Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 410

Tema: OPLODNJA DONIRANIM SPOLNIM STANICAMA

  1. #151
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    tako sam i mislila,thanks

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    U današnjem tiskanom izdanju Jutarnjeg ima članak o doniranju jajnih stanica i što pokriva HZZO. Nisam bila u mogućnosti pažljivo pročitati članak, a u web izdanju ga nema, pa ako je netko u mogućnosti skenirati i staviti link bilo bi super.

  3. #153

  4. #154

  5. #155

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Fala

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima!

    Moj dragi i ja odlučili smo se baciti u bespuća našeg, u najmanju ruku neobičnog, zdravstvenog sustava. Koliko čitam i čujem u teoriji je sve moguće, a u praksi - ništa
    Zbog partnerove azoo dijagnoze koja se tokom godina nije promijenila, kao i zbog godina, ozbiljno razmišljamo o oplodnji doniranom spermom. Ali imamo gomilu pitanja i nejasnoća pa se nadam pomoći i savjetima

    Koliko vidim iz postova, u Hrvatskoj uopće nema postupaka oplodnje doniranim spolnim stanicama? Vrijedi li to i za privatne klinike?

    Koje je onda preporučljivo mjesto? Prag, Makedonija? Neko treće mjesto?

    Također me zanima je li vjenčani list apsolutno obavezan ili se priznaje i izvanbračna zajednica? Imat ćemo i list, ali tek u listopadu , a s postupkom bi voljeli krenuti što prije.

    Znam da su pitanja prilično nepovezana (nadam se da makar nisu nesuvisla :D), ali sama odluka je prilično svježa pa još tapkamo u mraku i nadamo se savjetu pametnijih i iskusnijih i na tome iskreno zahvaljujemo

  7. #157
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Pozdrav jezurka!!Da,u lijepoj nasoj zakon o donacijama jos nije sazivio,a tko zna kad ce i kakav ce biti..Banke prazne..zapravo,sad po novom
    tek se razmislja koji bi bili centri banke spolnih stanica u HR,a po najnajnovijem izgleda da ce to za cijelu regiju biti iskljucivo-Petrova i jedino ona.
    A do tada a i nakon..ostaje Ceska za sve vrste donacija a Makedonija za donaciju sperme i zametaka.
    O Ceskoj,Pragu,malo se vise prica i malo vise znamo,o Makedoniji i klinici Mala bogorodica manje.Cure sa foruma uglavnom idu u Prag,u Prague Fertility centre i
    Pronatal kliniku.Klinika u Makedoniji koristi banku sperme iz Danske,i unatoc svim prerasudama izgleda da su izvrsni i imaju izuzetno strucni kadar.
    Za Cesku i njihove zakone o donacijama ti vjencani list nije potreban,jedino sto traze su putovnice na uvid i stalnu adresu.Za Makedoniju nisam sigurna.
    Drago mi je da citas nase forume,puno ces nauciti.Tako svi krecemo.
    Puno ti uspjeha zelim i uspjesan start!

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala ti Sela!
    U međuvremenu smo na forumu pronašli još puno korisnih informacija, poslali mailove u Pronatal i Malu Bogorodicu i već primili jako srdačne i korisne odgovore
    Baš slušam na dnevniku da je 11.01.2011. numerološki veoma sretan datum i idealan za poželjeti životno važnu želju. Mi smo poželjeli, poželite i svi vi - nikad se ne zna, svaka pomoć pa i ona numerološka dobro dođe

  9. #159
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Bokić drage trudilice putnice!Evo naš problem je u meni tj moja genetika ne šljaka kak treba.Uglavnom jedina mogučnost nam je donacija janjne stanice.U Hr postoji donacija i dozvoljena je ali sam za žene oboljele od karcinoma!Takav odgovor sam dobila od viših sila u ministarstvu!Tako da se i mi spremamo pista hzzo pa put Praga.Sad me zanima jel bila neka cura s takvim problemom i od kud početi koliko nalazi koje traže mogu biti stari?Imam sam jedan bubreg pa me zanima uzimanje tih hormona kaj to moraju i primateljice uzimati?Hvala i sretno cirice

  10. #160
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    bok Valiana!
    evo mi smo bili u Pragu u postupku donacije jajnih stanica,treći put nam je uspjelo,trudna sam sada 11 tjedana.želim ti da i ti čim prije budeš.Što se tiče nalaza i papirologije za Hzzo predaj sve što imaš,ali gledaj da ti recimo hormoni,pogotovo amh napravi ako nisi dosada,ne budu stariji od 6 mjeseci,i mužev spermiogram,to će te svakako tražiti.Što se tiče same pripreme mi smo u malo boljoj poziciji mislim od žena koje su i same u stimulaciji jer nam se priprema samo endometrij za prihvat mrvica tako da ti je to u biti dosta jednostavno,većinom samo estrofem,uz neke pridodne pripravke tipa cikle i ananasa koji su dobri za debljanje endića. Sretno ti i ako te još nešta zanima pitaj

  11. #161
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    valiana, đurđa ti je sve rekla za donaciju, a pretpostavljam da ste se već raspitali o PGD, koja se ne radi kod nas nego u Češkoj? U svakom slučaju, dođi u društvo na Potpomognuta u Češkoj.

  12. #162
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Da znam da se to kod nas ne radi i planiramo u Prag Svakako!Poslat ču sve svoje nalaze u hzzo pa nek čitaju imat če štiva za 5 godinaQ!Hvala vam na savjetima svi su nam dobrodošli!

  13. #163
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure a kaj kažete na ovo???Naši zakoni su stvarno živa koma.Kad sam bila u Petrovoj pitala doktora da imam curu donoricu koja bi mi donirala jajnu stanicu.Ali kod nas ni to nije baš moguće mislim je ali ta donorica mora imati konjske živce.Rećeno nam je da može ali donorica 6mj mora biti testovima od psiholoških..socijalnih i kaj ja znam kakvih a onda kad odobre onda sve treba ponovcit jer su onda već ti nalazi stari.Tako da bih čekalo oko 1.5 god minimalno.Među recima je to značilo idite u Prag jer sve da se i odobre to se ovdje ne radi i upitan je rezultat svega jer naši stručnjaci to ne rade pa nemaju prakse.Eto sam toliko da znate da vam netko i želi donirati stanicu rađe ne u lijepoj našoj!

  14. #164
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure imam pitanje!Policistični jajnici jel igraju nekakvu ulogu pri odlasku u Prag?

  15. #165
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj valiana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje!Policistični jajnici jel igraju nekakvu ulogu pri odlasku u Prag?
    ako ideš na postupak donacije mislim da ne bi trebalo imati veliku ulogu,ali nisam sigurna

  16. #166
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Imam pitanjce!?Iz Praga sam dobila odgovor i dobila sam upute što prije treba napraviti.Evo piše internistički pregled,ekg pregled srca i pluća?e to me buni jel to rengen pluća kaj treba napravit tj kaj oni pod tim podrazumjevaju????i buni me jer ne piše da treba napravit ikakve hormone??? ćitam čitam ali ne pišeeeee pa vas molim za pomoć kako bi napravila sve što terba jer ovi naši dr se prave ludi moraš im sve na pismeno dati što ti treba...Hvalaaa

  17. #167
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

  18. #168

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj đurđa76 prvotno napisa Vidi poruku
    bok Valiana!
    evo mi smo bili u Pragu u postupku donacije jajnih stanica,treći put nam je uspjelo,trudna sam sada 11 tjedana.želim ti da i ti čim prije budeš.Što se tiče nalaza i papirologije za Hzzo predaj sve što imaš,ali gledaj da ti recimo hormoni,pogotovo amh napravi ako nisi dosada,ne budu stariji od 6 mjeseci,i mužev spermiogram,to će te svakako tražiti.Što se tiče same pripreme mi smo u malo boljoj poziciji mislim od žena koje su i same u stimulaciji jer nam se priprema samo endometrij za prihvat mrvica tako da ti je to u biti dosta jednostavno,većinom samo estrofem,uz neke pridodne pripravke tipa cikle i ananasa koji su dobri za debljanje endića. Sretno ti i ako te još nešta zanima pitaj
    Molim te ako mozes odgovoriti: kako to ide sa hzzo? Koliko se ceka na njihovo placanje klinici?

    Pitam za kolegicinu sestru ciji jajnici ne mogu proizvesti niti jednu js a u stimulaciju ne moze jer dobije tumore, doktor joj je reao da je jedini nacin donacija stanice
    Sve papire e skupila i poslala na hzzo i sad ne zna koliko ce cekat

  19. #169
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Bokić pa evo ja poslala papire u hzzo u Margaretsku 3a i već imam problema jer mi je dr.ispunio krivu tiskanicu i sada 8.11 idem opet da ispuni pravu tiskanicu i onda ču je odnijet direkt u dalmatinsku jer sam od tamo dobila obavijest.Cure kažu da se čeka 2-3mj pošalju prvo u Prag odobrenje a onda tebi na kućnu adresu.Zatim ti dobiješ garantno pismo i stime putuješ u Prag ti ne plačaš niš osim smještaja i klope..Eto kad dobijem a nadam se da hoću jer to stvarno traje ti papiri idu na komisiju od tri doktora i onda oni razmišlajuju ja idem na donaciju na što isključivo pristajem.Žele mi predložit pgd ali ja to ne želim jer moje jajne stanice su bolesne genetički i ja ne vjerujem u nikakve testove da če baš te izabrane biti zdrave...Eto nadam se da sam barem malo pomogla

  20. #170
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure imam pitanje!Na tiskanici kaj sam slala uhzzo piše vrijeme očekivanog boravka 3 dana pa kaj tak malo to traje mi idemo na donaciju jane stanice pa me to baš zanima!?hvala

  21. #171
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    To je Valiana jedna od rijetkih stvari na tiskanici na koje se ne trebas obazirati.Ti si gore koliko treba,a drzava ionako placa
    samo postupak a ne smjestaj.Ne brini.
    Posljednje uređivanje od Sela : 09.11.2011. at 13:40

  22. #172
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Puno ti hvala na odgovoru jer me ubija nikog nemaš kaj pitat zato postoji ovaj super forum gdje sve doznam hvaallllllllllllla.

  23. #173
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Meni su u Petrovoj rekli da kad bi i sutra zakon o donaciji bio moguć da bi trebalo najmanje godinu dana za usavršavanje doktora i cijelog tima koji je za to potreban.Zato se nadam da mi koji smo već predali svoje molbe hzzo da će nam odobrit Prag da ne bi im odmah mi bili pokusni kunići.Cure sretno i puno strpljenja

  24. #174
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    A zbog čega bi to trebao biti problem? Malo sam se ponadala da će se unutar godine dana moći i kod nas.

  25. #175
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa Vidi poruku
    A zbog čega bi to trebao biti problem? Malo sam se ponadala da će se unutar godine dana moći i kod nas.
    i ja se ponadala...ne znam kaj se ima tolko posebno usavršavati..jedino bi trebali otvoriti centar koji bi to radio!
    sigurno to neće svaka bolnica imati

  26. #176
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Zaživit će i ovaj pdf promjenom zakona. MPO postupci su isti s doniranim stanicama, kao i s vlastitim, samo je pitanje logistike, prostora, opreme i različitih testiranja donora. Kod nas su i prije ovog zakona postojale banke sperme, a sad treba pripremiti nove banke i osigurati sve potrebne radnje,

  27. #177
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    ...moram se negdje izjadati...naime, spremamo se u veljaci za pfc sa donorom. kako dolazimo iz manje sredine gdje god dođem, makar krv vaditi, moram od početka objašnjavati se sa sestrama, moliti za informacije, a čak su mi odlučili ne dati termin za folikulometriju jer me ne vode njihovi ginekolozi!!! grrrrr...no, na kraju sam čula komentare dviju sestara, čekajući svoj red, kako je strašno da se netko uopće odluči na donorsku spermu, točnije.."sramota za obitelj", da bi se druga seetra nadovezala i rekla "nešto pametno"..."bolje donorske js, tako ipak ostaje u obitelji"...ne moram vam ni govoriti kako sam se toga trena osjećala...nije mi jasno zašto si daju baš toliko slobode komentirati takve situacije i to još pred pacijentima?! u krajnjem slučaju to mi nikako nije ljudski jer ja sam sjedila na hodniku na svega metar-dva od njih..uglavnom, zbog njih mi se vrte neke stvari po glavi..zašto je donorska js prihvatljivija solucija? ili sam se ja jednostavno susrela samo sa sirovinama u ovoj mojoj maloj sredini koji ne kuže ništa?!

  28. #178
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno



    ajme, Rominka, samo im pokaži THE FINGER!!!

    primitivčine prve klase!!! mislim..."ostaje u obitelji" ??!! wtf???!!! s kojeg su se brda te biserke odvaljale??!!

    a ti lijepo mirno i hladne glave u postupak kako biste VI postali roditelji bez obzira na to što te tuksače pričale!

  29. #179
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Rominka, da živimo u nekoj drugoj državi, a ne ovdje, mogla bi ih sve tužiti za povredu tvojih prava kao pacijenta jer šire tvoje privatne podatke, a na to nemaju pravo niti smiju. Žao mi je što si u takvoj situaciji.

  30. #180
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    nevjerojatno mi je bilo da sam morala prijetiti pozivom u ministarstvo da bi dobila termin. valjda su zbog toga bile revoltirane, pa su mi odlučile dati do znanja što misle...situacija je sama po sebi dovoljno teška, a takvi komentari su zbilja...ma najgorem neprijatelju ne želim da ikada čuje išta slično...na kraju krajeva, i ja sam samo čovjek od krvi i mesa, i to je naša odluka....ma...

  31. #181
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Rominka, jel tebi jasno da je zabranjeno komentirati dijagnoze pacijenata? I doktorima i svima ostalima? ti se nemaš nikom od njih šta opravdavati, i reci im-ako procure vaši podaci da ćeš ih tužit!
    Posljednje uređivanje od mare41 : 25.01.2012. at 15:06

  32. #182
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    na žalost, imam dojam nakon svega, da kad počnu raditi velika većina njih zaboravi u kojoj su struci i kako bi se trebali ponašati. ja ću ih zaboraviti, ukoliko opet ne naletim na njih dvije, a ako se opet nešto slično dogodi žalit ću se njih imenom i prezimenom. toliko su me šokirale, a između ostalog sam čekala i vaditi prolaktih, fsh i ostale hormone da se jednostavno nisam željela upuštati s njima u priču.

  33. #183
    medeni avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    176

    Početno

    Rominka,
    ne dozvoli da te takvi komentari i zli ljudi pokolebaju.Mi npr. nismo krili da idemo na IVF s don. spermom i naišli smo samo na pozitivne komentare i podršku.Isto bi bilo i da je bilo suprotno, to ni trenutka ne bi ugrozilo našu odluku.Ma čak iz inata, raspravila bih to s takvima.Neka se ti pametnjakovići stave u vašu kožu i nek promisle šta bi poduzeli.ili još bolje, šta bi savjetovali svojoj djeci.Barem ih anonimno prijavi, požali se mjrodavnom Minist. da znaju tko im popunjava redove.
    Naša beba se svakodnevno javlja, šutira mamu sve u šesnaest, vjeruj mi kada to osjetiš sve ćete to zaboraviti i biti sigurni da ste napravili pravu stvar.Naše društvo je takvo, nazadno, primitivno, konzervativno.pa baš njima u inat.Sretno!

  34. #184
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    I mi smo se odlučili ne kriti, i obitelj i prijatelji su to prihvatili jer su s nama prošli sve naše faze. No čak i da su bili protiv, to je naša odluka koja je donesena nakon mnogih neprospavanih noći i donijeta je srcem mogu pitati koji vam je to bio pokušaj, jer mi sada idemo.

  35. #185
    medeni avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    176

    Početno

    Rominka,naravno
    Bio je prvi postupak.Rađen ICSI jer su meni ispunktirali samo 1 j.s.

  36. #186
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    To mi je najljepše sto su moje uši danas cule tako sam sretna kad čujem tako lijepe vijesti

  37. #187
    medeni avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    176

    Početno

    Nadam se istom scenariju kod vas!Transfer mi je bio već drugi dan od punkcije pa sam mislila kud žure,sve mi je to djelovalo kao znanstvena fantastika ali vidiš...

  38. #188
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo cure da se i ja malo izjadam, sad našla vremena da malo pročitam ovu temu. I prema meni bili bezobrazni....U bolnici sam bila dočekana sa`Šta je?´ umjesto`Dobar dan´...Nisam mogla vjerovati. Onda sam skoro platila jednu pretragu 400kn, da bi nakon što sam već izvadila krv `skužili´ da na moju dijagnozu ta pretraga ipak nije potrebna. Očito bismo sve trebale biti liječnice da znamo što se s nama radi, jer inače...
    Odobrenje HZZO-a smo, hvala Bogu, dobili (istina nakon 10 mjeseci jer bi se uvijek sjetili da nešto nedostaje, a jednom mi i nalaz izgubili), i sada još par mjeseci malo strpljenja...A za dječicu vrijedi sve pretrpjeti, borit ću se do kraja

    Puno, puno sreće svima!!!!!!!!!!

  39. #189
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Sejla zasto ti ides na donaciju(sta je 45x)?
    Mozda mene to bude cekalo,pa me zanima i koju kliniku ides?
    I mozda meni najvaznije,kako si emotivno to prelomila?
    HvAla unaprijed na odgovorima..

  40. #190
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    evo shadow2, imaš pp.
    i da zaboravila sam ti napisati, idemo u Pronatal!

  41. #191
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Sejla,nase bolnice su strava...jadan li je onaj ko tamo zavrsi, a nema vezu...za sve sta mi je tribalo,izgubila sam vise energije nego da sam radila dva dana bez prestanka..
    A i najcesce sam se tribala pa skoro posvadjat,da bi dobila odgovor..a kamoli sta drugo.

  42. #192
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Pozdrav svima! Evo da Vam se javim jer sam i ja jedna od onih koji ide u Prag odnosno u Pronatal na donaciju jajne stanice. Predala sam dokumentaciju u HZZO i sada čekam rješenje. Istovremeno sam kontaktirala Pronatal da me predbilježe za konzultacije. Svako bi voljela sa Vama dijeliti svoja iskustva. Good luck!

  43. #193
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Dobro nam došla Cassie,
    evo i mi idemo u Pronatal, odosno čekamo termin za zahvat u 6 mj. (konzultacije obavili prošle godine, i dobili odobrenje hzzo-a). Isto se radi o donaciji js.
    Ako ikako mogu pomoći, samo mi se javi (proradit će ti i privatne poruke u inboxu, tek si se ulogirala).
    Sretno s čekanjem termina i rješenja

  44. #194
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Hvala, Sejla! Dobila sam e-mail od Pronatala pa su mi rekli da se na konzultacije čeka 3-4 mjeseca. Znači da ćemo neko vrijeme odmaramo pa ponovno u 'bitku'.

  45. #195
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cassie, dođi u društvo na Potpomognuta u Češkoj http://forum.roda.hr/threads/65073-P...5%A0KOJ/page57

  46. #196
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cassie, i mi smo čekali negdje tri mjeseca, u stvari nama je ponuđeno bilo čak unutar par tjedana, ali bi te konzultacije bile na engleskom, a budući da se radi o stručnoj terminologiji htjeli smo radije na hrvatskom.
    Puno sreće u daljnjoj proceduri, odobrenje od hzzo-a ćeš dobit za oko 2 mjeseca (ako im slučajno nešto fali, obavijestit će te unutar tjedan-dva).
    Slobodno mi se obratiš za bilo što ako ikako mogu pomoći

  47. #197
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Hvala, Sejla! jako sam nestrpljiva, razne emocije proživljavam...malo sam sretna pa tužna i tako iz dana u dan.
    Drago mi je da sam vam se pridružila jer mi vi razumijete.

  48. #198
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Naravno Cassie, sve to proživljavamo, ali evo trebamo se držati i biti hrabre za naše buduće mrvice Zbog njih se vrijedi ovoliko truditi i čekati ih

  49. #199
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure, ima li vas koje ste prošle donaciju js? Pa ako imate volje malo podijelit iskustva nama koje tek čekamo
    Hvala puno !!!!!!!!

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    draga sejla to upravo i radimo i za to nam i sluzi ovaj forum.
    Nemoj me krivo shvatiti, ali sve informacije koje su na ovoj temi i temi potpomognuta u ceskoj su temeljene na nasim iskustvima. za bilo koju informaciju slobodne ste se obratiti ili na forumu ili na pp ili na mail koji sam ostavila na temi ceska.
    Nema na cemu

Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •