Meni je žao što to nisam pila dok sam išla u prirodne postupke puno živaca bih sačuvala, eto ne može odmoć probaj nije baš fin, a ja sam jedino od njega imala strašno puno ovulacijske sluzi! Pozdrav

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •