Stranica 286 od 288 PrviPrvi ... 186236276284285286287288 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,251 do 14,300 od 14374

Tema: MPO trudnoća nakon svega...(II. dio)

  1. #14251
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    za današnje preglede!
    Fijolica dobro nam došla i na duplićima!

    Butterfly a ko zna oću te prešišat čas mislim evo sad ću kako me doli zaboli pa onda nema ništa baš sam danas živčana jako, ono crvenilo mi je i dalje na nogama sa unutrašnje strane bedara baš me nervira a dr uopće ne obraća pažnju na to a ja kopam po netu pa nađem svašta i tako i još su mi se neki crveni krugovi pojavili al čini mi se da nestaju sve me nervira!

    Jel se kome Muma javila?

  2. #14252
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Fijolice cestitke na srcekima!!!

    Milasova skoro,skoro da bi voljela da bude kako si napisala...vidjet cemo sutra

  3. #14253
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    ,Zeljkice ne kopaj po netu, jer neces naci nista pametno a sigurna sam da neces ni odustat dok ne procitas nesto zastrasujuce. Mislim da su to strije, meni su isto crvene ali se barem nadam da ce posvjetlit kasnije.
    Ako me presisas samo javi da lina stavi opet novu listu, jer cu bit izglada najduze na top ljestvici

  4. #14254
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj fijolica prvotno napisa Vidi poruku
    Očito mi ne nedostaje željeza kad ne žudim za sisanjem leda (potvrdio nalaz krvi). Baš me zanima šta bi mi moja gin savjetovala da joj kažem da me hvata želja za grickanjem plastike
    Ovo je interesantan fenomen, ja sam sisala i grizla led ko luda, naravno bila sam anemična (ne u trudnoći). Točno sam znala kad bi mi palo željezo prema probuđenoj ljubavi prema ledu (naravno, jednom nakon što sam sama to na netu iskopala). I opći dr. i hematolog su me gledali ispod oka kad sam to spomenula, ono, "nikad čuli, ova je luda". A moja mama je pol života imala džepove pune zrna kave. Ni njoj to nikad nitko nije povezao s anemijom...

  5. #14255
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Muma je navodno jos u bolnici, jer bebek je mali, ali nemojte me držati za riječ probat cu sutra saznati vise detalja! ja do sad nisam vadila zeljezo, po kojim znakovima da znam ako mi fali?

  6. #14256
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Je, Muma i misek su jos u bolnici, cekaju da malo dobije na tezini

  7. #14257
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    butterfly jel ideš sutra na gledanje plodne vode?

  8. #14258
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    A ove nase finaluse nikako krenut

  9. #14259
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    ufff ima koga?

    grlo me boli, kvragu moralo dohvatiti krajnike sada nekoliko dana problema a taman se sinusi primirili
    inače zbog začepljenog nosa teže dišem pa znam disati na usta, od čega ili hrčem ili eto patim od upale grla
    hladi mi se čaj s medom

    Leptiriću za termin danas

    Snupi za željezo mislim da su simpotomi umor i pospanost, svijetle sluznice i blijedilo

  10. #14260
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    ufff ima koga?
    ima mene
    beba spava, tata spava, a ja na internetu....

    leptirice dočekala si termin .. 5/12/2013 datum koji sam toliko puta izgovorila....
    danas je mom mišu tjedan dana, tako da više četvrtkom ne brojim tjedne trudnoće nego tjedne bebe

  11. #14261
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    hejjjjj

    jel popustila euforija, ili još drži?

  12. #14262
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    hejjjjj

    jel popustila euforija, ili još drži?
    još sam u nekom filmu meni dobro, samo nek ne prestane....
    idem i ja laganini u krevet, probuditi spavalicu i nahraniti, vrijeme mu je, on spava snom pravednika a moja cica će puknuti ako ju ne isprazni.

  13. #14263
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    pusa

  14. #14264

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    dobro jutro cure
    evo mi se spremamo na pregled ovog jutra na ovome minusu , a muz ima gripu tako da nek nam je bog na pomoci da i mi ne dobijemo od njega

  15. #14265
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Boss držte se i za lijepe vijesti i doživljaje

    I mislim da ti nisam čestitala na ulazu u Treće tromjesječje

  16. #14266
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Dobro jutro drage moje
    Boss sretno na pregledu danas i ulazak u treće tromjesečje.
    Hmmm raspisale se vi rano jutros a ja čitam i mislim evo sada će nam Butterfly napisati da broji trudove i ide polako roditi. A ona biće spava i dalje nas drži u neizvjesnosti

  17. #14267
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Dobro jutro drage moje,
    pa da nazdravimo za moji pun termin danas, i jedna zdravica za naseg Čupavca M.,ne mogu vjerovat da je vec proslo tjedan dana!
    U to ime

  18. #14268
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Idem se ja spremati za pregled, nadam se da nece vode nestati
    Zeljkice nadam se da mi nece radit amnioskopiu,jer koliko se sjecam Bb nije bila bas sretna!

    Javim se popodne kad dodjem sa nekim vjestima ako ih bude, ako ne samo vas pozdravim!!!

  19. #14269
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Hehehe corina , nema nista .... nema zurbe

    Linalena i ja sam fuć, prehlada,nos,grlo....bas sam spremna za radjaonu

  20. #14270
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Obzirom da je ovaj topic izrazito aktivan, ali isključivo izrazito chatarski i nema već odavno nikakve veze sa (uglavnom početnim) specifičnostima MPO trudnoća...i jedini tog tipa na cijelom forumu, jer su se na trudničkim pdf-ovima takvi topici odavno ukinuli, obavještavam vas da će se i ovaj uskoro ključati, sukladno čišćenju, uređenju i reorganizaciji ovog podforuma. Pokušat ćemo još jednom otvoriti novi prema ovim starim smjernicama s početka ove teme:

    Molim vas ponovo da ne pišete o stvarima o kojima možete raspravljati sa svim trudnicama (ii općenito ostalim korisnicama i korisnicima foruma) na drugim topicima i pdf-ovima...
    Ovo je zamišljeno kao mjesto gdje ćete govoriti o specifičnostima koje vas muče, plaše ili vesele...vas, kao MPO trudnice...i da izbjegnete chatanje...

    Ovo je uputa sa stare teme...

    Shvaćamo i da su vaše/naše trudnoće specifične u odnosu na druge i da ovdje možete opuštenije i realnije izmjenjivati iskustva nego na trudničkim pdf-ovima. Trudnoće su specifične s psihološkog aspekta - zbog načina začeće i teškoća prilikom ostvarivanja, kao i zbog 'tehničkih', pitanja i problema - već samom činjenicom da od prvog dana do 12 tjedna koristite utrogestan, neke koriste heparin, neke u trudnoću ulaze s cističnim jajnicima i iz hiperstimulacija, neke su i dalje po liječničkom pashom jer troše lijekove za neka druga stanja i bolesti…

    Iako nemamo ništa protiv da otvarate slavljeničke topice, odnosno topice sa svojim sretnim pričama svaka za sebe, a gdje onda možete pisati i o tijeku svoje trudnoće te, iako je naše mišljenje kao osoblja foruma, da na tudničkim pdf-ovima možete naći/dobiti/razmijeniti puno više informacije o samoj trudnoći kad jednom poprimi normalni tijek, shvaćamo vašu potrebu za razmjenom mpo iskustava, otvaramo vam ovaj topic i stikamo ga gore…nadamo se da ćete ga koristiti kako bismo raskrčili topice klinika i kako biste razmjenili baš iskustva o stanjima koje su posljedica MPO-a.
    Pozivamo vas da pitanja koja imate baš u vezi trudnoće izvan konteksta MPO-a ne postavljate ovdje, već baš na trudničkim pdf-ovima jer je tamo koncentrirano iskustvo i osoblja i korisnica i korisnika, a ovdje zasigurno nećete moći dobiti adekvatne i kvalitetne odgovore.

    Dakle, ovdje možete postavljati pitanja i iznositi iskustva o specifičnostima i drugim aspektima vaših MPO trudnoća te vas molimo da više o tome ne pišete na drugim topicima.

    Možete si raditi aktualnu listu MPO trudnica, ako će se netko primiti toga i ako vas to veseli
    NO. ukoliko ne uspijemo održati novu temu bez chata... i razgovora o svemu i svačemu, od odjeće do svakodnevnih prijavaka, jedenja bureka, nazdravljanja, zaključat ćemo je.
    Ostavljamo vam još koji dan prijelaznog razdoblja, a nakon toga ću vas zamoliti da se na novoj temi pridružite i usključite s konstruktivnom razmjenom informacija.

  21. #14271
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Nadam se da ćemo se uspjeti prilagoditi BHany hvala

  22. #14272
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    i ja se nadam


  23. #14273

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    nemoj nam zakljucati temu plizzzzzz
    evo ovako mi se vratili momci pravi , malo buckasti kako dr kaze .
    e sad jedna novost koja me malo iznenadila a to je da kako njemu izgleda da bi ja mogla i prirodno zavrsiti ako se njega pita , medjutim s obzirom da cu ici kod drugog dr na porodjaj on sumnja da ce iko htjeti rizikovati prirodno .

  24. #14274
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Boss, bravo za dečke! Moja želja je vaginalni porod. Voljela bih izbjeći taj carski ako je ikako moguće. Zašto je porod blizanaca rizik ako su oba u pravilnom položaju i porod krene nekim normalnim tijekom? Je li MPO trudnoća indikacija za carski kod blizanaca ili ima još faktora? (Godine trudnice, visoki tlak, srčani problemi...? Nagađam.)

    Butterfly101, sretno! Jesi se odlučila za Pu ili Ri?

    Linalena, shvatila sam da i dalje koristiš duphaston. Zašto? Čisto preventivno ili s nekim razlogom? Mene pomalo sztrah tog skidanja na naglo s Crinone gela nakon 12. tjedna. Nadam se da će ipak ići postepeno, makar s duphastonima nakon toga.

  25. #14275
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Nema te što biti strah. Ja sam se skinula s utrića u 9tt, posepeno kroz tjedan dana, i nisam imala nikakve probleme.

    Istina, i sad sam na duphićima opet, ali zbog cerviksa...

  26. #14276
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Da, čitala sam da ga se zna uzimati zbog cerviksa i kontrakcija. Uh, Vrci, nakon svega pušem i na hladno.

  27. #14277
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Mene isto bilo strah, najviše kad sam prestajala s kortićima koje sam uzimala. Ali bebači se dobro prime do tada, nema frke. Zapravo nisam čitala nikoga da bi rekao da je imao problema sa skidanjem s progesterona, čini mi se

  28. #14278

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mene isto bilo strah, najviše kad sam prestajala s kortićima koje sam uzimala. Ali bebači se dobro prime do tada, nema frke. Zapravo nisam čitala nikoga da bi rekao da je imao problema sa skidanjem s progesterona, čini mi se
    Ja sam imala problema jer sam Utrogestane koristila do 16 tjedna, a nakon par dana postepenog skidanja sam prokrvarila pa me dr brzinom munje vratio na staru terapiju,3x2, uz strogo mirovanje. Evo sad sam tek u 23tt prestala.

  29. #14279

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    fijolica i ja bi zeljela prirodan porod ali kao zbog mpo trudnoce+ blizanacka niko nece da rizikuje nego se radi carski rez to je bar ovdje kod mene indikacija za carski i vodi se ko visoko rizicna trudnoca iako je bolja i urednija od ovih prirodnih jednoplodnih.
    i fijolioca i ja sam se nadala da cu se skinuti sa utrica u 12 nedelji ali takodje zbog bliznacke trudnoce iz mpo utrice koristim do 36 nedelje , al to je sve od doktora do doktora ovi moji doktori su svi isprepadani i boje se ovakve trudnoce.

  30. #14280
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Ne znam ja zakaj sam još na duphostanu, doktor napiše a ja od hrpe drugih razgovora to mi ni ne pada na pamet pitati - držim se da ne može škoditi već dapače. Možda je razlog moje godine pa kao da hormoni slabe, ko će ga znati
    Što se tiče CR imaš temu http://forum.roda.hr/threads/41983-I...-za-carski-rez

  31. #14281
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Ja sam imala problema jer sam Utrogestane koristila do 16 tjedna, a nakon par dana postepenog skidanja sam prokrvarila pa me dr brzinom munje vratio na staru terapiju,3x2, uz strogo mirovanje. Evo sad sam tek u 23tt prestala.
    Eto vidiš, tko će ga znati. Dobro da je ipak sve prošlo u redu. Tješim se da je ipak puno više onih koje su se skinule "bezbolno".

    Boss, dakle MPO+blizanci tvom dr. su indikacija za carski. Da, i moja se trudnoća vodi kao visokorizična iako je, za sada, po prvi puta, sve u redu. A od kuda si, veće ili manje mjesto da su doktori tako isprepadani?

    linalena, hvala linku. Iščitala sam, naravno ima raznih iskustava pa čak i vaginalnih poroda blizanaca iz MPO trudnoća. Očito se sve svodi na liječnika i stanje trudnice pred porod. A do tada imam šta guslati... Vidjet ćemo...

  32. #14282
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    meni je zadnji put gin. rekla da budem valjda na utrogestanima do 15 tt a ja se veselila da bum do 12,ne znam zakaj valjda zbog hematoma,drugi tjedan imam kontrolu pa bum vidla kaj bu rekla

  33. #14283
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj boss prvotno napisa Vidi poruku
    fijolica i ja bi zeljela prirodan porod ali kao zbog mpo trudnoce+ blizanacka niko nece da rizikuje nego se radi carski rez to je bar ovdje kod mene indikacija za carski i vodi se ko visoko rizicna trudnoca iako je bolja i urednija od ovih prirodnih jednoplodnih.
    i fijolioca i ja sam se nadala da cu se skinuti sa utrica u 12 nedelji ali takodje zbog bliznacke trudnoce iz mpo utrice koristim do 36 nedelje , al to je sve od doktora do doktora ovi moji doktori su svi isprepadani i boje se ovakve trudnoce.
    o ,a ja mislila kako imam najduži staž što se tiče utrića,meni je moja i u prvoj trudnoći i sada po preporuci Praga držala do 32 tjedna,još desetak dana i to je to!!!
    i mi bili na pregledu danas,veliki su oko kile i 30 svako,ritaju se bome dobro,a ja baš ko slonica se počinjem osjećati,samo gledam kako se zavaliti ,pa lijevi bok,pa desni i tako,ali bitno da je sve ok,na cerviksu nema promjena,uloživa za vršak prsta već 3 mjeseca i fala bogu ne mijenja se,kontrola za tri tjedna i prvi ctg
    e a što se tiče poroda kod nas nije ni mpo ni blizanačka trudnoća indikacija za carski,kako je sad kod mene situacija cura je prva na glavicu već duže a on se vrti ali kaže doktorica da tako dođem u bolnicu da bi išli na vaginalni
    pozdravljamo nove trudnice
    leptirice želim ti što lakši porod
    Bluebella,mali je presladak i super si to odradila

  34. #14284
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    đurđa, znam kako ti je, bome vrijeme ide, još malo...

  35. #14285
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Đurđa, čestitam na lijepim vijestima s pregleda! Razumijem te u ovom "slonica" osjećaju. Čak i to prevrtanje s boka na bok postaje teško.
    Koliko strogo miruješ?
    Meni je prije 10 dana na pregledu doktorica rekla da sam uloživa i nek čim više mirujem. Od tada mi se u tri navrata u iscjetku pjavilo malo neke smečkaste sluzi. Nadam se da se to stanje ne pogoršava. Nisam zvala doktoricu jer se ne pojavljuje svaki dan i u jako maloj količini.
    Što se tiče poroda, doktorica nije govorila o nikakvim indikacijama za carski, mada ima još vremena. Obje bebe su za sad u nekom kosom položaju (poprijeko/noge prema dolje), no i to se stigne promijeniti.

    Fijolica, ja sam utrogestane počela smanjivati sa 16 tjedana. Prijelaz nije bio nagli i nije bilo nikakvih nuspojava...

  36. #14286
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ja sam utrogestane koristila do oko 20 tt.

  37. #14287
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    curke moje, ja sam luda ko šlapa!
    Ovaj moji mali se ugnjezdio,začahurio i ne pokazuje niti malo volje za ovaj naš ludi svijet!
    Dr.mi ni amnioskopiju nije mogla napravit jer je sve toliko zatvoreno da nema šanse.
    Prepone me bole jako da jedva hodam, a imam volje za ić trčat maraton samo da se nešto pokrene!
    Ludim već!!!

    Onaj moji paranoičan strah od poroda više ne može doći ni do izražaja, negdje je potisnut jer stvarno želim rodit prije željkice! Ipak bi bio moji red!!!

  38. #14288
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    butterfly a baš si mi smišna! zna maleni di mu je najlipše,evo ja ću stisnut koliko god mogu a ti malo poguraj!

  39. #14289
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj sybylle prvotno napisa Vidi poruku
    Đurđa, čestitam na lijepim vijestima s pregleda! Razumijem te u ovom "slonica" osjećaju. Čak i to prevrtanje s boka na bok postaje teško.
    Koliko strogo miruješ?
    Meni je prije 10 dana na pregledu doktorica rekla da sam uloživa i nek čim više mirujem. Od tada mi se u tri navrata u iscjetku pjavilo malo neke smečkaste sluzi. Nadam se da se to stanje ne pogoršava. Nisam zvala doktoricu jer se ne pojavljuje svaki dan i u jako maloj količini.
    Što se tiče poroda, doktorica nije govorila o nikakvim indikacijama za carski, mada ima još vremena. Obje bebe su za sad u nekom kosom položaju (poprijeko/noge prema dolje), no i to se stigne promijeniti.

    Fijolica, ja sam utrogestane počela smanjivati sa 16 tjedana. Prijelaz nije bio nagli i nije bilo nikakvih nuspojava...
    moram priznat da nisam baš disciplinirana u mirovanju,a i ne mogu baš kraj ove moje,malo prilegnem kroz dan i u principu navečer oko osam kad zalegnem ne dižem se do jutra,ali osjećam da me sve više traži,sreća pa mužu posao jenjava pa on više bude sa njom popodne

  40. #14290
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ah koja tuga tu.........
    ja sam danas bila na ctg koji je trajao sat vremena mali se nije htio javit u pon opet.

    butterfly kakvo je stanje kod tebe?

  41. #14291
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    BHany svih prestrašila ,nitko se ne želi javit.... ...

    dan počeo bez jutarnje kavice ... , u biti nije ni počeo, nema nikog od jučer, ja virnem a naših cura nigdje


    željkice bit će da je malog miša danas fjaka ulovila da se nije javljao.
    Kod mene sve isto. Sutra opet kontrola.

  42. #14292
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    pa nije ona toliko opasna pa svi nestali!

    znači ne boli te ništa,jedva čekam sutra da čujem šta taj tvoj mali radi.

  43. #14293

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Cure jeli moguce da me glava boli jer bi inace danas trebala dobit mengu( naravno da nisam trudna). Od jucer me rastura.

  44. #14294
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jeli moguce da me glava boli jer bi inace danas trebala dobit mengu( naravno da nisam trudna). Od jucer me rastura.
    da da normalno je to,možeš popit lekadol.

  45. #14295

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Ma popila sam ali ne pomaze!!!

  46. #14296

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja pijem ibuprofen ili neofen to ti je jedno te isto ali od 400mg

  47. #14297
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    Ma popila sam ali ne pomaze!!!
    a znam kad je on lagan al mislim da ništa drugo nesmješ,neka ti muž malo masira vrat meni bi pomoglo.

  48. #14298
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Ibuprofen ne bi trebalo uzimati u 3. tromjesečju. Evo još:
    http://www.plivazdravlje.hr/aktualno...-trudnoci.html

  49. #14299
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Bit će još veća tuga kad se tema bude ključala, a ključat će se ako se nastavi chat i rasprava o problematici nevezanoj za MPO trudnoće.
    Da pojasnim - postovi nakon BHanyinog upozorenja: od 14274 do 14286 nisu offtopic, postovi od 14287 do sada jesu, pa ajmo se polako pokušati prilagođavati novom/starom sistemu.
    Hvala na suradnji!

  50. #14300

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Popustilo je malo ali ovo mi je drugi put u prvom tromjesecju da me glava rastura pa samo povracam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •